Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ordinace asi ostruha na patě

Příjemný a všímavý.Dnes byla u pana doktora moje maminka a kromě ortopedických problémů zjistil mrtvičku.Myslím že mamince zachránil život.Moc děkuji.

C

Vstřícný je, ale stanovil mi způsob léčby který by trval cca. rok a podle odborníků v Praze bych stejně nechodil.Na operaci v Praze sem čekal měsíc a týden po operaci můžu chodit

Profesionální a lidský přístup. Vysvětlil mi co a proč mi bude operovat v koleně. Oceňuji jeho trpělivost - jsem omdlívací pacientka. Je to milý doktor a má smysl pro humor. Už bych nikam jinam nešla.

Moc přijemný pan doktor!:)
Ve svém oboru velice šikovný a vše umí skvěle vysvětlit a pomoc.
Doporučuji

Můžu jen doporučit je slvělí,hodný vše vysvětlí.Doporučuji :-)

Velice příjemný člověk, sympatický, ochotný vše vysvětlit, z člověka hned v ordinaci spadne šutr, co si přinesl z čekárny. Mohu jen doporučit.

Nejlepší ortoped, u kterého jsem byl (z 6). Jedná s pacienty, jako s lidmi sobě rovnými a rozumí tomu, co dělá.

Je radost k panu doktorovi jít.

U pana doktora jsem byla zatím jen dvakrát s kolenem a jsem strašně spokojená!Je to přesně tak,jak se zde píše-je moc milý,opravdu se s nim dá hezky mluvit,není mi trapně ptát se na hlouposti a jako odborník má skvělou pověst.A HLAVNĚ je ještě mladý,takže mi snad do důchodu vydrží a to jsem ráda:-).Veronika

Super lékař, má skvělý přístup k pacientům i dětem, pečlivý, poradí, o problému s vámi hovoří, člověk se ho nebojí zeptat, je "lidský" a sympatický. Už bych nešla jinam. Více takových odborníků....děkuji
Jana Prskavcová