MUDr.

Objednat se

Další lékaři

Přidat názor
  • velmi dobrý

Dobrá paní doktorka, má ráda děti, umí s nimi komunikovat, i sestřička je moc příjemná. Moc jsem vděčná za to, že hned druhý den po odchodu z porodnice jsme mohli přijet a ukázala nám veškerou péči, co je potřeba vědět - jak miminko zvednout, jak položit, jak koupat apod. Tehdy to bylo pro nás hodně důležité. Poradila i s kojením, zhodnotila, zda se přisává dobře, uklidnila, že se to vše upraví a bude fajn. A taky oceňuji, že pomalý růst váhy miminka neřešila a naopak podpořila, a nenabízela ho hned začít dokrmovat UM. Jedině, co mi trochu vadí, je postoj k příkrmům - chce je zavádět hned od 4. měsíce a hned zeleninu, kaše a dokonce i maso. Já jsem zavedla až později a maso až v 7 měsíců - i tak mohlo být později. Ale je to věc každého, nemůže jeji názor sedět každému, nědo by rád přikrmoval co nejdřív. Takže celkově je moc dobrá, opravdu doporučuji! Jo, a důležitá věc - ordinační hodiny má rozdělené na zdravé děti, tj. planované poradny, a na nemocné děti. Toto strašně oceňuji, protože bych rneráda vystavovala miminko riziku nakazení se v čekárně od kašlajícího dítěte. Dokonce jednou přišel chlap s dcerou, ta kašlala o 106 a to byla zrovna doba pro zdravé děti. Byla jsem toho nervozní... A sestřička se jic všimla a poslala čekat mimo čekárnu, aby nenakazili zdravé děcka. Super!

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Zobrazit podobné lékaře: Alice Němcová - pediatr, Ivan Hadraba - pediatr, Milan Šikut - pediatr, Radim Brabec - pediatr, Aleš Kmínek - pediatr, David Lorenčík - pediatr, Ivana Königová - pediatr, Miroslava Adamcová - pediatr, Zuzana Smičková - pediatr, Zdena Šauerová - pediatr, Aleš Vícha - pediatr, Dana Němcová - pediatr, Zuzana Blechová - pediatr, Radka Malinská - pediatr, Ivana Borejová - pediatr, Denisa Creasy - pediatr, Eva Hrubá - pediatr, Jana Fabianová - pediatr, Pavla Pokorná - pediatr, Markéta Churáčková - pediatr
Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Jindřich Pohl

pediatr,  plicní lékař