MUDr.

Ivana Řandová

Pediatr

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Znáte toho lékaře? Doporučte ho!

Adresy

• Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Mladoboleslavská 514
    190 17, Praha, pražský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Tento lékař neumožňuje rezervovat návštěvy online

Přidat názor
  • velmi dobrý

Dobrá paní doktorka, má ráda děti, umí s nimi komunikovat, i sestřička je moc příjemná. Moc jsem vděčná za to, že hned druhý den po odchodu z porodnice jsme mohli přijet a ukázala nám veškerou péči, co je potřeba vědět - jak miminko zvednout, jak položit, jak koupat apod. Tehdy to bylo pro nás hodně důležité. Poradila i s kojením, zhodnotila, zda se přisává dobře, uklidnila, že se to vše upraví a bude fajn. A taky oceňuji, že pomalý růst váhy miminka neřešila a naopak podpořila, a nenabízela ho hned začít dokrmovat UM. Jedině, co mi trochu vadí, je postoj k příkrmům - chce je zavádět hned od 4. měsíce a hned zeleninu, kaše a dokonce i maso. Já jsem zavedla až později a maso až v 7 měsíců - i tak mohlo být později. Ale je to věc každého, nemůže jeji názor sedět každému, nědo by rád přikrmoval co nejdřív. Takže celkově je moc dobrá, opravdu doporučuji! Jo, a důležitá věc - ordinační hodiny má rozdělené na zdravé děti, tj. planované poradny, a na nemocné děti. Toto strašně oceňuji, protože bych rneráda vystavovala miminko riziku nakazení se v čekárně od kašlajícího dítěte. Dokonce jednou přišel chlap s dcerou, ta kašlala o 106 a to byla zrovna doba pro zdravé děti. Byla jsem toho nervozní... A sestřička se jic všimla a poslala čekat mimo čekárnu, aby nenakazili zdravé děcka. Super!

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.