MUDr. Ivo Ševčík

Neurolog Více

Frýdlant nad Ostravicí 1 adresa

Odborný lékař neurologie
Nádražní 88, Frýdlant nad Ostravicí

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

Je to odborník se zlatým srdcem. Jeho léčba má okamžitý a neuvěřitelný účinek. Měl jsem pocit, že na mně pan doktor vykonal zázrak. Bolesti páteře zmizely okamžitě a vrátily mne zpět do života.

Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

Naprosté anděl - říkám jako zdravotník! Díky odborné manipulaci úleva po 14 dnech bolestí. Vše navíc s úsměvem, klidem, respektem a optimismem. Vskutku dar!

Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

Skvělý pán Doktor i sestřička příjemná , do ordinace pokřiveny a zpět narovnany bez bolesti. Palec náhodou Děkuji

Umístění: Odborný lékař neurologie

Pan doktor je opravdu DOKTOR, který ví co dělá, ví jak léčit, ví jak pomoct...cca 3 roky mi bolesti hlavy léčili tím, že do mě rvali chemii, Pan doktor mě během 10minut napravil, tak, že jsem se cítila, jak znovuzrozená! Jen je třeba se nebát! Přístup perfektní, je to opravdu profesionál! Kéž by bylo více takových doktorů!

Umístění: Odborný lékař neurologie Krční páteř

Měla jsem problém s krční páteří a už nemám. Velký dík panu doktorovi, je to člověk na svém místě, to se jen tak nevidí. Chápu, že ne vše se dá napravit okamžitě, ale já díky několika křupnutí jsem bez bolesti. Jiní neurologové vás prohlídnou, vypíšou rehabilitace nebo jiné procedury a většinou to k ničemu moc nevede. Pan doktor pokud může vás napraví hned. Skvělé, užásné, tleskám, takových odborníků bychom potřebovali víc.

Umístění: Odborný lékař neurologie bolesti v těle , ruka páteř , nohy

Byla jsem velice překvapená, nejen přístupem, také dokonalostí.Velká uleva se dostavila brzy, jsem nad míru spokojená a nelituji vzdálenosti návštěvy pana doktora..

Umístění: Odborný lékař neurologie bolest zad (spodní část)

Pan doktor je teda fakt umělec. Na ty jeho chvaty musíte být úplně uvolnění a důvěřovat mu. Já trpěl! Klasičtí doktoři mě jen posílali na to a to vyšetření a cpali do mě chemii. Trápil jsem se v leže snad dva měsíce (při jiné poloze jsem brečel bolestí). Pak narazím na tohoto mistra. Přišel jsem pár minut před otevíračkou, byl jsem tak 20-tý, po cca 1.5 hodině jsem šel na řadu. Za 15 minut (pan doktor potřeboval konzultaci k jeho počítači) jsem byl vysmátý venku, bez bolesti a ani žádne peníze nechtěl (byl jsem za pomoc ochotný nechat vše z peněženky). Po 2 rokách nemám problém. Díky, Díky, Díky!

Umístění: Odborný lékař neurologie bolesti bedra

Pan doktor byl velice laskavý, choval se profesionálně ale hlavně jeho úkony mi okamžitě pomohli. Bolesti zad, které mně trápili více než půl roku se zmírnily - téměř úplně zmizely, za co jsem mu nesmírně vděčná. Ing.Rusiňáková

Umístění: Odborný lékař neurologie

Přišla jsem k panu doktorovi s bolestmi zad. Pan doktor řekl, že mi pomůže, abych si lehla na břicho. Po ani ne minutě bez toho, aby pan doktor nebo já jsme něco řekli, nějakou námitku, pan doktor zvolal na zdravotní sestru:"Ona se mně bojí, to nemá cenu" a poslal mě pryč vlastně bez toho, aby mi jakýmkoliv způsobem pomohl od přetrvávajících bolestí zad. I sestra se na mě dívala s kritickým pohledem. Já byla z toho neurvalého jednání tak v šoku, že jsem nebyla schopna ze sebe vypravit ani slovo. Říká panu doktorovi něco Hippokratova přísaha? Možná se špatně vyspal, ale to ho neomlouvá. Byla jsem u něho 100% naposledy.

Umístění: Odborný lékař neurologie

Pana doktota jsem navštívila pro konzultaci k mému problému s páteří, příp. pro jakékoli možné ošetření. Po návrhu jakéhosi zákroku s páteří, jsem se zeptala na rizika toho, co mi pan doktor hodlá udělat. A že mám trochu obavy, aby se můj stav ještě nezhoršil. Po tehle mé otázce mě pan doktor vyhodil z ordinace, at si najdu teda někoho jiného, když mám otázky tohoto typu. Z takového jednání jsem byla v šoku ..a musela odejít