Odhadovaná doba odpovědi:

Běžná gynekologická péče vč. akutních stavů

Doporučení k těhotenskému tělocviku a profylaktické přípravě před porodem

Komplexní péče o těhotné – KTG +7 Více

Komplexní péče o ženy v klimakteriu a menopauze

Očkování proti rakovině děložního čípku

Poradenství v oblasti plánovaného rodičovství, antikoncepce

MUDr. Iveta Humlová- lékař - gynekolog - Praxe

2002 – 2006 Nemocnice Šternberk, lékařka gynekologicko – porodnické oddělení

...

Léčené nemoci

• Léčba chronických vaginálních mykóz

Ukončené školy

• 2002 - Lékařská fakulta UP Olomouc – obor všeobecné lékařství
  • 2005 - Atestace I. stupně v oboru gynekologie a porodnictví
  • 2007 - Osvědčení o specializované způsobilosti v oboru gynekologie a porodnictví

• gynekologie a porodnictví

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie běžná gynekologická péče vč. akutních stavů

Paní doktorka Humlová je moc milá a lidská. Gynekologie není místo, kam bych chodila ráda a dobrovolně. Ale díky paní doktorce je to snesitelné. A i když jsem ještě neměla styk (28 let), nenutila mě, aby do mě zavedla nástroje. Jen použila ultrazvuk. Po roce jsem tam šla znovu (na preventivní kontrolu) s malou dušičkou, že mě bude lanařit na zavedení nástrojů, ale naštěstí se to nestalo. Děkuju, paní doktorko. Takže se paní doktorka jen ujistila, že opět bude vyšetření pomocí ultrazvuku.
Když jsem chtěla antikoncepci, abych se zbavila menzes, neměla s tím problém. Jen mě upozornila, že mi nemusí sednout a že nemusí hned fungovat.

Paní doktorka je naprosto skvělá, milá, hodná, přestože to nemá s pacientkami (jako jsem například já) vůbec jednoduché. Tímto Vám paní doktorko moc děkuji a jsem ráda, že jsem mohla jít právě k Vám.

Asi tak úplně nevím jaká je doktorka a to jsem k ní chodila nejméně 3 roky. Nikdy návštěva netrvala déle jak 3 minuty, všechno je v pořádku a šup šup další ať může jít paní doktorka dříve domů. Jít tam v podvečer znamená, že můžete přijít klidně o hodinu dříve a asi vás veme hned protože ostatní rychle odbyla. Po potratu ve 20tt to bylo stejný, šup šup na "další" dite. Všechno jen šup šup. Nezdráhá se zvedat své dceři telefon během probírání diagnóz (zrovna po zmiňovaném potratu), místo aby vydržela tu minutu než odejdu. Pro mě naprosto nepochopitelný přístup.... Navíc od ženy! Dala bych jednu hvězdičku, ale podle mě nemusi být tak špatná doktorka, jen velmi často zapomíná že nějakou je... a řeší cokoli jen ne pacientky. Za mě aktuálně nedoporučuji.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie preventivní prohlídky

K pani doktorce chodim u nekolik let, jeji pristup mi prijde cim dal min empaticky bez zajmu o pacienta. Vzdycky navsteva trva jen par minut, jak na bezicim pasu, kdyz ji reknu o nejakem problemu tak jen mavne rukou, ze to mic neni. Necitim od ni zadne pochopeni. Sice vzdy usmevava, ale to ke tak vsechno.

Ř

Dříve příjemná lékařka, ale v posledních letech radikální změna. Absolutní nezájem o pacientku, péče v těhotenství odfláknutá, když máte štěstí, věnuje vám 2 min. Přitom po první špatné zkušenosti s porodem veliké sliby, jak za mnou bude v druhém případě stát a pomůže zařídit lepší průběh. Nic z toho se nekonalo. Jednou během těhotenství jsem si dovolila dorazit mimo termín ( velké bolesti), paní doktorka reagovala velmi nepříjemně a vynadala mi, že jsem si měla vzít magnesko a neobjednávat se do ordinace, při každé návštěvě jsem měla pocit, že ji velmi zdržuji. Takže za mě už bohužel ne. Škoda tak velké změny v chování člověka…

