Jindřišská 941/24, Praha 1, Praha

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Lukány Psychoterapie s.r.o.

Psychologická a manželská poradna - psychoterapie - psychiatrie. Psycholog - nabízí komplexní psychologické služby. Psychiatr - poskytuje farmakoterap...

• psychoterapie

Umístění: Lukány Psychoterapie s.r.o. psychoterapie

Pomůže vám držet směr, rychlost a výšku, ale do pilotování vám mluvit nebude. V případě nouze vás nenechá spadnout. Pana Lukányho vřele doporučuji a považuji za štěstí, že jsem se s ním setkal.

Umístění: Lukány Psychoterapie s.r.o. psychoterapie

Chodila jsem k tomuto psychologovi poměrně dlouho. Byla to moje první zkušenost s individuální terapií. Neublížil, ale ani nepomohl. Dnes, s odstupem času a nabytými zkušenostmi, vnímám docházku k němu jako ztrátu času i peněz.

Pomohl nám zachránit manželství a dětem úplnou rodinu. To je služba k nezaplacení. Co více dodat? doporučuji.

Sympatický, milý, inteligentní, profesionální!

I mně tento psycholog pomohl, doporučuji.

Pan Lukány mně i mojí partnerce dokázal klást relevantní otázky s takovou mírou vhledu a zároveň nezávislého nadhledu, že nám to opravdu velmi pomohlo najít si cestu k pocitům toho druhého. Nevysvětloval, ale s inteligentním vhledem kladl otázky, které jsme si sami už neuměli položit. Výborný terapeut, jeho silnou stránkou je velká inteligence spojená s taktem.

Je to již 7 roků, co jsem poznala pana magistra Lukányho.
Vedl mne opravdu mistrně, díky jeho terapii jsem poznala, co mne stahuje ke dnu, dokázala jsem se osvobodit ze zajetí iluzí, vyrovnat se s původní rodinou, pochopit jednání mojí psychiatričky. Moc a moc mu děkuji, že se mě nyní žije mnohem lépe.