Klinika Medifis Zlín
Svatopluka Čecha 699, Zlín

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Klinika Medifis Zlín Jiný

Pani doktorka Slivová je velmi schopná lekařka,která chápe souvislosti v lidském těle a snaží se je vyřešit. Již 2x mi moc pomohla od potíží, které můj ortoped řešil jen injekci nebo případně operací. Nikdy si danou část těla neprohmatal tak jako paní doktorka,aby zjistil, v čem je problém. Ona okamžitě odhalila problém a pomohla. Děkuji ,že takový lékař existuje. Kroupová

Dnes jsem byl kvůli svému zdravotnímu stavu nucen navštívit tuto lékařku,kterou znám již několik let a až do dnešního dne by bylo moje hodnocení velmi dobré, bohužel se změnilo po dnešní návštěvě.
Po probdělé noci v bolestech kvůli zaseklým zádům, na která trpím od dětsví,jsem se vydal s kartou pod paží hledat pomoc tam, kde se mi jí už v takovém akutním stavu dostalo vícekrát a to i BEZ ŽÁDANKY od obvodního lékaře který je od mého bydliště vzdálen 15km.S paní doktorkou jsme se hezky pozdravili, zdělil jsem jí v jakém stavu přicházím, a odmítla mě ošetřit kvůli chybějící žádance. Na dotaz: proč to vloni šlo bez žádanky mi nedokázala odpovědět a ukázala mi cestu ke dveřím. Vůbec ji nezajímá problém člověka, ale papír. Nejsem člověk, který navštěvuje lékaře často a už vůbec ne s banalitami jako je rýma či chřipka,ale doufal jsem,že když je člověku moc zle,tak se mu dostane nejdříve pomoci. Obrovský omyl. Proto dejte pozor, až budete potřebovat odblokovat záda či jinak ošetřit u této "doktorky" - nejdříve papíry, potom ČLOVĚK.
Ještě mě napadá, možná jsem měl předložit jiný papír,například ten na kterém jsou vytištěny obrázky České národní banky,TŘEBA BY TO ZABRALO.

Paní doktorku nemohu hodnotit. Chodím na rehabilitace k Ing. Bc Zdeňkovi /a jméno jsem zapomněla/. Myslím, že u něj došlo k velké změně. Byla jsem u něj zatím 2 x, v obou případech se mi plně věnoval, opravoval mi, co cvičím špatně, případně mi sám upravil polohu. Musím říct, že jsem z toho měla trochu obavu po přečtení tohoto hodnocení, ale jsem opravdu spokojená. Navíc mi vždy vysvětlil, proč něco musím dělat tak, jak mi to ukázal a odpověděl mi i na moje občas nechápavé dotazy.

Výborná paní doktorka, vždycky odhalí problém a pomůže s ním. Bohužel výborný fyzioterapeut pan Cyprich už u ní nepracuje, ten mi vždycky pomohl. Teď jsem chodila k nějakému ing. bc. Zdeňkovi, příjmení si už nepamatuji a je to poprvé, co mi fyzioterapie nepomohla. Moc se mi nevěnoval, předvedené cviky cvičím doma pravidelně, i když nechodím na fyzioterapii, ale přesto se mi to jednou za čas zhorší. Nyní mi fyzioterapeut nepomohl, celou dobu jsem před ním musela cvičit ne že by mi to vadilo, ale chyběly mi takové ty hmaty, co dělává paní Štípková, paní Cyprichová a pan Cyprich. Od nich jsem odcházela vždy jako gumová a uvolněná, od pana Zdeňka jsem odcházela spíš s namoženými svaly, ale pořád ztuhlá a ztrnulá. Pan Zdeněk by se měl snažit více svýma rukama pracovat na pacientovi než stát a koukat, jak pacient cvičí.

Je pečlivá příjemná a umí dborně léčit i poradit

podle svých zkušeností můžu opravdu řict,že p.doktorka Slívová je příjemná lékařka a odbornice!po mém vyšetřeni přišla i na komplikace na mé páteři,na které nepřišli ani v nemocnici,kde jsem na podzim 2008 dvakrát ležela!No a taky fyzioterapeuti jsou velmi příjemní a citlivý k pacientům(ne jak p.prim.Krobot-arogantní hulvát)!Je zde velice příjemné prostředí kam se pacient rád vrací!I já!

Příjemné prostředí, profesionální přístup lékařky i fyzioterapeutů. Děkuji jim, moc mi pomohli.

Výborné

Doporučuji, obvzláště schopní terapeuti...manželé Cyprichovi.Děkuji

Skvělá paní doktorka, velmi příjemní a schopní fyzioterapeuti, zvláště manželé Cyprichovi. Paní doktorka vždy velmi rychle odhalí příčinu problému a její fyzioterapeuti od problému velmi rychle pomohou. Je však nutno, abychom i doma cvičili. Velmi příjemné prostředí.