X
Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie preventivní prohlídky

K paní doktorce chodím již dlouho, dokud jsem neměla žádny problém byla jsem spokojená. Po porodu císařským řezem jsem byla na kontrole, paní doktorka se mne zeptala jestli ještě chci děti... takhle oznámila, že je špatně srostla děloha. Jediné co mi řekla at se pořádně chráním, protože lepší zdravá máma pro jedno dítě než...
Odcházela jsem s tím že je možné že již nemůžu mít děti, přitom jsou možnosti jak to řešit, ale to jsem si musela dohledat sama.
Připadala jsem si jako na běžícím pase s tím ze ma na pacienta pouze chvilku a pořádně vysvětlit takovou diagnozu prostě neni čas.
Chtělo by to více empatie

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie poradenství v oblasti plánovaného rodičovství, antikoncepce

Na doporučení jsem změnila gynekologii a byla mi doporučena paní doktorka Humlová. Když mi potvrdila začátek těhotenství, tak jsem ji oznámila, že dělám v obchodě a že tahám těžké věci na to konto jsem chtěla navázat na to, zda by nebylo možné napsat nějaký papír, abych mohla pracovat jen na pokladně, paní doktorka mi řekla, že jestli mi práce nevyhovuje, tak se mám nechat vyhodit a zaměstnat jinde, že tu práci můžu normálně vykonavat. Když jsem ji řekla, že mám strach po potratu, tak ji to vlastně bylo jedno a bylo mi řečeno, to co vlastně předtím. Takže jsem upřímně zklamaná z kontroly...

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie komplexní péče o těhotné – KTG

Paní doktorka je milá a vyhovující, pokud je pacientka zdravá. Jakmile je ale zdravotní problém, musí si člověk poradit v podstatě sám. Velice špatná zkušenost, co se týče řešení zamlklého těhotenství. Nejprve mě poslala na kyretáž, kterou jsem odmítla, vyřídila si farmakologické vyvolání v nemocnici, na které mi následně překvapivě řekla, že by na něj pacientky také posílala. Anomálie tvaru dělohy si vůbec nevšimla, to až když na to přišli ve Fakultní nemocnici na ultrazvuku (za těchto okolností u mne mohla kyretáž mohla způsobit nevratné poškození). Potíže můžete mít pouze takové, jejichž řešení hradí pojišťovna a v danou dobu, jinak má zde člověk smůlu. Při krevních odběrech, přestože jsem kvůli zdravotním problémům na doporučení PA požádala o zjištění stavu železa, odmítnuto, že nehradí pojišťovna. Jelikož jsem pacientka s migrénami, na které se léčím, jsem vcelku zvyklá a vím, co pomáhá, ale když se objevily migrény v těhotenství se zvracením, příjem potravy minimální a stavy s velkými bolestmi, které trvaly zhruba 3 týdny v kuse a nic nepomáhalo a paní doktorka je neřešila, začala jsem pátrat sama u jiných lékařů a na doporučení požádala o stěry, jelikož se mohlo jednat o zánět v těle, který pokud se neléčí, způsobuje zdravotní problémy dítěte. Opět jsem byla odmítnuta, že to nehradí pojišťovna a že moč a krev byla před pár dny v pořádku. Že by se odebrala znovu, když nastaly zdravotní komplikace, o tom nebyla vůbec řeč. Nakonec jsem se dostala do péče jiného lékaře, okamžitě odběr moči a stěry. Zánět byl patrný v obou případech, léčba probíhala u mě i u partnera, byla sice dlouhodobější, nicméně hned po 3 dnech se dostavilo výrazné zlepšení a migrény zmizely. Paní doktorka je sice velice milá, ale to není u lékaře na prvním místě, takže jsme v letošním roce odešli a vzhledem k péči, které se nám v těhotenství dostává jinde, jsme moc rádi. Krásná čekárna a ordinace nejsou všechno.

Skvělá paní doktorka. Příjemná, usměvavá, pečlivá, ale hlavně s lidským a citlivým přístupem. Jak gynekologické prohlídky nemusím, tak u ní nemám problém. Vyslechne, poradí, nic nepodceňuje. Opravdu jedna z TOP lékařek.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Opravdu skvělá paní doktorka, neskutečně milá a ochotná. Jakýkoli problém do podrobna vysvětlí, odpoví na všechny dotazy, neodbyde vás a hodně se o pacientku zajímá, což jsem bohužel u bývalé gynekoložky nezažila. Jsem moc ráda, že jsem k ní přešla! Chodím k ní s mnohem klidnějším pocitem. :)