Sam. ord. lékaře spec. - urologie
Husova 64, Jičín

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

• tělovýchovné lékařství
  • urologie

Skvělý přístup k pacientovi, vše dokonale vysvětleno.. Hlavně oceňuji tu lidskost a zájem o pacienta jak se cítí.. Moc děkujeme

Vážení, chtěl bych touto cestou poděkovat panu primáři Hiblbauerovi za záchranu života. V roce 2003 jsem byl poprvé na jeho oddělení v Sanusu v Hradci Králové hospitalizován s cystou na ledvině, celá další léta jsem k němu dojížděl na pravidelné kontroly. Při jedné z nich mi indikoval nádor na ledvině. Dne 2.11.2010 mi ledvinu se zhoubným nádorem odoperoval.
Ve svém životě jsem potkal málo lékařů, kteří by se chovali tak profesionálně a lidsky jako on. Velké poděkovaní patří i celému personálu nemocnice za profesionální a lidský přístup. Stále za panem primářem dojíždím přes celou republiku. Proto mne velmi uráží slova té paní, která neměla ani svou hrdost aby se podepsala.
Těmito slovy jsem chtěl vyjádři svůj názor na Mudr.Hiblbauera st. a jeho celý tým. Ještě jednou Vám moc děkuji.

Jiří Marek Litvínov

Nedávno jsem byl v Sanusu 2x operován. Před první operací jsem byl po několika dnech bolestí za komplikovaných okolností /několik desítek minut čekání na sanitu/, převezen do Sanusu. Zde jsem se narozdíl od onoho spádového špitálu setkal s nesmírně vlídným a citlivě profesionálním přístupem. Při první operaci mi ulevili od velké bolesti, druhá pak, vedená rukou pana primáře Mudr. Hiblbauera, znamenala o sedm týdnů později naprosté zažehnání původního problému. To si pak člověk rád připlatí za pobyt v soukromém sanatoriu.

Oznámení anonymně píšící ženě:
Byl jsem na plánované kontrole u prim.MUDr. Hiblbauera v Sanusu, jako vždy velmi příjemný ( ke všem pacientům i personálu), trpělivý ( opakovaně mi vysvětlil postup operace), do čekárny přicházeli stále další a další pacienti ( nikdo nenadával, nikdo nestrašil špatnou péčí, nikdo nepomlouval,...)Prim.Hiblbauerovi jsem vylíčil " situaci zapšklé báby ", řekl, že je mu líto ženy, která musí psát jak anonym, že jistě to není zdr.sestra, protože ta by znala postupy a jistě by podala podnět k prošetření " údajného pochybení".
Milá zapšklá bábo - jak jste se titulovala, budou vánoce čas, kdy je dodré zastavit se, popřemýšlet o životě, napravit chyby,...udělejte to, třeba i Vám se uleví a třebe i Vy najdete novou cestu bez anonymního pomlouvání, lží a možná se Vám i začne dařit.
Patrik

Je to odborní jak má bít.Chování na úrovni,takhle si představuji lékaře s přístupem k pacientovi.

Mám po obřízce druhý den, vše ok, krásně se to hojí, zatím bez komplikací, stehy precizní. Bál jsem se jít na výkon, ale celkem zbytečně. V Sanusu v Hradci bylo o mě výborně postaráno. Výkon dělal MUDr. Hiblbauer ml. Děkuji všem. Mirek.

Pan doktor mi provedl velmi profesionalne zakrok,ktery mi zkvalitnil sexualni zivot.Jeho pristup byl velmi vstricny a chapavy i diskretni.Jsem veterinar,tedy se povazuji za neco vice nez pouheho laika a mohu ho jen doporucit.

Odkopnutý pacient....
Milá dámo,proč se nepodepíšete,anonymně pomlouvat může jen hloupý a neinteligentní člověk.

odkopnutnému pacientovi: (nejspíše pacientce)
Pokud máte pocit, že vám nebyla poskytnuta adekvátní péče a záměrně odmítnuta jakákoliv péče následná, máte právo využít dostupných legislativních prostředků.
Jelikož jste, ale využila způsobu "anonymní pomluva", lze při nejmenším pochybovat o oprávněnosti Vaší stížnosti. Také formulace cituji:"...no bodejť by byla, když už vyfakturovali.", svědčí o dost zvláštním, řekl bych až hokynářském, náhledu na svět.
S pozdravem Hiblbauer ml.

Reakce na anonymní negativní hodnocení.
Jedná se o zavádějící, přeseněji řečeno zcela zkreslené a lživě vykonstruované hodnocení. Nechci předjímat důvody, které pisatelku vedly k tomuto závěru, z textu je zřejmé , že se jedná o velmi emocionálně podbarvenou reakci, která se ,bohužel i pro pisatelku, nezakládá na pravdě. Pisatelka se tímto vystavuje možným právním důsledkům svého jednání.
Jistě, chápu, že laik není schopen objektivního hodnocení situace a současně chápu trauma člověka, který přišel o člena rodiny a proto, pokud nebude autorka pokračovat v šíření pomluv, zůstane tato reakce z naší strany jediným činem, který v této situaci bude podniknut k ochraně našeho dobrého jména.
S pozdravem Dr. Hiblbauer ml.