Iveta Haouiová, gynekolog České Budějovice

Požádejte o spuštění kalendáře

Adresy a ceny

• 18 září 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka Haouiová je velmi profesionální a pečlivá lékařka s citlivým přístupem. Mé problémy řeší nejen dle zdravého rozumu, ale také podle mých potřeb vždy s velkým ohledem na mé zdraví. Je velmi komunikativní, přímá a vždy vstřícná. Mohu jen doporučit!

• 26 června 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

To není pravda,paní doktorka je super a je odborník,tudíž zřejmě ví co dělá.Já s ní problém nemám,naopak jsem s ní velmi spokojená.

• 11 června 2013

Hodnocení: Slabý

Se vším hned hotová, bojím se k ní i objednat, doporučuje sterilizaci žanám pod 50, co nemají problémy, nechápu. Sestra je skvělá! Bez té by to mohla zabalit. Nemá ženský přístup k pacientce a nedokáže jí pochopit.

• 6 června 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je velmi sympatická a příjemná. Zatím mi vždy pomohla. Od té doby co k ní chodím, nemám z prohlídek strach. Nyní jsem poprvé těhotná a vše mi vždy vysvětlí a poradí. S čekáním je to asi různé. Já jsem tam čekala nejdéle asi půl hodiny, jinak jsem byla většinou hned na řadě. Navíc sestřička je taky super. Všem doporučuji.

• 10 března 2012

Hodnocení: Slabý

Při svém prvním těhotenství jsem tam zažila celkem chaos: dlouhé čekání, v ordinaci více pacientek najednou, k tomu klepání na dveře těch, které si šly jen pro recept, do toho telefony. Nebyla jsem dopředu seznámena s tím, že mi odebírají krev na tzv. triple test. Náhle jsem se prostě dozvěděla, že je u mne podle tohoto testu větší pravděpodobnost narození postiženého dítěte. Paní doktorka mne pak samořejmě chtěla poslat na odběr plodové vody a na moje odmítnutí reagovala mimo jiné strašením, že "Downové žijí i 50 let, tak to budu mít zkažený život". Přitom byla ta pravděpodobnost jen asi 1:300, takže pořád ne tak děsivá.

• 4 ledna 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Lepší gynekoložka v ČB snad není! velice sympatická, vtipná a ochotná. Jsem s ní velice spokojená. Čeloudová ml.

• 17 prosince 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka i sestřička jsou opravdu úžasné. Předtím jsem chodila k jiné pani doktorce a když to srovnám je to jak nebe a dudy. Nevěděla jsem, že návštěva u lékaře může vypadat i jinak než jsem to doposud znala. Jsou strašně hodný, příjemný, ochotný,...cítila jsem se tam opravdu dobře, i když jsem se nejdřív hrozně bála, postupně to ze mne díky nim spadlo. A to nějaké čekání mi nevadí, protože vím, jak jsem si mohla i sama na sobě vyzkoušet, že jsou pečlivý a se zájem o Vás a raději udělají nějakou tu věc na víc, než aby se něco zanedbalo.

• 22 listopadu 2011

• 10 října 2011

Hodnocení: Velmi slabý

Pani doktorka me uz pul roku leci s mymi problemy, uz jsem dostala dokonce i antibiotika a porad mi tvrdi ze to nic neni. Myslim ze pokud se jeji pristup po nejblizsi navsteve nezmeni, budu asi muset zmenit gynekolozku. Trva to uz priliz dlouho na to aby zjistila co se mnou je a me moje problemy take obtezuji.

• 18 srpna 2011

Hodnocení: Dobrý

Momentálně jsem těhotná a tudíž k paní doktorce chodím docela často. Jsem tu moc spokojená. Sestřička je super, vždy má dobrou náladu a to se opravdu nezastaví. Paní doktorka je taky moc fajn. Jsem ráda, že má moderně vybavenou ordinaci s ultrazvukem, hlavně v začátku těhotenství, když jsem miminko ještě necítila, jsem se vždy uklidnila, když jsem na ultrazvuku viděla a slyšela jeho srdíčko.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.

Umístění