Jan Lebeda

pediatr

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

• Praktický lékař pro děti a dorost

Opavská 57
    74721 Kravaře, moravskoslezský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Přidat názor
  • velmi dobrý

Ačkoli nejsme v evidenci u pana doktora a v okamžiku kdy syn onemocněl, byli jsme na prázdninách na Moravě, navštívili jsme ordinaci pana doktora Lebedy. Měl velmi milý přístup k synovi, syn zhodnotil po návštěve, že pan doktor byl moc hodný. Diagnóza byla správná. Léčba úspěšná. Byla jsem velmi spokojena a překvapena, byť jsme nepatřili do evidence pana doktora, tak jeho přístup byl moc milý, profesionální. Pana doktora mohu jen doporučit.

• velmi dobrý

S panem doktorem jsme spokojeni, mé dvě děti chodí k němu rádi, nikdy jsme u něj neměli pocit, že obtěžujeme, ani že na všechno předepisuje antibiotika. Jeho diagnózy se u odborných lékařů vždy potvrdily.Vždy všechno s trpělivostí vysvětlí. Sestřička je milá a má pěkný vztah k dětem. Tohoto doktora ostatním doporučuji.

• velmi dobrý

Syn kašlal více ¨jak půl roku. Pan doktor mi velice pomohl, syn je zaléčen a je bez potíží. Jsem mu velice vděčná nejen za velice lidský přístup, ale i vstřícnost, která byla nadstandartní.

• neutrální

Chodim do ordinace uz osm let-nikdy jsme problemy nemeli ani jeho pristup se mi nejak nezdal arogantni.Narodilo se nam dalsi miminko a jsme radi,ze mame pana doktora ani delsi dojizdeni nas neodradilo.

• velmi dobrý

přestože jsme se odstěhovali 40km od Kravař , tak k panovi doktoru Lebedovi docházejí mé děti stále.....má dobré zkušenosti a jeho chování je velmi dobré... sestřička od pana doktora je velmi milá a hodná k dětem :)

• velmi slabý

S tímto panem doktorem mám jen ty nejhorší zkušenosti. Setkávám se s ním zásadně na pohotovosti, kam chodím se svými dvěma malými dětmi. Ačkoliv je to dětský plicní lékař, už 2x u malého nepoznal zápal plic, odbyl mě a poslal domů. Napoprvé jsem se nechala, podruhé už jsem na něj byla připravená takže zmírnil svoji aroganci. Stejně ale ve mě zůstává špatný pocit z návštěvy u něj. Dává vám najevo jak ho obtěžujete a k dětem není vůbec vstřícný a přátelský. Jelikož naše děti mívají problémy hlavně o víkendech tak já už raději na pohotovost předem zavolám a jedeme tam jen v případě, že tento pan doktor službu nemá.

• velmi slabý

Nejhorší dětský lékař, ať už znalostmi tak především přístupem k dětem. V žádném případě nedoporučuji, i setkání s ním na pohotovosti je horor.

• neutrální

Na tohoto lékaře si nemůžu stěžovat. Vždy mi napsal to co jsme chtěla a ikdy jsem s ním neměla problém.

• slabý

horšího lékaře neznám,jeho lečení na různé nemoci se projeví v horší zbůsob průběhu nemoci,na vše nasazuje antibiotika,a někdy mi připadá že na různé nemoci dává stále jen ty stejné léky,žádné novinky které byly nově vyvinuty,jede jen podle starých dob.Setkala jsem se s ním kdysi i na pohotovosti a už bych tam nikdy více nešla,pokud by tam byl.Nejsem s ním vůbec spokojená a jsem i s dětmi dávno u jiného lékaře.

• velmi dobrý

Je skvělý,nemůžu si stěžovat,je to prostě frajer.