MUDr.

Ivana Řandová

Pediatr

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

• Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Mladoboleslavská 514
    190 17 Praha, pražský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Přidat názor
  • velmi dobrý

Výše zmíněné doslova platí. Paní doktorky si rovněž velmi vážím. Také proto, že ke každé diagnoze přistupuje velmi rozumně a v souvislostech. Zhodnotí příznaky nemoci střízlivě, nedělá paniku. Rodiče uklidní a doporučí přiměřenou léčbu. Nikdy jsem si u ní nepřipadala přihlouple či nedostatečně. Nikdy mi nenabídla antibiotika, což velmi oceňuji. A zbytečně se nevykecává.

• velmi dobrý

Dobrá paní doktorka, má ráda děti, umí s nimi komunikovat, i sestřička je moc příjemná. Moc jsem vděčná za to, že hned druhý den po odchodu z porodnice jsme mohli přijet a ukázala nám veškerou péči, co je potřeba vědět - jak miminko zvednout, jak položit, jak koupat apod. Tehdy to bylo pro nás hodně důležité. Poradila i s kojením, zhodnotila, zda se přisává dobře, uklidnila, že se to vše upraví a bude fajn. A taky oceňuji, že pomalý růst váhy miminka neřešila a naopak podpořila, a nenabízela ho hned začít dokrmovat UM. Jedině, co mi trochu vadí, je postoj k příkrmům - chce je zavádět hned od 4. měsíce a hned zeleninu, kaše a dokonce i maso. Já jsem zavedla až později a maso až v 7 měsíců - i tak mohlo být později. Ale je to věc každého, nemůže jeji názor sedět každému, nědo by rád přikrmoval co nejdřív. Takže celkově je moc dobrá, opravdu doporučuji! Jo, a důležitá věc - ordinační hodiny má rozdělené na zdravé děti, tj. planované poradny, a na nemocné děti. Toto strašně oceňuji, protože bych rneráda vystavovala miminko riziku nakazení se v čekárně od kašlajícího dítěte. Dokonce jednou přišel chlap s dcerou, ta kašlala o 106 a to byla zrovna doba pro zdravé děti. Byla jsem toho nervozní... A sestřička se jic všimla a poslala čekat mimo čekárnu, aby nenakazili zdravé děcka. Super!