Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Purkyňova 404, Náchod

K doktorce chodím cca 17-18 let a jde to, i když přijdu jako PRVNÍ tak stejně čekám 2hodiny než mě veme.... Když chci něco víc tak ochota jak kdy a když chci nějaký zdravotní potvrzení tak chtěla 500Kč. když i jiný doktorky si berou 50kč....

Se zájmem i zvědavostí procházím některé známé lékaře. K paní doktorce jsem kdysi přehlásila syna, jelikož nám jeho současná lékařka nevyhovovala. Synovi je dnes už 30 let a já při této příležitosti vzpomínám na vlídné a zároveň odborné jednání paní doktorky. A jak tak čtu, ani po letech se to nezměnilo.

Nejlepší doktorka v Náchodě..:) chodím k ní 15 let a jsem s ni moc spokojená :)

Paní doktorka se o mě staral celá má dětská i dorostenecká léta a mohu ji jen vřele doporučit.

Spokojenost, opravdu mohu jen doporučit.

Paní doktorka je velice milá a s dětma to umí. Pokud jsem měla problém i mimo ordinační hodiny, vždy mě ochotně poradila po telefonu. Chodím k ní už 4roky a to s 2dětmi :o)
A když se druhý narodil, dokonce v době dovolené, když nás pouštěli z porodnice, tak přijela a nemuseli jsme chodit k žádné náhradní doktorce.

Jako dítě jsem chodila k paní doktorce, na rozdíl od jiných lékařů jsem od ní neměla strach. Přišla mi velmi rychle na boreliózu, rychle vyléčila.

super!doporučuji,úžaný přístup!

Připojuji se ke všem předchozím kladným hodnocením.

Výborná paní doktorka.