MUDr.

370 12 České Budějovice, jihočeský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Přidat názor
  • velmi dobrý

K paní doktorce chodím od 15 let, teď zažívám své první těhotenství a jsem nadšená. Paní doktorka i sestra jsou úžasné, pečlivé, vše vysvětlí a jako jediní z mála nevydělávají na UZ a fotkách miminka. Když od ostatních těhotných slyším ty ceny tak nechápu, že já doteď a to jsem ve 20TT nezaplatila nic a pokaždé mám fotku. Opravdu doporučuji a děkuji za péči o mně a mé miminko. PS: Pohlaví víme už od 13+5 :-)...

• velmi dobrý

Úžasná paní doktorka se skvělou sestřičkou. Řeší s vámi problémy jako s lidmi, pokud jdete s vyloženou blbostí, tak nějak vám taktně vysvětlí, že jste drobet mimo. Pokud zavoláte, že máte akutní problém, není problém přijít a vyšetření absolvovat v jejich pauze na oběd (počátek těhotenství). Jak je to s alternativními požadavky a těhotenstvím nevím, ale myslím, že by to neměl být zase až takový problém - do ničeho vás přece nemůžou nutit násilím...ale možná je to tím, že jsem člověk, co si u doktorů moc nevymýšlí...:)

• velmi dobrý

Paní doktorka Haouiová je velmi profesionální a pečlivá lékařka s citlivým přístupem. Mé problémy řeší nejen dle zdravého rozumu, ale také podle mých potřeb vždy s velkým ohledem na mé zdraví. Je velmi komunikativní, přímá a vždy vstřícná. Mohu jen doporučit!

• velmi dobrý

To není pravda,paní doktorka je super a je odborník,tudíž zřejmě ví co dělá.Já s ní problém nemám,naopak jsem s ní velmi spokojená.

• slabý

Se vším hned hotová, bojím se k ní i objednat, doporučuje sterilizaci žanám pod 50, co nemají problémy, nechápu. Sestra je skvělá! Bez té by to mohla zabalit. Nemá ženský přístup k pacientce a nedokáže jí pochopit.

• velmi dobrý

Paní doktorka je velmi sympatická a příjemná. Zatím mi vždy pomohla. Od té doby co k ní chodím, nemám z prohlídek strach. Nyní jsem poprvé těhotná a vše mi vždy vysvětlí a poradí. S čekáním je to asi různé. Já jsem tam čekala nejdéle asi půl hodiny, jinak jsem byla většinou hned na řadě. Navíc sestřička je taky super. Všem doporučuji.

• slabý

Při svém prvním těhotenství jsem tam zažila celkem chaos: dlouhé čekání, v ordinaci více pacientek najednou, k tomu klepání na dveře těch, které si šly jen pro recept, do toho telefony. Nebyla jsem dopředu seznámena s tím, že mi odebírají krev na tzv. triple test. Náhle jsem se prostě dozvěděla, že je u mne podle tohoto testu větší pravděpodobnost narození postiženého dítěte. Paní doktorka mne pak samořejmě chtěla poslat na odběr plodové vody a na moje odmítnutí reagovala mimo jiné strašením, že "Downové žijí i 50 let, tak to budu mít zkažený život". Přitom byla ta pravděpodobnost jen asi 1:300, takže pořád ne tak děsivá.

• velmi dobrý

Lepší gynekoložka v ČB snad není! velice sympatická, vtipná a ochotná. Jsem s ní velice spokojená. Čeloudová ml.

• velmi dobrý

Paní doktorka i sestřička jsou opravdu úžasné. Předtím jsem chodila k jiné pani doktorce a když to srovnám je to jak nebe a dudy. Nevěděla jsem, že návštěva u lékaře může vypadat i jinak než jsem to doposud znala. Jsou strašně hodný, příjemný, ochotný,...cítila jsem se tam opravdu dobře, i když jsem se nejdřív hrozně bála, postupně to ze mne díky nim spadlo. A to nějaké čekání mi nevadí, protože vím, jak jsem si mohla i sama na sobě vyzkoušet, že jsou pečlivý a se zájem o Vás a raději udělají nějakou tu věc na víc, než aby se něco zanedbalo.

Super.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.