Centrum Chodov - komplexní péče o ženu a dítě
Šustova 1930, Praha

GYMUNO, spol. s r.o.
Kischova 1732/5, Praha

Umístění: GYMUNO, spol. s r.o. Jiný

K panu doktorovi chodím už 14 let. Vždy vše probíhalo v pořádku, profesionální přístup a péče. Moderní ordinace, k dispozici hygienické pomůcky. V těhotenství jsme docházeli společně s manželem a taky bylo vše fajn. A sestřička Hanička je nejlepší. Neměnila bych a doporučuji.

Umístění: GYMUNO, spol. s r.o. pravidelné kontroly, těhotenství

Pan doktor Chlebeček je nejen skvělý lékař, ale i milý a empatický člověk. Pacientkám se věnuje pečlivě, dává prostor k diskuzi a vše vysvětlí....jsem jeho pacientkou již 24 let....nikdy se nestalo, že by udělal odběry a nechal si za ně zaplatit...čekací doba je úplně v pohodě. Člověk musí brát na vědomí, že pořadí pacientů má skutečně určovat lékař...Sestřička Hanička je pak třešinkou na pomyslném dortu.....nesouhlasím tedy s názory některých pacientů....není náhodou vina spíše na jejich straně? Arogantní přístup toiž není zrovna šálkem čaje pana doktora. Takže pokud člověk začne u sebe...možná mu dojde jak se věci doopravdy mají...Jana Svatoňová

Dr. Chlebeček is the worst doctor I ever had in my life! He is not a doctor at all, but a businessman. He cares only about his income, not about your health. He tries to be nice with you only when you have to pay annual charge of 1500 Kc. After you pay, he becames absolutely negligent, all check ups are very fast, he doesn't even give you time to ask a question about your health. He force you to buy at his clinic unnecessary suppositories, supplements, that are much more expensive than in the farmacy and that you don't need at all! He makes you unnecessary blood tests and afterwards he tells you need to pay for them, even if your insurance should cover it. Completely disappointed, I just changed a doctor. Do not recommend anyone to deal with him!

CZ: Chlebeček je nejhorší lékař, jaký jsem kdy zažila. Není vůbec doktor, ale obchodník. Záleží mu jen na jeho příjmu, ne na vašem zdraví. Pokouší se být s tebou milý, až když musíš zaplatit roční poplatek 1500 Kč. Poté, co zaplatíte, stane se naprosto nedbalým, všechny kontroly jsou velmi rychlé, ani vám nedá čas položit otázku o vašem zdraví. Nutí vás nakupovat na své klinice zbytečné čípky, doplňky, které jsou mnohem dražší než na lekarne a které vůbec nepotřebujete! Dělá vám zbytečné krevní testy a poté vám řekne, že za ně musíte zaplatit, i když by to mělo pokrýt vaše pojištění. Zcela zklamaný, právě jsem změnil lékaře.

Umístění: GYMUNO, spol. s r.o. Pravidelná péče

Bohužel se musím přiklonit k názoru, že pan Chlebeček je více obchodník, než lékař. Když jsem k němu přešla, měla jsem nadstandardní balíček za cca 10tis, ve kterém nebylo zcela nic reálně využitelného....
Lékařské centrum s pěkným prostředím, ovšem i přes objednávání poměrně dlouhé čekání. Někdy jsem čekala i hodinu. Doktor podle mého názoru dělal potřebná vyšetření a rád předepisoval léky (recept odesílal do "své" lékarny elektronicky). Je také pravda, že se neorientoval v tom, zda beru antikoncepci a s jakými problémy se dlouhodobě léčím či nikoli. Během jeho péče jsem byla také podruhé těhotná a zakoupila si u něj nadstandarní balíček za cca 5 tis., již nevím přesně. Zakoupila jsem ho především proto, že byl na mě vyvíjen mírný nátlak....a nechtěla jsem se při návštěvách cítit jako druhořadá. Největší bonus jsem spatřovala v tom, že v balíčku byla možnost absolvování velkého UZ a testu na diabetes přímo v ordinaci. Ovšem v praxi to bylo tak, že na velký UZ nemá pan doktor Chlebeček certifikaci a stejně jsem musela jinam. Tato platba za UZ akorát proběhla mezi klinikami. Také jsem byla velmi zklaná tím, že během těhotenství byl pan doktor minimálně měsíc na dovolené a stejně bych při potížích musela jinam. Takže jsem při první možné přílěžitosti přešla rovnou pod péči svého porodníka, kde je vše samozřejmě standardně placeno pojišťovnou.
Jako poslední důvod pro odchod z péče pana Chlebečka byo jeho nemístné chování, když jsem jednou opravdu potřebovala být vyšetřena na čas kvůli dětem a při zeptání se sestry jak to vypadá, že už čekám 20 minut, tak na mě začal ze své kanceláře křičet, že o tom rozhoduje on.
Jako bonus jsem na odchod dostala výpis ze zdravotní dokumentace, ve kterém byly jen výsledky testů krve a sonografických vyšetření. O tom, kolikrát jsem měla cystu na vaječnících nikde ani zmínka....
Vřele doporučuji najít si jiného lékaře, kterého bude vaše zdraví a pocity zajímat více než jeho golfové dovolené...

