Klinika ústní, čelistní a obličejové chirurgie VFN a 1. LF UK
U Nemocnice 2, Praha

U paní doktorky jsem absolvovala extrakci osmiček. Musím ocenit skvělý přístup paní doktorky i sestřičky. Na to, jak je to obecně nepříjemný zákrok, paní doktorka i sestřička byly moc milé, empatické a šikovné. O všem jsem byla podrobně informována, během zákroku se mi dostalo obrovské podpory a vše proběhlo bez nežádoucích následků. Vřele doporučuji.

Včera jsem absolvoval extrakci 8 vpravo dole, která byla částečně prořezaná v ležící poloze a tlačící na vedlejší 7. K paní doktorce Vítovcové jsem se dostal na doporučení od své ošetřující zubařky a jsem za to velmi vděčný, protože paní doktorka Vítovcová mi poskytla detailní informace před a během zákroku, pečlivě a citlivě postupovala podle plánu, včetně potřebné anestezie, přitom mě uklidňovala a chválila, a když jsem potřeboval, nabídla mi mezi kroky chvíli na odpočinek a dodatečnou anestezii navíc. Lepší zubní chirurgické ošetření jsem si nemohl přát, paní doktorka je velmi precizní s laskavým přístupem, zákrok s výkladem trval cca 30 minut. Otok nepozoruji (dané místo leduji), beru předepsané protizánětlivé léky a cítím, že dochází zahojení.

Umístění: Klinika ústní, čelistní a obličejové chirurgie VFN a 1. LF UK Jiný

Velmi oceňuji celkový přístup paní doktorky se sestřičkou. Paní doktorka mi před začátkem úkonu vše podrobně vysvětlila a samotné vyndavání zubu moudrosti bylo bez jakýchkoliv komplikací. :)

Umístění: Klinika ústní, čelistní a obličejové chirurgie VFN a 1. LF UK Jiný

Pani doktorku Vitovcovou mohu jen doporucit! Se sestrickou tvori uzasny a velice profesionalni tym. Diky nim se clovek citi i u zubare velice prijemne! Nejlepsi zubar, ktereho jsem kdy potkala. Moc dekuji za uzasnou peci.

Byla jsem u paní zubařky na složitějším vyndání horního zubu moudrosti. Super přístup paní doktorky i sestřičky.

Byl jsem u paní doktorky na extrakci horních osmiček. Takhle pohodovou, vlídnou zubařku doporučuji všem. Vše vysvětlí od A do Z, že člověk lituje, že těch osmiček nemá aspoň tucet. Za mě naprostá pohoda. Super.

Skvělá paní doktorka i sestřička. Klidná a příjemná atmosféra v ordinaci, naprosto profesionální přístup a rychlá akce. Do týdne od konzultace byla osmička venku, rychle, bezbolestně, bez jakýchkoliv komplikací. Paní doktorka mi všechno vysvětlila, ona i sestřička byly milé a vlídné. Děkuji!!!

Za 30 let svých peripetií se zubami jsem nepotkala lepšího zubního specialistu. Paní doktorka nejen umí uklidnit, ale je milá, vše podrobně vysvětlí a návštěva u ní vůbec není noční můrou. Doporučuji všemi deseti!

Doteď tomu nemůžu uvěřit.

Po celoživotních špatných zkušenostech se zubaři, kdy jsem často trpěl jako zvíře a vytvořil si k nim solidní a nefalšovanou fobii, mi Paní Mudr. Vítovcová v dokonalé souhře se sestřičkou provedla komplikovanější extrakci dvou zubů v lokální anestezii včetně následného šití a já jsem během zákroku ani dny po něm necítil sebemenší bolest.

Děkuji a jen tak dál.

Umístění: Klinika ústní, čelistní a obličejové chirurgie VFN a 1. LF UK Jiný

Dostala som termín u Dr. Vitovcovej na extrakciu osmičiek. Rentgen som mala už vopred, ktorý som poskytla doktorke dva mesiace dopredu. V e-maili mi potvrdili že termín ktorý som dostala je priamo na extrakciu. Vzala som si v práci voľno na tri dni kvôli tomuto zákroku.
Keď som k doktorke prišla, povedala mi že sa do toho nepustí, že dolné osmičky mám veľmi zle položené. Keď som ju poprosila, aby mi teda vytrhla aspoň horné (mám z nich bolesti), povedala mi že sa nemám hrať na hrdinku.
Profesionalita žiadna. Rozhodne doktorku Vitovcovú neodporúčam.