Ortopedie Jabloňová s.r.o.

V Úvalu 1/84, Praha

Ortopedická ambulance Nextclinics

Přijímám: dospělí

Umístění: Ortopedická klinka 1.LF UK a Fakultní nemocnice v Motole Jiný

Pan doktor Dobiáš mi byl doporučen jako skvělý odborník na ortopedii ruky. Po komplikovaném úraze zápěstí pravé ruky v roce 2018, které bylo mj. zlomeno již podruhé a dostavalo se do artotozy stupně III, jsem měl značné problémy s hybností a bolesti. Pan doktor Dobiáš mi doporučil chirurgicky zakrok - osteotomii ulny. Operaci sám provedl v listopadu minulého roku na ortopedii v Motole. Zvolil vzhledem k řadě faktorů (věk, charakter profese) celkem neortodoxní metodu, která však přinesla skvele výsledky. Nyní po 3 měsících od operace a standardní rehabilitaci je zápěstí o několik stupňů ohebnejsi a bolestivost vymizela. V léčbě se bude pokračovat aplikací kyseliny hyaluronic. Před týdnem jsem už štípal dříví!! Kromě toho byl přístup pana doktora a jeho sestřičky vždy velmi empatický . Vše se mnou prodiskutoval, odborně vysvětlil, zodpověděl na veškeré dotazy a vysvětlil rizika, proč volí daný postup a jaké lze očekávat realistické výsledky. Skvělý odborník se vztahem k pacientovi.

Umístění: Ortopedická ambulance Nextclinics Jiný

Pan mudr. Dobiáš, mi odmítl napsat m.rezonanci,že nevidí důvod. Rok mi otékalo koleno,po špatném šlápnutí na schodech mi křuplo v koleni,byl covid, tak jsem hned na ortopedii nešla. V březnu 2022 jsem se k mudr. Dobiášovi objednala,vytáhl mi vodu z kolene,pichl léčivou látku, z rtg. snímků mi řekl - artróza 1 stupně.Bylo vidět, že nemá zájem mě dál léčit. Teď jsem na neschopence,jiný pan ortoped z toho samého rtg snímku hned řekl, že mám poškozený meniskus, a musím hned na operaci. Tím, že na artrózu jsem měla hodně chodit, jsem si koleno poškodila za půl roku ještě vic, takže poškozený vnitřní, vnější meniskus i chrupavka. A to jsem mudr. Dobiáše vyhledala tady na recenzích. Je to smutné!!!

Umístění: Ortopedie Jabloňová s.r.o. Jiný

Sympatický a profesionální lékař se skutečným zájmem o pacienta, ktery dokáže vysvětlit příčinu bolesti a navrhnout účinou léčbu. Pul roku mne trápila bolest zápěstí a všude jsem se setkala s léčebnými metodami za tisíce, pan doktor byl první, který navrhl účinou a bezplatnou léčbu. Vřele doporučuji a děkuji.

Umístění: Ortopedie Jabloňová s.r.o. korekce deformit končetin

DOPORUČUJI! MUDr. Dobiáš i sestra jsou velmi profi jak v oboru, tak přístupem k pacientům. Jediné mínus je delší čekání ikdyž jste objednaní na čas...

Umístění: Ortopedie Jabloňová s.r.o. přetržené vazy

Pan dokotor Dobiáš je odborník na svém místě, byla jsem u něj za 20 let již vícekrát sama i s dcerou. Léčí se u něj spousta mých přátel. Vždy skvěle a ihned stanovil diagnózu (následně potvrzeno na RTG či MR). Trpělivé vše vysvětlil a návrhl léčbu. Je velmi milý. Zajímá se o pacienty a snaží se o jejich uzdravení co nejkratší a nejméně svízelnou cestou. Jsou-li třeba léky, předepisuje je rozumně, nikdy ne zbytečně. Rozhodně doporučuji !!!

Umístění: Ortopedická klinka 1.LF UK a Fakultní nemocnice v Motole totální endoprotéza kyčle

Výborný odborník. Navíc vstřícný, rozumný, lidský, se zájmem o pacienta. Takových lékařů je dnes jako šafránu! Děkuji pane doktore za všechno!