Umístění: GYMUNO, spol. s r.o. Pravidelná péče o moje zdraví

U p.Doktora Chlebečka jsem od r.1993, a to už je opravdu nějaký čas...neměnila bych...vždy jsem spokojena s jeho profesionálním a lidským přístupem. Pomohl i vyřešit velmi závažný problém závislosti, a za to mu vděčím velmi a velmi, jelikož už bych zde možná nemohla vyjádřit poděkování. Neměnila bych...Bitalová Eva

Jelikož vidím uplně zvláštní hodnocení, musím své také přidat. Pan chlebeček mě odrodil, před 21 lety i mou sestru před 24 lety. Moje maminka k němu chodí již velmi dlouho. Před rokem jsme k němu se sestrou začali chodit taky, a nemužem si ztěžovat. Kdo si stěžuje si nikdy asi nezažil surové chování gynekologa/gynekoložky. Chápu vysoké poplatky, protože chytrý člověk si musí dát dohromady vybavení na vysoké úrovni a díky tomu bezbolestná vyšetření. Vždy, když jsem u něj, pošle mě na odběr krve, a udělá vyšetření uplně na vše. Pokud je člověk nemocný, pošle ho domů bez odběru, protože vy byly výsledky zkreslené a řekne mu, ať přijde kdykoli, až bude zdravý, nedává přesný termín, nechá vás se flexibilně rozhodnout. Rovněž máte další výhody. Nikdy by se mi nestalo, že by mi pan Chebeček něco nevysvětlil, zatajil nebo neudělal. Naopak mi vysvětlil vše, na co jsem se zeptala a vždy mi dal i řešení mého trápení. Nemyslela bych si, že někdy budu pohrdat lidmi, kteří si stěžují na peníze, ale proberte se husy, radši si připlatím, než se nechat vyšetřovat bolestivě a nepříjemně. Měly byste zkusit žít mimo ČR, kdy si všichni platí nadstandardní služby které jsou u nás brané jako lowcost(nízkonákladové)....

Po roce a pul jsem se rozhodl napsat komentar o Jan Chlebeček. Ne udelel jsem to driv jelikoz mne porad je zle kdyz vzpominam jeho jmeno a z te nedbalosti a necitlivosti. Take dal jsem na cas aby nekrivdil zbytecne cloveka.
Manzelka mela provedeno UZ vyšetření ve 12, 20 i 32 týdnu - a po kazde nam hlasily ze plod je o 2 tydny vetsy nez ma byt, a po posledne navsteve UZ v Motolu ve 32 tydnu pro Jana Chlebecka byl predan vzkaz ze je vhodne zopakovat UZ, coz Chlebecek proignoroval a ani fizicky nejak pacientku neosetril. Manzelka mela predpoklady k cukrovce(a ma cukrovku v rodine), jenom ze testy byly akorat na hranice, coz je dostatecnym duvodem k vetsim opatrenim a dodatecnemu UZ aby miminko nebylo moc velke a byl proveden vcasny zakrok.
Jak se zjistolo 2 tydny pred planovanym porodem “doktor Chlebeček” ne pamatoval ani kde budeme rodit a ani ze vlastne chystame se rodit v nemocnice Veltrusy kde praktikuje, proto jsme k nemu chodily i v poslednich tydnech a spolehaly na jeho plnu pec.

Uz v prubehu tehotenstvi porad byly problemy, treba doktor zapominal co predepsal naposled, nechtel dat neschopenku i presto ze manzelka uz 2 mesece nemohla chodit do prace.. Ja jsem pytomec ze neodesel k jinemu doktoru v prubehu tehotenstvi, chtely jsme mu verit a necekal takovu nedbalost zvlast nakonce tehotenstvi. Kontrola ne probihla kazde dva tydny v poslednim mesice, protoze Chlebecek na to zapomnel (priznal to sam nakonec pri osobnim jednani). Manzelka pri poslednich navstevach sedela na kauce a “doktor Chlebeček” za stolem.

