Praktická lékařka pro děti a dorost
5. května 4, Jihlava

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Nemoc

Po pár letech jsme se vrátili, a s nadšením zjišťujeme, že už tam má novou sestřičku. Příjemnou paní co není náladová a "nesnědla zeměkouli". Paní doktorka příjemná, k dětem milá... supr:-)

K paní doktorce chodím se svými dcerami a všichni jí i sestřičku máme moc rádi. Vždycky dobře poradí, respektuje individuální přání a přístup rodičů a používá nejenom své, dle mého názoru, výborné znalosti v oblasti medicíny, ale hlavně také zdravý selský rozum. Díky za ni! :-) Z. Musilová

K paní doktorce svítilové jsem ihned po porodu zaregistrovala všechny své děti po provedení osobního statistického průzkumu ve svém dostupném okolí a po více než pěti letech jsem stále velmi spokojená s péčí, jakou mým dvěma dětem věnuje!!! Se sestřičkou jsou sehraná dvojka, cítíme se tam jako doma, jestli to u lékaře jde ;-) Obě jsou vždy velmi vstřícné, nejen při prohlídkách či akutním ošetření, ale též ochotně a schovívavě poradí, když si něčím nejsem jistá - i po telefonu. Paní doktorka má stále moji plnou důvěru jako profesionálka, stejně tak jí vnímám jako velmi dobrého člověka!!! PANÍ DOKTORKO, DĚKUJEME.

Velmi oceňuji, že paní doktorka přistupuje k pacientům rozumně, nepotřebuje za každou cenu léčit a předepisovat medikamenty, ale umí leccos nechat přírodě. Má fajn přístup k dětem a děti ji berou. Rodiče bere jako partnery, ne jako nerozumná individua, kterým je potřeba vyhubovat. Je přístupná domluvě, dokáže akceptovat pohled rodičů. Po našich předchozích zkušenostech s jinou lékařkou jsou návštěvy u dr. Svítilové opravdovým balzámem. Takhle nějak si představuji ideální vztah mezi lékařem a pacientem.

S touto lékařkou jsem naprosto spokojená, vřele doporučuji!

Od malička ji zbožňuji, vždy byla tak milá, vždy pomohla - škoda, že již jen rok...

K paní dr. Svítilové mám naprostou důvěru a jsem velmi spokojená s péčí o mého syna. Je příjemná a ochotná vše vysvětlit.Ještě jsem neslyšela od nikoho z mého okolí negativní názor na tohoto pediatra.Velmi doporučuji:-)

K paní dokrorce jsem chodilá já a ted tam chodím se synkem a jsem s ní moc spokojená. je hodná a všechno vysvětlí, se vším poradí

Super paní doktorka :-) S.

Tento server jsem našel náhodou...je to fajn...O to víc mě rozčililo, když o pí.dr.Sv. píše někdo, že je fiflena....Kde to anonym vzal? ošetřovala mne jako dítě a je nejlepší. v dnešní době mám větší odborný rozhled v této sféře a ten mne pouze utvrdil v tom, že zmíněná dok. je dokonalý profesionál i osobnost... Jen tak dál paní doktorko. Kdyby všichni doktoři byli jako Vy nebylo zapotřebí takovýchto serverů. S pozdravem Jan Kuch.