Ordinace PL stomatologa
Vítězná 1, Kutná Hora

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Vynikající stomatolog, neměnila bych. Mínusem jsou dlouhé objednací lhůty a i když jste objednáni na určitou hodinu, v mnoha případech i dlouhá čekací doba.

Chodím do ordinace už 10 let, přibral si i mého manžela a dcery ,
Dříve jsem měla panickou hrůzu jen po vyslovení slova zubař, ale od té doby co chodím k panu Havlovicovi mě žádný strach nedoprovází, je to profesionál, sympatický hodny člověk, umí to s dětmi a vždy se na něj moc těšíme, sestřička je skvělá.
Atmosféra v ordinaci i v čekárně vždy příjemná a moc oceňuji hrací koutek pro dětičky. .
Proste jedním slovem paráda :)
A jestli někdy nemá náladu (což se mi nikdy nestalo )
Tak je to taky jen člověk !

Martin Víšek -Kutná Hora

Nejduležitější věc,má šikovný ruce,jakýkoliv zákrok minimální bolest.Co si si víc mužete přát od svého zubaře...???

Chodím k panu zubaři od malička nikdy nebyly žádné komplikace, které bohužel nastaly až teď. Dnes sem k panu zubaři šla o blbý podpis s razítkem kvůli zubní hygieně a bohužel to byl takový problém, že mě otočil ve dveří a řekl, že mi nic dávat nebude. Předtim když sem u něj byla tak mě chtěl vzít na rentgen a jen sem řekla, že se mi tam nechce (jen ze srandy) a hned mi řekl ať se tedy seberu a vypadnu, že si lidi furt myslí, že je zubaři potřebuji ale, že to tak vůbec není. Tak ať jdu pryč.. To už si myslím že k dlouholetým pacientům není moc fér zacházení. Nicméně vyhnal od sebe celou mou rodinu hrubým zacházením. A teď odcházím i já, protože co je moc je moc :)

Plus je ochota vysvětlovat. Mínus dlouhé čekání buď na pohotovosti ráno nebo dlouhá objednací doba. A za mě je i mínus jeho heslo: Umrtvení bolí víc než vrtání a proto jsem ještě umrtvení nikdy neměla i když mám hodněkrát vrtáno. Takže každá návštěva je pro mě stresující, ale to by bylo asi i u jiného zubaře. Velký počet pacientů asi svědčí o kvalitě jeho péče, takže se bojím přejít jinam.

Má dcera je pacientka pana doktora již pět let. Na poslední návštěvě, kdy bylo potřeba vytrhnout zub a dcera začala brečet, jí pan doktor sdělil, že je rozmazlený s...č, který by potřeboval dát přes hubu.. Myslím, že to už jiný komentář nepotřebuje a nechápu, jak je tohle vůbec možné! Má dcera vlastně už není pacientka pana doktora a doufám, že se k nikomu z vás nebude chovat tak jako k nám!

Skvělý, profesionální stomatolog !!! Dopuručuji !!! Pečlivý, ochotný, lidský a vše vysvětlí !!! Svou práci se snaží odvádět na jedničku !!! Příjemná sestra, moderní a pěkné, čisté zařízení.

Jde o mého strýce. Je to velmi dobrý zubař. Má zlaté ruce. Ale dejte si pozor na jeho nálady. A některé sestřičky jsou taky na pěst. Ale jeho odvedená práce je tak skvělá, že nepotřebuje další komentáře.

Tohoto lékaře můžu jen doporučit!Vždy má skvělý přístup k pacientovi a sám vám rád vysvětlí to co vám není jasné.Jsem ráda že můžu k tomuto zubaři chodit.Vždy jsem si říkala,jak se někdo může bát zubaře,ale možná že kdybych chodila k jinému zubaři,tak bych se také bála A. Zkrátka vám Děkuji!! :) Aneta M.

I když jste objednaní nevyhne se Vám čekání, každé návštěvy se bojím, jelikož razí heslo, že vrtání bolí míň než injekce na umrtvení...