Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Ordinace ORL
Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Pan doktor je galantní muž :) v ordinaci vládne velice přátelská atmosféra, sestřička úžasná a empatická. Vyšetření absolutně nebolelo,ikdyž jsem měla plná ústa aftů a díky afru na trojklaném nervu mě bolelo ucho jako čert, žádnou bolest jsem nepocítila. Pan doktor nic nepodcenil, udělal mi kompletní vyšetření a všechny své výkony popisoval. Ví jak jednat s pacienty. Nestane se, že by si něco cvakal do počítače a já nevěděla co se děje.. Nutně hned nedoporučuje chirurgické zákroky, ale snaží se léčit pacienty aleternativní léčbou. Můžu bez nadsázky říci, že je to ten nejlepší doktor, u jakého jsem kdy byla!

Lékaře mohu jen doporučit.Byla jsem u něj s 4 letým synem a takhle perfektní přístup k dětem jsem ve zdravotnictví ještě nezažila.Sestřička byla úžasná.
Přišli jsme tam a plná čekárna lidí,ale odsýpalo to jedna báseň.
Takže dávám 100%.

Vynikající doktor, výborná sestřička, vše je v naprostém pořádku bez připomínky. Doporuči a děkuji.

Mily odbornik na svem miste. Dekujeme

Poděkování za záchranu života!!!! Před 5 týdny jsem navštívila pana doktora s prosbou o vyšetření maminky(65let), která před 5 lety prodělala rakovinu prsou a nyní si našla bouli v ústech na měkkém patře. Co by to mohlo být jiného než zase rakovina. Jiná paní doktorka z ORL u nádraží ji dala antibiotika, po kterých se její stav zhoršil natolik, že nebyla schopna skoro ani otevřít ústa. Následně obvodní doktor p.Meloun naordinoval na další měsíc IBALGIN. Stačilo málo....a to poslat ji na odebrání vzorku a následně udělat histologii. Neudělal to ani jeden z předchozích doktorů a proto velmi děkuji panu Zbořilovi za záchranu života své maminky. V tuto chvíli je týden po operaci, která trvala 4,5 hod a nebyl nijak jednoduchá, jelikož nádor byl poměrně rozsáhlý. Přijdu poděkovat i osobně. Václavíková Kamila

Příjemný a ochotný. Odborník na svém místě. Možná by neškodilo, aby se pán se špatnou zkušeností poučil, že pro cukrovkáře existují specielní poradny. Touto poradnou není ORL.

Šikovný, vstřícný, velmi bohaté znalosti, doporučuji.

Byl jsem okolnostmi donucen navštívit ordinaci pana doktora a byl jsem velmi mile překvapen.
Milé jednání, na dotazy srozumitelné odpovědi, čekací doba na ošetření přiměřená, prostě jsem spokojen.
Až budu mít zase problém, určitě tuto ordinaci opět navštívím.

Milý, příjemný, vstřícný, problém vysvětlí. Doporučuji.

četl jsem komentář výše uvedený a asi ten kdo ho psal, tak opomenul, že lékař je ORL a že pán má zvýšený cukr, je záležitost obvodního lékaře a že pán měl jít ke svému praktikovi, za to že pán zemřel asi pan doktor nemůže.
Já bych chtěl říci, že pan doktor je velmi příjemný a milý a výše uvedený názor je velmi směšný.