Kpt. Jaroše 748/8, Třebíč

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

K panu Grossovi chodíme již léta a jsme velmi spokojeni. Když nám kdysi andulku chytila kočka, okamžitě jsem mu volala a on nám ochotně radil, jakou „první pomoc" ptáčkovi poskytnout, i když byl pátek večer! A toto opravdu není samozřejmost, nejednou jsem už slyšela od známých, že jim přes víkend třeba koťátko začalo špatně dýchat a do pondělí umřelo, protože jejich veterinář prostě o víkendu telefony nebere. Tohle by se u pana doktora Grosse rozhodně nestalo. Je sice dražší, ale máte jistotu, že kdykoli pomůže s čímkoli.

S panem Grossem může být člověk spokojený jen v případě, že má zvířátko zdravé a chodí s ním pouze jednou ročně na očkování. V opačném případě už je vidět, že jediné oč panu Grossovi jde, jsou peníze. Sice velmi milý, ale přístrojové vybavení v naprosto nedostačujícím stavu. Naší kočičku nám naočkoval i přesto, že jsem mu říkala o jejích problémech. Ty se poté mnohem zhoršily. Po vyšetření jí určil úplně špatnou diagnozu, takže jsme jí skoro půl roku léčili na něco jiného. Nakonec skončila na operaci, ke které by možná nemuselo dojít, kdyby se nemoc léčila zavčas. U lékařky s profesionálním vybavením, která udělala mnohonásobně více vyšetření a nakonec nám kočičku zachránila, jsme platili o polovinu méně, než za lajdáckou diagnozu a jen základní vyšetření u pana Grosse. Kdybychom u něj zůstali, tak naše číča už teď asi není.

Pan MVDr.Jan Gross nám ochotně zachránil pejska skoro o půlnoci.Je to erudovaný lékař,příjemný a se zvířátky to umí.Záznamy o léčení ukládá ihned do paměti počítače.Sportovec a sympaťák každým coulem.Díky,pane doktore...

Svědomitějšího lékaře jsem nepoznala. A že se známe více jak 2 roky. Jsem u pana Grosse velmi spokojená a to i můj pes, což je nejdůležitější. Mohu jen doporučit.

Nejlepší vet, kterého znám. Už nám zachránil spoustu zvířátek. Hodný ke zvířátkům i k lidem. Velká spokojenost.

Tento podnikatel se zdravím zvířat stanovuje diagnózu podle nálady a podle toho jaký finanční zisk z toho bude. Nevede žádnou zdravotní dokumentaci! Majitelům nedává žádné faktury a žádnou zprávu o diagnóze o průběhu léčby. Veterinární ordinace je špinavá a neudržovaná. Jít do této ordinace znamená ohrozit zvířátko na zdraví a na životě.

maximální spokojenost, nejlepší vet v třebíči!

Výborný lékař - poctivý, precizní a svědomitý, erudovaný. Je skvělý nejen ke zvířátkům, ale i k jejich páníčkům. A je velmi sympatický.