Oldřichova 49, Praha 2 - Nusle, Praha

Přijímám: dospělí
Hotovost

Jsem klinická psycholožka a psychoterapeutka s náležitou kvalifikací. Dospělým klientům poskytuji psychologické poradenství a individuální dynamicky z...

Léčené nemoci

• - úzkosti, deprese, stres, nízké sebevědomí
  • - náročné životní situace, krizová období, pocity životní nespokojenosti
  • - psychosomatické obtíže (různé zdravotní problémy, neplodnost, sexualita...)
Zobrazit všechny léčené nemoci

• Francouzština

Oldřichova 49, Praha 2 - Nusle, Praha

1 200 Kč

Mgr. Ivona Matějů

Výborná paní doktorka. Profesionální, milá, vstřícná. Byla trpělivá, i když to se mnou bylo těžké. Dokázala mi poradit a zároveň mi doporučila pomoc vhodnou přímo pro můj problém.

Paní Matějů jsem navštívil v době, kdy jsem procházel pro mě těžkou životní situací. Po několika sezeních jsem se dostal zpět, začal jsem si znovu věřit. Paní Matějů mě vedla velice příjemným způsobem, který je opravdu přínosný ve chvíli, kdy si člověk sám neví rady.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velice milá a trpělivá. Dokáže poradit a její profesionalita je patrná z každého slova a činu.

jsem spokojen s odbornou pomocí, které se mi dostalo od paní Matějů. Má přátelské jednání s klienty a pochopení pro jejich potíže.

Paní doktorka je moc příjemná a vstřícná. Vážím si jejího profesionálního a citlivého přístupu k mým problémům, vždy si udělá čas. Její rady mi rozhodně prospěly.

Paní Matějů jsem navštěvovala pět měsíců a po celou dobu byla velice milá, vždy mne trpělivě vyslechla a poradila. Několikrát mi byla dokonce k dispozici i po telefonu mimo ordinační hodiny, když už jsem situaci nezvládala. Moc mi pomohla a její péči mohu jen doporučit!

Paní magistra je výborná terapeutka. Velice oceňuji její klidný, citlivý a empatický přístup a moc jí děkuji za způsob, jakým mi v nelehké situaci pomohla najít ztracený životní rytmus. Její terapie představovaly příjemně a přitom užitečně strávený čas.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, nevím si rady protože moje maminka o kterou se starám 8 let doma, ale teď se její zdravotní stav velice zhoršil, odvezli ji do nemocnice a je to špatné, nevím jestli mě poznává, lékaři nemůžou najít příčinu jejího stavu, maminka jenom leží a chrčí. Já ji nechci opustit, chodím za ní každý druhý den, ale nezvládám to. Buší mi srdce, pláču, třesu se. Potřebovala bych poradit jak to mám zvládnout, abych já se nezhroutila, velmi to bolí. Když bych Vás navštívila, mohla byste mi pomoc? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, dlouhodobá péče o nemocného člověka, obzvlášť takhle blízkého, představuje obrovskou psychickou zátěž. Není divu, že u Vás dochází k duševnímu vyčerpání, naopak mi připadá obdivuhodné, že jste vydržela tak dlouho. Jsem přesvědčená, že Vám v této situaci mohu pomoci. Přijďte, povíte mi víc a společně pak můžeme hledat cesty a způsoby, jak v této nelehké životní zkoušce obstát a zároveň si uchovat duševní zdraví. Ivona Matějů

Mgr. Ivona Matějů

Dobrý den, jsem 7 let ženatý,máme 6 letou holčičku,nedávno mi žena řekla,že jí náš vztah přestal bavit a to prý trvá cca 2 roky,přesně od té doby,co jsem začal mít jisté zdravotní potíže,jak se později zjistilo psychického charakteru.Jsem z toho totálně zničený a upřímně si fakt nevím rady a sám cítím,že bych potřeboval nějakou pomoc,radu. Děkuji za pochopení

Dobrý den, naprosto chápu Vaše zoufalství. Krize v manželství bývá jedním z nejnáročnějších životních období a nese s sebou obrovskou dávku stresu, obzvlášť pokud jsou "ve hře" děti. U Vás je navíc přítomna jiná duševní zátěž (zmiňované zdravotní potíže), což Vaši situaci předpokládám ještě více ztěžuje. V rámci tohoto omezeného prostoru bohužel asi nelze poskytnout jinou radu, než jaká Vás už napadla - obrátit se na odborníka. V ideálním případě by byla jistě vhodná párová terapie. Pokud by Vaše manželka nebyla ochotná do toho jít s Vámi, pak by určitě stálo za to zkusit terapii individuální. Ta Vám může pomoci jednak podívat se na problém z různých stran a získat potřebný odstup, zároveň může představovat prostor pro zmírnění ostatních Vašich potíží a posílit tak schopnosti tolik potřebné k vyrovnávání se s danou emoční zátěží.
Moc Vám držím palce, přeju hodně síly, pevné nervy a ať se Vaše nelehká situace vyvine přesně tak, jak má!

Léčené nemoci

• - úzkosti, deprese, stres, nízké sebevědomí
  • - náročné životní situace, krizová období, pocity životní nespokojenosti
  • - psychosomatické obtíže (různé zdravotní problémy, neplodnost, sexualita...)
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy