Ord. praktického lékaře stomatologa
Masarykova 82, Ústí nad Labem

Zatím jsem spokojen jak s prací, tak s komunikací.

Měla jsem zuby v katastrofálním stavu. Jednou jsem zažila trhání bez umrtvení a myslela jsem, že již k zubaři nikdy nepůjdu.
Nakonec se mi podařilo dostat kontakt na pana dr. Munstra a musím říct, že tak jak mi dal bezbolestně dohromady zuby jsem nečekala. Několik trhání, šití, vrtání atd. a nikdy jsem necítila ani ň. Výplně zubů drží, hygienička se mnou vždy projde pravidla správného čistění zubů, takže dokonce držím i odstín bílé :)
To co tu čtu o aroganci mne velmi udivuje, nj, ne každý si padne do oka. :)
Na pana doktora nedám dopustit - je to moje zubní víla :D

Velice milý, nejen pan doktor, ale též sestřička. S péčí jsem nadmíru spokojená, nikdy jsem se nesetkala s negativním přístupem. Jako zubní lékař mi vždy pomohl od bolesti. Vše pečlivě vysvětlí a poradí. Pro mě a mou sestru jednička mezi zubaři.

Myslím, že člověk na svém místě. Jen od dvou lidí mi speciální plomba držela: od pí doktorky Mikuláškové, která již bohužel není mezi námi a od pana dokotora Munstra. Jsem velice spokojen.

nejlepsi

Tento doktor - super! Navíc sympaťák

S péčí pana doktora jsem velice spokojená, celkem dlouho jsem své zuby zanedbávala a on mi je dal rychle, kvalitně a hlavně bezbolestně zase do kupy. Příjemná sestřička a velmi šikovná dentální hygienista. Vřele doporučuji

Máme s ním dobré zkušenosti, umí komunikovat s dětmi tak, že se nebojí.

Navštěvujme pana doktora celá rodina a jsme velice spokojeni. Na rozdíl od jiných stomatologů ví co dělá. Velice doporučuji.

Výborné vybavení ordinace a dobrý personál, výborný specialista na opravy zubního chrupu klasickými metodami, nemá rád implantologii.