Otýlie Beníškové 4, Plzeň 1, Plzeň

Od 3 500 Kč

Od 450 Kč

Od 1 000 Kč

Dr. Justová s.r.o. - zubní ordinace v Plzni

Vítáme Vás v zubní ordinaci Zdravé zuby - Krásný úsměv!

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY NA OŠETŘENÍ DENTÁŮLNÍ HYGIENIS...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog
  • dentální hygiena

Umístění: Dr. Justová s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Úžasná doktorka a hlavně profesionál, snaží se vždy pomoct a hledí na potřeby pacienta. Doktorku doporučuji

Umístění: Dr. Justová s.r.o. - zubní ordinace v Plzni Zmena zubare

Mily, usmevavy a hlavne mimoradne skvely pristup k detem. Se jen tak nevidi. Nejdriv nechali maleho seznamit s prostredim, hezky na nej mluvili a na vse mu dali cas. Vse ukazali, vysvetlili a my konecne odchazeli od zubare prohlidnuty a s usmevem:-).

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka skvěla,profesionální přistup,nádherné prostředí,milá mladičká sestřička .Jsem velice spokojena ,doporučují všem :) Takových lékařů a sester opravdu je málo.Eva Prušáková.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nemůžu si na nic stěžovat,velmi příjemná a usměvavá paní doktorka a usměvavá sestřička pěkné prostředí :) Min.čekání. Dříve sem chodil ze strachem k zubaři a teď ne,velice šikovná paní doktorka a sestřička,vše vysvětlí a poradí.Můžu jen vřele doporučit.

MDDr. Ivana Justová

Děkujeme za milé hodnocení!

Velmi příjemná paní doktorka i sestřička. Vše skvěle vysvětlí. Vřele doporučuji všem, kteří mají strach ze zubařů, opravdu jsem si návštěvu užila:)

MDDr. Ivana Justová

Děkujeme za milé hodnocení!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemná paní doktorka s příjemnou mladou sestřičkou. Velký posun od mé bývalé zubařky. Určitě doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Úžasná paní doktorka,díky které ze mne opadl strach ze zubaře a velice příjemná a usměvavá sestřička.Takových lékařů a sester by mělo být víc. Rozhodně všem doporučuji :-)

MDDr. Ivana Justová

Děkujeme mockrát za milé hodnocení a věřím, že se budeme i nadále snažit mít k pacientům lidský přístup :)

Nemůžu si stěžovat! Příjemná paní doktorka, sestřička, prostředí :) Čekání v čekárně nulové. Rozhodně doporučuji!

MDDr. Ivana Justová

Děkujeme za názor, budeme se snažit i nadále :)

Y
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální přístup slečny Ivany Justové, příjemné prostředí, mohu jen vřele doporučit.
Yulia Tigay

MDDr. Ivana Justová

Děkujeme za pozitivní hodnocení, budeme se snažit i nadále :)

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den , je mi 17let ,objevil jsem v předsíni dutiny ústní ( pod vnitřní spodní stranou rtu ) pod sliznicí ploché oválné kousky , které nejsou vidět ale jenom cítit , když zde přejedu jazykem. Mají velikosti 3-4mm a je jich cca. Jedenáct , nezvětšují se ale ani nezmenšují ,nebolí , jsou pohyblivé a tuhé . Co by to mohlo být ?

Dobrý den. S největší pravděpodobností se jedná pouze o urcitou nepravidelnost v hustote podsliznicniho vaziva. Pokud ret ohrnete a napnete, uvidíte,ze je povrch sliznice mirne hrbolaty a ze takto hrbolaty je jak na spodnim,tak na horním rtu. Stejne tak toto můžete prozkoumat u sourozenců, rodičů,nebo spolužáků. Oni to tak maji i dalsi lidé,ale tam uplne nedoporucuji je oslovovat,aby na vas ohrnuli ret ;)

MDDr. Ivana Justová

Dobrý den. 4 dny zpět mi řezali dáseň za osmičkou, kde jsem měl zánět a dali tam dren, který druhý den vyndali. Mám napsaný akorát Nimesil, který pomáhá s nepřestávající bolestí, ale trápí mě permanentní kyselá chuť a odporný zápach z otevřené dásně. Doktor, co mi dren vyndaval byl jiný, než co mi předepsal Nimesil a říkal, že mám určitě dobrat antibiotika, což Nimesil není? Je toto normální průběh při zánětu(dočetl jsem se, že tu kyselou chuť i zápach může způsobovat zánět) a jak dlouho může tento problém přetrvávat? Na odstranění osmiček co doporučovali oba zubaři jsem už objednaný. Nechci plašit, ale ani zanedbat případnou otravu krve. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud máte celkově zvýšenou tělesnou teplotu z příčin zánětu v dutině ústní, měl byste dostat předpis na antibiotika. Při pouhých lokálních příznacích (zápach z rány, vytékání hnisu, otok sliznice) je potřeba také navštívit zubního lékaře, který provede revizi rány a případně udělá výplach antimikrobiálním přípravkem a zavede opět drén.
S pozdravem, Dr.Justová