Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost
Mladoboleslavská 514, Praha

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

K paní doktorce dojíždíme z Letňan, kde pediatři nové pacienty neberou.
Paní doktorka má rozumný přístup k očkování, necpe nám zbytečně antibiotika, je důkladná, příjemná a milá k dětem. Působí na mě jako profesionál. Nikdy nebyl žádný problém.
V čekárně jsme nikdy nečekali déle než 5 minut. :)

Pro: pečlivý přístup, hezky se chová k dětem, žádné čekání, rozdelena ordinační doba pro nemocné a zdrave
Proti: silně proockovaci, nelze diskutovat ani mít jiný názor, kojení do 6 m je pouze lobby laktační ligy (cituji sestřičku), dřívější odchod z porodnice je tabu, BLW-jidlo není na hraní

Pokud jste trochu "alternativní" hledejte jiného lékaře. Přijde mi ze ordinace trochu uvízla v čase

Nepochybuji o tom,že je paní doktorka dobrý pediatr. Má ovšem jednu podstatnou negativní vlastnost,a to že nedokáže přijmout nebo alespoň diskutovat jiný názor,než je ten její. Pokud rodič nesouhlasí se vším,co paní doktorka navrhne,respektive oznámí,tak paní doktorka dá pořádně najevo,že tudy cesta nevede. Bohužel v takovém případě jedná s rodiči jako s někým méně vzdělaným,což tak nemusí pokaždé být... k miminkům se při prohlídce chová velmi pěkně,to jí nemůžu vytknout. Odcházíme od paní doktorky mimo jiné proto,že na mou žádost o odklad očkování o 1-2 měsíce kvůli velkému výsevu atopického ekzému a růstu zoubků zareagovala tak,že neodkládá a basta,a pokud na tom trvám,ať jdeme jinam.

Paní doktorka je odbornice, poradí, vysvětlí.
Má rozumný přístup k očkování, perfektní organizaci času a tudíž pouze ojedinělé čekání v čekárně.
Naprostá spokojenost.

Pristehovali jsme se pred par mesici do Kbel a protoze dle recenzi a maminek ve Kbelich neni kvalitni pediatr, rozhodli jsme se pro pani doktorku Randovou a rozhodne nelituji. Jiz jsme ji se synem (necele 2 roky) navstivili 2x a pokazde jsem byla velmi spokojena - jak s jejim pristupem k synovi, tak i ke mne a jeji zejmena jeji odbornosti a peclivosti. Za nas rozhodne doporucuji a moc dekujeme za jeji peci. M. K.

Výše zmíněné doslova platí. Paní doktorky si rovněž velmi vážím. Také proto, že ke každé diagnoze přistupuje velmi rozumně a v souvislostech. Zhodnotí příznaky nemoci střízlivě, nedělá paniku. Rodiče uklidní a doporučí přiměřenou léčbu. Nikdy jsem si u ní nepřipadala přihlouple či nedostatečně.
Nikdy mi nenabídla antibiotika, což velmi oceňuji. A zbytečně se nevykecává.

Dobrá paní doktorka, má ráda děti, umí s nimi komunikovat, i sestřička je moc příjemná.
Moc jsem vděčná za to, že hned druhý den po odchodu z porodnice jsme mohli přijet a ukázala nám veškerou péči, co je potřeba vědět - jak miminko zvednout, jak položit, jak koupat apod. Tehdy to bylo pro nás hodně důležité.
Poradila i s kojením, zhodnotila, zda se přisává dobře, uklidnila, že se to vše upraví a bude fajn.
A taky oceňuji, že pomalý růst váhy miminka neřešila a naopak podpořila, a nenabízela ho hned začít dokrmovat UM.
Jedině, co mi trochu vadí, je postoj k příkrmům - chce je zavádět hned od 4. měsíce a hned zeleninu, kaše a dokonce i maso. Já jsem zavedla až později a maso až v 7 měsíců - i tak mohlo být později.
Ale je to věc každého, nemůže jeji názor sedět každému, nědo by rád přikrmoval co nejdřív.
Takže celkově je moc dobrá, opravdu doporučuji!
Jo, a důležitá věc - ordinační hodiny má rozdělené na zdravé děti, tj. planované poradny, a na nemocné děti. Toto strašně oceňuji, protože bych rneráda vystavovala miminko riziku nakazení se v čekárně od kašlajícího dítěte. Dokonce jednou přišel chlap s dcerou, ta kašlala o 106 a to byla zrovna doba pro zdravé děti. Byla jsem toho nervozní... A sestřička se jic všimla a poslala čekat mimo čekárnu, aby nenakazili zdravé děcka. Super!