Nakonec dite dosahlo 5.4 kg a zemrelo tyden pred planovanym porodem v nasledku otočení pupečníku kolem své podélné osy. Muze se to stat komu koliv, jenom ze kdy by jsme provedly dotacne UZ ktere “doktor Chlebeček” dokonce ma v sve ordinace, navsteva do nemocnice by byla naplanovana mnohem driv, take radne monitorovana a aspon by byla udelena opatreni.
Ne vinim “doktor Chlebeček” v smrti miminka ale take vime (my a “doktor Chlebeček”) ze nebyla udelana spravna opatreni za prve z jeho strany. A ani po tom jak zemrelo miminko, Chlebecek ani jednou nezavolal a ne zeptal se jak se manzelka ma, a to po 9 mesecech navstev, zaplaceni extara poplatku za jeho sluzby ... je to fakt tezko prokomentovat a vysvetlit. Pro nas by stacila obycejna lidska rec, soucit a omluva, nic se s toho ze starny doktora se nestalo, neni to dobri chivani pro normalniho cloveka, uz nemluvim o doktoru!

Je toho vic..., ale asi kdo to cte asi uz pochopil ze neni to prijemna situace a neprejeme to nikomu.
Pokud nechcete rizikovat zivotem Vasim a vaho ditete navstevu u neho by nedoporucoal v zadnem pripade.

Otazky zustaly neodpovezene:
- proc pacientka nebyla dodatecne vysetrena a monitorovana i pres to ze mame v rodine diabetiky a pres predpoklady a varovani?
- proc ne byla provedena slibena pravidelna kontrola?
- jak doslo k velikost plodu 5.4kg? a proc doktor to ne vsiml i pres dostatecna varovani z nasi strany a i z nemocnice Motol?
- proc nebylo udelane dodatecne UZ?

Nakone, pri operace v Motole mistni lekare se divily a ptaly se jestli vubec jsme hodily k doktoru v prubehu tehotenstvi... bylo to neuveritelne.
Shrnuti: Nedbalost, necitlivost a honicka za penezma - neni dobra vlastnost pro doktora.

K MUDr. Chlebečkovi chodím již 13 let a jsem s ním velmi spokojená. Prostředí je na velmi vysoké úrovni. Vždy mi dělá všechny potřebné prohlídky a doporučuje péči navíc. V Gymuno využívám nejen gynekologii, ale také neurologii, fyzioterapii a sono prsů a mohu jen chválit tento koncept. Roční poplatek mi přijde přijatelný, navíc je vidět, že peníze se dávají na vybavení a udržování ordinace. V roce 2016 jsem byla v péči u pana doktora jako těhotná a byla jsem neskutečně spokojená. UZ při každé návštěvě, fotečky, které mi zaplnily celé album :) Když jsem přišla i s doprovodem, tak vždy vše na UZ ochotně vysvětlil a ukázal. Absolutně nelituji peněz, které se zde platí, protože poskytované služby jsou zde opravdu na velmi vysoké úrovni a je zde vidět velká profesionalita.

V péči u pana doktora Chlebečka jsem už pět let a jsem naprosto spokojená!
Doporučuji ho všem svým známým, protože péče a profesionální přístup pana doktora se jen tak nevidí.
Vždy je ochotný, projevuje zájem a je vidět že to nepředstírá.
Jsem už podruhé těhotná a to jak se o nás pan doktor Chlebeček stará je perfektní.
Při prvním těhotenství jsem měla nadstandardní péči a nelituji ani korunu co jsem za to zaplatila, pan doktor mi byl vždy k dispozici a v případě mimořádné návštěvy jsem byla ošetřená bez nějakého dlouhého čekání. Teď jsem ve 32tt. a spokojenost s péčí pana doktora přetrvává.

C

Dobrý den, k panu doktorovi chodím již 6 let, prožila jsem v jeho péči pěkné těhotenství a neměla jsem nikdy žádný problém. Poté mi pečlivě kontroloval krev, cystu, kdykoliv mne přijal akutně.Bohužel, v poslední době jsem na něj změnila názor. Předesílám, že nemluvím o financích, ráda si zaplatím za kvalitní služby. Ale! Pan doktor mi tento rok nenabral krev při prevenci, nenechal mi změřit tlak. Vždy řekne příště. Přitom zrovna to jsem u něj oceňovala. A druhý důvod je ten, že pan doktor si účtuje služby, které neprovede. Jako každá žena - jeho pacientka k němu chodím 2x ročně. 1x na cytologii, poté za půl roku ultrazvuk. Když jsem minule pana dr. prosila, zda by to neudělal najednou (chtěla jsem zkontrolovat zda mám stále cystu), řekl, že pojišťovna mu neproplatí dva úkony - cytologii a utz. Blbá pojišťovna...řekla jsem si. Jenže jsem si nedávno vyjela výpis ze svého zdravotního pojištění a zjistila, že pan doktor si tyto dva úkony pokaždé účtuje. Takže při cytologické prohlídce si naúčtuje i utz a ten si naúčtuje ještě za půl roku znova. Má to zapotřebí? Mě by to nevadilo, kdyby mi doslova neřekl, že mu to pojištovna neproplatí. Nemám ráda lhaní, a tak rozmýšlím, zda v péči pana doktora setrvám.