Umístění: Dentina s.r.o. - privátní zubní ordinace Jiný

Paní doktorka Janovská je velmi precizní zubařka, a nejen to. Je vstřícná, empatická a vždy pacientovi vysvětlí, jaký zákrok ho čeká, popř. jaká bude cena. Spravila mi zuby "opravené" jinými zubaři a vysvětlila důležitost/spojitost mezi návštěvou zubaře a návštěvou dentální hygieny. Paní doktorku i její sestřičku mohu jen a jen DOPORUČIT VŠEMI 10.

Umístění: Dentina s.r.o. - privátní zubní ordinace

Paní doktorku bohužel nemůžu doporučit. Vyšetření bylo nepříjemné a bolestivé. S odstraněním zubního kamene se vůbec nenamáhala, ačkoli je hrazené pojišťovnou. Jejím cílem je přihrát co nejvíce lidí dentálním hygienistkám, které vám za tučný obnos zubní kámen odstraní. Ordinace je sice pěkně vybavená, ale ten přístup mě naprosto odradil od další návštěvy.

S paní doktorkou Janovskou a také se setřičkou jsem velice spokojená...má výborný přístup, je nadmíru precizní a má moji 100% důvěru...Navšťevuji ji i se svojí dcerou, která se díky ní a již zmiňovanému přístupu vůbec nebojí... prostředí má velice příjemné.. Děkuji

Paní doktorka pracuje v úplně nové ordinaci s nejmodernějším vybavením. Prostředí je velmi příjemné, z člověka hned spadne nervozita. Všechny zákroky mi nejdříve trpělivě vysvětlila a připravila mě na ně. Pokud je nějaký zákrok placený, upozorní na to a diskutuje o nabízených možnostech řešení. Je milá, usměvavá a má zlaté ruce. Vřele doporučuji!

Pani doktorka je citlivá a profesionální. Když je něco akutního, není problém a nějak vepce pacienta dřív. Přešla jsem k ní já i partner a jsme oba spokojeni. Určitě doporučuji těm, kdo mají se zuby opakující se problémy - paní doktorka je bude řešit, dokud nevyřeší...

Paní doktorku Janovskou mohu všem jen doporučit. Má velký cit pro pacienta, pracuje pečlivě a má o pacienta opravdový zájem. Myslím, že nebude mít brzo v okolí konkurenci a tudíž ani volné kapacity. Proto radu nám všem závěrem - zaregistrujte se , dokud to ještě je možné, takto perfektních zubních lékařů není v Brně mnoho!

Doporučuju. Je příjemná a odborně na výši. Plomby jsou pěkné, drží a kazy se mi pod nimi nedělají. A to dokonce i na těch místech, kde mi plomba (od jiného lékaře) dříve opakovaně vypadla. Konečně mám zuby v pořádku.
Z Aldenty už odešla, teď pracuje na Bulharské 124, přešel jsem tam k ní.

Při např. nedostatečné zubní hygieně vznikají rády sekundární zubní kazy pod stávající výplní. S paní doktorkou Janovskou jsem moc spokojená, je velice citlivá, šikovná a lidská a to jsem se návštěvě stomatologů dříve vyhýbala obloukem.

S paní doktorkou jsem byla nejdříve velice spokojena, bohužel postupem času musím toto hodnocení změnit. Vyvrtala mi zub nedbale a pod plombou, která navíc byla poměrně drahá (ale to bych přešla, kdyby se nemusela po třičtvrtě roce odstranit) se mi dále šířil kaz. Dále se mi u ní stalo a ne jednou, že mě objednala pro delší čas a v ordinaci mi řekla že to nestihne a musí mě objednat ještě jednou na další termín. To všechno by se dalo ale překousnout. Bohužel jedna věc je opravdu velmi špatná. Paní doktorka si účtuje i tmavé plomby. Když jsem se informovala na ČSK sdělili mi, že toto jednání je v rozporu s jejich předpisy a nikdo ze stomatologů si nesmí účtovat od pojišťoven plně hrazenou tmavou plombu!! Proto jsem od paní doktorky odešla a nyní jsem u stomatoložky se kterou jsem nesmírně spokojena, plní podmínky ČSK a je o polovinu levnější, příjemná a citlivá.

Patřím k paní doktorce teprve krátce, ale jsem zatím nadšená. Spravuje mi zuby, které mám po "péči" předchozího lékaře v dost špatném stavu (skryté kazy zboku a pod plombami, mrtvý zub se zánětem...) a musím říct, že je mimořádně pečlivá a šikovná. Navíc je velmi příjemná i jako člověk a nemá pacienta automaticky za blbce jen proto, že je to laik. Můžu doporučit všemi deseti.