Ordinace PL pro dospělé
Kojetická 1021, Neratovice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Paní doktorka opravdu není moc vstřícná, stále nechce předepisovat pomůcky , zdráha se napsat
doporučení na dražší odborné vyšetření a nerada ukončuje neschopenky, které sama nevydala, takže
člověk musí zpět do nemocnice, kde mu ji vystavili.

Souhlasím se všemi pozitivními komentáři. Paní doktorka je milá, vyslechne, snaží se pomoci. Opravdu je empaticky zaměřená. Jsem ráda, že mám tuto paní doktorku jako svoji obvoďačku :).

Pečlivá a ochotná - pomohla mi sehnat odborného lékaře, což není bez známostí jednoduché...

Velmi vstřícná,komunikativní a odborně na vysoké úrovni

Tak tato doktorka je prostě tak trošku na peníze, no... Nechce předepisovat pomůcky, na které má člověk pro své postižení a věk nárok, zdráhá se předepsat i služby třeba charity, které lidem tolik pomáhají... Čekací doby katastrofální,
pokud bych měla zdravotní problém, jdu jinam, pro různou administrativu je ok. Jinak je velice milá.

Paní doktorku mohu všem vřele doporučit. Snaží se člověka vyslechnout, přemýšlí nad co nejlepším řešením, nepředepisuje léky bezhlavě. Paní doktorka nepřipouští jakékoli předbíhání - ani když chce člověk "jen napsat recept". Občas delší čekání, ale pokud je výborný doktor, má více pacientů, s čímž se musí počítat :-)

Výborná doktorka, příjemná, vždy dobře poradí.

Tato paní doktorka je velice empaticky založená,snaží se vždy pacientovi pomoci!Je navíc velice příjemná,snaživá a usměvavá.Člověk se nemusí před ní stydět a může se jí se vším,co pacienta trápí,svěřit.I sestřička,pí.Nejedlá,je moc příjemná.Mohu na obě napsat jenom chválu.

Vcelku pečlivá a znalá paní doktorka,nicméně se domnívám,že vůči svým starším kolegům by mohla nabrat poněkud rychlejšího tempa.Někdy tam lidi vlezou s maličkotí-předepsání léků,ukončení marodky,píchnutí injekce a má je tam věčnost.A zažili jste někdo paní doktorku,když jsou epidemie-chřipky,nachlazení apod?!Kdy ona nebo sestra vystrčí zakysle a štítivě hlavu do ordinace zkontrolovat množství pacientů v čekárně?!také jsem zažil upřednostnění schůzky s dealerem a odbavení pacienta zadními dveřmi.....Inu asi každý lékař je proslulý a znalý asi něčím jiným.

Paní doktorka je velmi milá, má zájem o pacienta, nepředepisuje zbytečnou léčbu, umí poradit, vyslechnout, vysvětlit, odborník na slovo vzatý s osobním a vstřícným přístupem k člověku. Mě osobně velmi pomohla v léčbě opakovaných zánětů průdušek. Jsem velmi ráda, že ji mám jako obvodní lékařku.