MUDr. Jan Charvát

Jana Maláta 488, Nový Bydžov

Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie
Jungmannova 114/1, Chlumec nad Cidlinou

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie Jiný

Pana doktora Charváta znám už asi 35 let. Úžasný přístup klidem. Nezažila jsem v tomto směru lepšího doktora a i díky tomu jak se umí úžasně chovat k dětem (a i k rodičům) si myslím, že jsem ty nekonečné operace a hospitalizace (a to ještě za komunismu s návštěvou rodičů 1x za měsíc) přežila. Vstřícnějšího, milejšího a ochotnějšího doktora neznám a že jsem jich v životě potkala opravdu hodně

Řeknu to těmito slovy:
Ať je úterý nebo pátek,
pro mě je to jako svátek.
Hradec, Bydžov nebo Jičín,
ráda tam vždy s mamkou fičím.
Pan doktor vždy s úsměvem,
láskou a dokonalou péčí,
své malé i větší pacienty léčí.
Dvakrát mě již pod skalpel pozval,
obě nožky mi vždy spravoval.
Na sál jsem se díky němu nebála,
vždyť za ruku mě držel jak kamaráda.
Vlídným slovem a trpělivostí nikdy nešetří,
s citem, vlídností a úsměvem každého vyléčí.
Děkuji Vám pane Charvát za vaši péči, jste jediný lékař, ke kterému ráda chodím a nelituji ani bolesti, které byly po operaci. Mám krásné, zdravé nohy, mohu chodit na výlety a nebolí a děti ve škole se mi nesmějí. A to jenom díky VÁM.
Péťa Effenbergerová

Dekuji panu doktorovi za perfektní přístup , navzdory chování me 5 lété dcery, takových doktoru není mnoho, vážím si toho. Dekuji Martina

Pan doktor Charvat je dle meho nejlepsi ortoped. Dostal jsem se k nemu na doporuceni od kamarada, ktery pres 10 let nemohl poradne chodit, byl u ortopedu po cele republice ale nikdo mu nedokazal pomoct, dokud se nedostal k nemu. Ja mel problem s koleny, kdy mi tri doktori rekli ze bud simuluju, nebo mam zbrousene cesky (ve 14 letech) a at skoncim se sportem. Az pan Charvat zjiatil problem, poslal me na operaci a od te doby jsem bez problemu.

Výborný odborník s velmi vstřícným a empatickým přístupem k dětem i dospělým. Dvouletou dceru důkladně vyšetřil a doporučil na protetiku do Liberce. Když jsem se tam setkala s naprosto odtažitým přístupem, laxním vyšetřením a vágními doporučeními, ještě loni ve vánočním čase mi přímo domů přeposlal doporučení na protetiku do Hradce Králové, kde jsme se setkali s naprosto odlišným profesionálním přísupem, který dceři zajistil postupnou nápravu nožek. Oceňuji pana doktora Charváta za jeho lidský nadstandartní přístup k pacientům a mohu jen doporučit. I celodenní výlet do Bydžova, neb chápu, že pro děti s velkou nemocností jsou časové objednávky nevýhodné, stojí za to! Mgr.Konopková Lenka

věřím tomu, že je pan Charvát dobrým ortopedem, nicméně mě opravdu udivuje, že se nesnaží zavézt alespoň nějaký řád do ošetřování pacientů. Jelikož jsme místní, chodíme již několik týdnů hlídkovat, kdy bude v čekárně méně lidí, aby naše ještě ani ne dvouletá dcera čekání přežila a dnes se to stalo, představte si, byli jsme v sedm hodin ráno třetí. Nicméně když už jsme byli třetí pět hodin (neustále přicházel někdo, kdo měl přednost), vzali jsme si kartu a budeme hledat jiného ortopeda. Nezlobte se prosím, ale takto lhostejně, se podle mého dobrý lékař ke svým pacientům nechová.

nejlepší doktor kterého znám. Staral se o mě od 2 měsíců mého narození... bohužel odešel z FN a dostala jsem se pod ruce jinému doktorovi,který mi nohu zničil,díky měnu chodím o dvou FB. Ale když jsem po několika letech našla opět pana doktora Charváta v Novém Bydžově už si přes všechnu snahu nevěděl semnou rady tak mě na vlastní náklady odvezl do FN na Bulovce a předal mě do jejich péče. Když jsem tam ležela tak mě přišel navštívit... Je to nejlepší doktor a moc mu děkuji co pro mě udělal...

jeto skvělí ortoped díky němu chodím lépe než předtím když semi skracovaly šlachy je k dětem milý přátelský empatický 3 hodinové čekání se vyplatí doporučuju

Myslím, že se tříhodinové čekání v ordinaci vyplatí. Pan doktor mě dokázal vyléčit bez RTG to, co jiní nedokázali s rentgenem. Jsem u něj moc spokojena a vřele doporučuji.

Pan doktor je velmi vstřícný, milý a sympatický. Poprvé jsem se cítila v ordinaci jako někdo na stejné úrovni, ne jako podřadný materiál.
Pomohl mi vyřešit mé dlouhodobé problémy s koleny a vždy se snažil postupovat v léčbě dál, což neplatí u všech lékařů.
Rozhodně doporučuji.