Fakultní nemocnice v Motole
V Úvalu 1/84, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Pán primář je úžasný a vstřícný. Vše podrobně vysvětlí a zbaví vás částečně strachu před operací. Věnuje se hodně i po zákroku.

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole Jiný

Pan doktor Hach je prostě jednička , všechnu chválu už napsali lidé před námi. Děkujeme , Jitka a Bohouš Teskovi.

Velké poděkování patří panu primáři MUDr. Janu Hachovi a celému jeho kolektivu lékařů, sestřičkám i ostatnímu personálu za jejich obětavost a laskavý přístup po celou dobu mé hospitalizace. Pan primář Hach je skvělý lékař, který dokáže každý problém správně vyhodnotit a vysvětlit a připravit tak k danému lékařskému výkonu. Je to vynikající pohodový člověk a dokonalý lékař, ke kterému bych se ráda mohla vracet a svěřit mu své opotřebované klouby a své zdraví. Děkuji moc za znovunabytí mobility mého těla i ztraceného sebevědomí. Moc si vážím Vaší práce.

Pan primář Hach je naprosto úžasný člověk. Je to profesionál ,ze kterého sálá klid , jistota a porozumění. Je komunikativní ,vše dokáže perfektně vysvětlit a opravdu se snaží člověku pomoci. Z mého pohledu je to dokonalý lékař a troufám si tvrdit ,že kdo jednou svěří své zdraví do jeho rukou ,ten už v budoucnu jiného lékaře nebude chtít a vždy se za ním bude vracet :-) díky moc pane doktore ,velice si Vás a Vaší práce vážím. Jan F.

Jako píše kolegyně Lucie, také jsem si pochroumal vazy v koleni a také dnes již nepociťuji nějaké potíže... Koleno je v pořádku a na lyžích jsem bez problému odjezdil celou závodní sezonu bez potíží

Perfektní co se týče odbornosti i lidské stránky. Umí vše vysvětlit pacientovi tak, aby to pochopil. Už mi 2x spravoval koleno po úraze na lyžích. Koleno mám Ok. A pořád na lyžích drandím dál. A když se vyskytne problém, co se týče mích kloubů, kostí tak okamžitě volám a jdu za ním. K nikomu jinému nemám důvěru. Můžu jen doporučit.