Umístění: Ortopedie Jabloňová s.r.o. ortopedické konzultace

K panu doktorovi jsem přišel kvůli konzultace polytraumatu po autonehodě. Poskytl mi komplexní vyšetření, smysluplnou konzultaci a ještě mě poslal za specialistou Ortopedem na nohy kde jsem si díky jeho doporučení obratem dohodl operaci.

Schopnost rozpoznat limity svého poznání a doporučit pacientovi nejvhodnějšího experta považuji za extrémně profesionální přístup a za toto panu doktorovi Dobiášovi patří má hluboká poklona a respekt. Děkuji!

Pan doktor mě před 4 roky vyměnil oba kolenní klouby. Je skutečně vynikající odborník laskavý a obětavý člověk. Dnes, v mých 75 letech, mohu dělat všechno ,
dokonce i jezdit na běžkách.
Jarmila K.

Pan doktor Dobiaš se ujal před třema roky měho syna ktery ve 14 letech měl zlomeninu zápěstí s kterou chodil čtvrt roku a mistní doktoři hlásali ,že je to jen naraženina....Byla to velmi komplikovana zlomenina zapěstí s paklobem ale díky panu doktorovi je můj syn vpořádku ....Velké díky je jen střípek v naší vděčnosti a štěstí,že jsme se dostali k panu doktorovi Dobiašovi do Motolské nemocnice Děkujeme Zajíčkovi

A ještě je málo takové ohodnocení.......telefonicky jsem se objednala k panu doktorovi ..měla jsem radost že mi vše vyšlo a můžu navštívit pana doktora....při příjezdu ale sestřička v kartotéce zjistila že vlastně nejsem nikde zaevidovana .....přesto mě nenechala a okamžitě začala jednat .....jméno sestřičky je Adamkova Marta která ukázala opravdovou svoji profesionalni přistup a obvolavala co se dalo ....sestřičko tímto opravdu z celého srdce veliké díky....
Podotýkám že jsem zde byla ve středu a pan doktor ordinoval pouze v pátek. ..přesto si našel chvilku mezi operací a přiběhl aby mě ošetřil .....pane doktore tady to ohodnocení které bych Vám chtěla dát ani není ....chtěla bych Vám strašně moc poděkovat že jste mě přijal a nenechal mě odject domu s tím že ordinacni hodiny nemáte jako je to kolikrát v jiných ordinacích zvykem .....u mě moc budujete s Vaším přístupem k pacientům. .....děkuji moc Alena Š.

110 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na zdravotní prohlídku. Zda je nutné vždy vyplňovat formulář pro uschopnění do práce nebo zda stačí jednoduché potvrzení o tom že jsem práce schopná. Můj praktický lékař tvrdí že mi může vystavit pouze podrobný formulář. Který mi da zaměstnavatel. Je to opravdu nutné nebo jen v případě že by lékař měl obavy zda se na práci opravdu hodím. Děkuji .

Dobrý den. V tomto vám poradit nedokáži, bohužel. S pozdravem dr. Dobiáš

MUDr. Jan Dobiáš

8. 2. 2018 jsem upadla na pravou ruku. Byla jsem ošetřena v Říčanech -rovnání zápěstí, 9. 2. v Benešově - rovnání, další kontrola 13. 2. na RTG zjištěna opět špatná pozice kostí-DIAGNÓZA S5260 zlom. dol. konce ulny i radia, zavřená. Od prvního ošetření mi je doporučována operace, proto jsem na kontrolu 9. 2. šla nalačno, operace však nebyla možná pro silný otok. 13. 2. byl otok ještě velký, lékař řekl otok kulminuje, na kontrolu za týden tj. 20. 2. Současně mi řekl, že operace by měla být do deseti dnů po úraze. Otok dnes 16. 2. je stále na prstech vidět, pomalu ustupuje. 20. 2. bude od operace dvanáctý den. Nevadí to, nebude pozdě na operaci?

Dobrý den. Operace- osteosyntéza zlomeniny dolního konce předloktí je možné provést i po 12 dnech, nemusíte mít obavy. Jedná se o běžný odklad z důvodu otoku měkkých tkání, jež ohrožuje hojení kůže po operaci. Hodně štěstí. dr. Dobiáš

MUDr. Jan Dobiáš