Jan Lebeda

pediatr

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

 • Praktický lékař pro děti a dorost

  Opavská 57
  74721, Kravaře, moravskoslezský

  Kontaktní údaje

  37
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

Názory pacientů

Přidat názor
 • velmi dobrý

  Ačkoli nejsme v evidenci u pana doktora a v okamžiku kdy syn onemocněl, byli jsme na prázdninách na Moravě, navštívili jsme ordinaci pana doktora Lebedy. Měl velmi milý přístup k synovi, syn zhodnotil po návštěve, že pan doktor byl moc hodný. Diagnóza byla správná. Léčba úspěšná. Byla jsem velmi spokojena a překvapena, byť jsme nepatřili do evidence pana doktora, tak jeho přístup byl moc milý, profesionální. Pana doktora mohu jen doporučit.

 • velmi dobrý

  S panem doktorem jsme spokojeni, mé dvě děti chodí k němu rádi, nikdy jsme u něj neměli pocit, že obtěžujeme, ani že na všechno předepisuje antibiotika. Jeho diagnózy se u odborných lékařů vždy potvrdily.Vždy všechno s trpělivostí vysvětlí. Sestřička je milá a má pěkný vztah k dětem. Tohoto doktora ostatním doporučuji.

 • velmi dobrý

  Syn kašlal více ¨jak půl roku. Pan doktor mi velice pomohl, syn je zaléčen a je bez potíží. Jsem mu velice vděčná nejen za velice lidský přístup, ale i vstřícnost, která byla nadstandartní.

 • neutrální

  Chodim do ordinace uz osm let-nikdy jsme problemy nemeli ani jeho pristup se mi nejak nezdal arogantni.Narodilo se nam dalsi miminko a jsme radi,ze mame pana doktora ani delsi dojizdeni nas neodradilo.

 • velmi dobrý

  přestože jsme se odstěhovali 40km od Kravař , tak k panovi doktoru Lebedovi docházejí mé děti stále.....má dobré zkušenosti a jeho chování je velmi dobré... sestřička od pana doktora je velmi milá a hodná k dětem :)

 • velmi slabý

  S tímto panem doktorem mám jen ty nejhorší zkušenosti. Setkávám se s ním zásadně na pohotovosti, kam chodím se svými dvěma malými dětmi. Ačkoliv je to dětský plicní lékař, už 2x u malého nepoznal zápal plic, odbyl mě a poslal domů. Napoprvé jsem se nechala, podruhé už jsem na něj byla připravená takže zmírnil svoji aroganci. Stejně ale ve mě zůstává špatný pocit z návštěvy u něj. Dává vám najevo jak ho obtěžujete a k dětem není vůbec vstřícný a přátelský. Jelikož naše děti mívají problémy hlavně o víkendech tak já už raději na pohotovost předem zavolám a jedeme tam jen v případě, že tento pan doktor službu nemá.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi slabý

  Nejhorší dětský lékař, ať už znalostmi tak především přístupem k dětem. V žádném případě nedoporučuji, i setkání s ním na pohotovosti je horor.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • slabý

  Pan doktor se asi minul povoláním. Pokaždé jsem měla pocit,že otravujeme. Nevhodný přístup k dětem. Jako by ošetřoval kus dřeva. Kromě toho nevhodně ironický. Moc nedoporučuji.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • neutrální

  Na tohoto lékaře si nemůžu stěžovat. Vždy mi napsal to co jsme chtěla a ikdy jsem s ním neměla problém.

 • velmi slabý

  Je to nejhorší lékař, jenž jsem v mém dlouhém životě potkal a stydím se, že jsem k němu musel kdy chodit.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.