Umístění: Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín Jiný

Pan primář MUDr. Gerych je odborník na svém místě. K péči o své pacientky přistupuje velmi zodpovědně, nic nezanedbává, nepodceňuje rizika, vždy se mnou o problémech a jejich možných řešení diskutuje, nikdy nemám strach se na cokoliv zeptat. Pokud něčemu nerozumím nebo mám z něčeho obavy, vše vysvětlí.
Ráda bych mu tímto poděkovala a popřála mnoho úspěchů.

Umístění: Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín Jiný

Pan doktor byl zřejmě svého času vynikající lékař. Nicméně v oblasti porodu KP by bylo skvělé, kdyby se dovzdelal. Syn se nepretočil a zůstal v této poloze. Pan doktor mi přirozený porod vymlouval s tím, že se mi narodí mrzák. Vyhledala jsem primáře jedné nejmenované porodnice, který mi vše vysvětlil a ujistil, že je to zcela přirozená poloha a nic nebrání přirozenému porodu. Podle pana Gerycha bych porod nezvládla kvůli postavě, podle pana primáře, který mě v porodu podpořil, nebyla má výška ani váha vůbec překážkou. Když jsem z ordinace odcházela sestra se zhrozila, že snad nebudu miminko rodit přirozeně, že tohle je jasný císař... Syna jsem porodila na ctyrech, byl to úžasný zážitek a syn je zdravý a já jsem velice vděčná, že jsem nemusela podstupovat zbytečnou břišní operaci kvůli zastaralým názorům na porody koncem pánevním, které se naštěstí v mnoha porodnicích po celé ČR běžne provádí. Pane doktore, chtělo by to ženu podpořit, ne ji vystrašit. :)

Umístění: Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín Jiný

MUDr. Gerych je skvělý lékař s lidským přístupem...Operoval mi endometriózu, poté mi doporučil umělé oplodnění a i díky němu čekáme náš malý zázrak. :-) Nyní k němu chodím na kontroly v těhotenství a jsem více než spokojená - vše vysvětlí, v případě potřeby pošle na vyšetření, nic nezanedbá. Jelikož mám před vyšetřením vždy obavy, vysvětlí, co bude dělat, uklidní... Za mě naprostá spokojenost - díky za skvělou péči! :-)

Umístění: Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín

Jeho představa fungování ženy je dopovat ji umělými hormóny od prvních měsíčku až po smrt a považovat takový toto za normální. Řešení problému, jaký jsem měla, hledal pouze za hormony. Výsledky testů, které dělal jsem se nedozvěděla. A snažil se mě přimět k umělému oplodnění, přestože můj zdravotní stav pro tento krok nebyl dostatečný. Dlouhé čekání, přestože jsem byla objednána na určitý čas.

Pan Prim. Gerych je uzasny clovek a predevsim obrovsky odbornik co se praxe tyka. Dekuji mu za jeho vzdy vstricnou peci a prijemny a lidsky pristup ke me jako k pacientce:-)
Obrovska jednicka s hvezdickou co se teto kapacity tyka!!!

Mohu říc že pan primář Gerych je super mohu všem doporučit.Operoval moji dceru plastický zákrok a odvedl perfektní práci opravdu super dost náročnou a výsledek byl geniální.Touto cestou bych moc poděkovala a přála hodně úspěchů.

Pan primář je odborník a člověk na svém místě.Někdo říká,že málo namluví,ale já říkám,že za něj hovoří spíše činy a odvedená práce.Konečně je ve Zlíně také vynikající lékařská péče a nemusí člověk jezdit do Prahy apod.
Panu primáři dávám jedničku s hvězdičkou i za jeho charisma a šarm.
Mia Třasoňová

Primař Gerych, o můj zdravotní stav se stará 24 let jak nejlépe umí. Rodil mi dceru císařským řezem, operoval mě. O dceru se mi začal starat také, jelikož měla obrovské problémy a její gyneložka Mudr Mouková byla s léčbou úplně mimo.Dva měsíce se u ní trápila, pan doktor ji vyléčil za 14 dní a o psychické stránce ani nemluvě. Nedám na něj dopustit a jsem štastná, že chodíme právě k němu.Sestřičky neřeším, důležitý jen pan doktor. Deset hvězdiček!

Sama k panu primáři chodím přes dvacet let, svoje dcery které mám taky díky jemu a panu doktorovi Maulemu ted k němu také chodí.Moc doporučuji

P. primář je velice příjemný, důsledný a pro jeho zkušenosti a odbornost si jePj velmi vážím. Doporučuji!