Jan Lebeda

pediatr

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

 • Praktický lékař pro děti a dorost

  Opavská 57
  74721, Kravaře, moravskoslezský

  Kontaktní údaje

  14
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  2
  Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

Názory pacientů

Přidat názor
 • velmi dobrý

  Ačkoli nejsme v evidenci u pana doktora a v okamžiku kdy syn onemocněl, byli jsme na prázdninách na Moravě, navštívili jsme ordinaci pana doktora Lebedy. Měl velmi milý přístup k synovi, syn zhodnotil po návštěve, že pan doktor byl moc hodný. Diagnóza byla správná. Léčba úspěšná. Byla jsem velmi spokojena a překvapena, byť jsme nepatřili do evidence pana doktora, tak jeho přístup byl moc milý, profesionální. Pana doktora mohu jen doporučit.

 • velmi dobrý

  S panem doktorem jsme spokojeni, mé dvě děti chodí k němu rádi, nikdy jsme u něj neměli pocit, že obtěžujeme, ani že na všechno předepisuje antibiotika. Jeho diagnózy se u odborných lékařů vždy potvrdily.Vždy všechno s trpělivostí vysvětlí. Sestřička je milá a má pěkný vztah k dětem. Tohoto doktora ostatním doporučuji.

 • velmi dobrý

  Syn kašlal více ¨jak půl roku. Pan doktor mi velice pomohl, syn je zaléčen a je bez potíží. Jsem mu velice vděčná nejen za velice lidský přístup, ale i vstřícnost, která byla nadstandartní.

 • neutrální

  Chodim do ordinace uz osm let-nikdy jsme problemy nemeli ani jeho pristup se mi nejak nezdal arogantni.Narodilo se nam dalsi miminko a jsme radi,ze mame pana doktora ani delsi dojizdeni nas neodradilo.

 • velmi dobrý

  přestože jsme se odstěhovali 40km od Kravař , tak k panovi doktoru Lebedovi docházejí mé děti stále.....má dobré zkušenosti a jeho chování je velmi dobré... sestřička od pana doktora je velmi milá a hodná k dětem :)

 • velmi slabý

  S tímto panem doktorem mám jen ty nejhorší zkušenosti. Setkávám se s ním zásadně na pohotovosti, kam chodím se svými dvěma malými dětmi. Ačkoliv je to dětský plicní lékař, už 2x u malého nepoznal zápal plic, odbyl mě a poslal domů. Napoprvé jsem se nechala, podruhé už jsem na něj byla připravená takže zmírnil svoji aroganci. Stejně ale ve mě zůstává špatný pocit z návštěvy u něj. Dává vám najevo jak ho obtěžujete a k dětem není vůbec vstřícný a přátelský. Jelikož naše děti mívají problémy hlavně o víkendech tak já už raději na pohotovost předem zavolám a jedeme tam jen v případě, že tento pan doktor službu nemá.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • slabý

  Rozhodně nedoporučuji. Když člověk za ním přijde, opravdu to vypadá jako by ho tím obtěžoval. Jeho metody lečení se odvíjejí asi podle toho jak se vyspal. Ale sestra byla vždycky moc přijemná.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi slabý

  Nejhorší dětský lékař, ať už znalostmi tak především přístupem k dětem. V žádném případě nedoporučuji, i setkání s ním na pohotovosti je horor.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • slabý

  Hrozný lékař, příšerný přístup k pacientům. Pokaždé jsem tam chodil s pocitem, že ho otravuji. Stejně mi nepomohl. Když jsem vysvětloval jaké mám příznaky řekl: "Zrychli to nemáme na to celý den" díky bohu, že teď mám užasnou a ochotnou paní doktorku. Proboha Doktore uvědomte si, že lékaž léčí už jen slovem.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • slabý

  Pan doktor se asi minul povoláním. Pokaždé jsem měla pocit,že otravujeme. Nevhodný přístup k dětem. Jako by ošetřoval kus dřeva. Kromě toho nevhodně ironický. Moc nedoporučuji.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.