Ordinace praktického lékaře
Brodská 10, Žďár nad Sázavou

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Doktor sám Neporadí, neschopnosti od obou dorazí vždy opožděně ! Sestřička jen odposlouchává drby.. Velice špatný přístup od obou.. Recenzi ještě u lidí udělám.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Sestřička úslužná příjemná a ochotná doplnit informace. Umí pohladit po duši pokud je člověku zle a je na dně sil a sotva tam stojí na nohou(horečka, záda atd)

Pan Kovář. Zlatý člověk, který umí srozumitelně poradit, vyslechnout, vysvětlit. Příjemný a naslouchá co mu říkáte. Přesto, že je staršího věku, každý den dojíždí až z Křižanova, aby se o nás pacienty v ZR staral.
Nikdy se nekope o to dát člověku neschopenku pokud mu je opravdu zle. Mnohokrát jsem odmítnul. Nikdy nic nenutí. Vždy řekne otevřené to a to vám napíšu a to v lékárně nekupujte je to k ničemu atd. Často jsem skrze záda jezdil opakovaně na injekce. Vždy ochota. hned ráno. Pan Kovář mě poradil cviky i prevenci. V horečkách nesedíte hodinu v čekárně. Když chcete sestřičce pouze něco dát prostě ťuknete a dáte ji to. Žádné obtěžující tváře žádné zastrašující cedulky. Vždy úsměv a přátelská atmosféra. Jsem rád, že do této ordinace mohu chodit už cca 7 let
Vždy mě pomohl nikdy mě nenechal ve srabu a to i po telefonu.

Příjemný přístup a rychlé jednání

Výborné výsledky léčení pomocí akupunktury.

Pan doktor Kovář je velice skvělý doktor. Vždy pomůže, umí vyhovět pocientovým požadavkům, vždy poradí a je velmi starostlivý. Sestřička je úžasná a moc ochotná. Jediná ordinace pod sluncem, kam se člověk i těší.

Pokud nejste nemocný - ideální lékař. Pokud vám něco je neváhejte a okamžitě se přeregistrujte k jinému lékaři. Prohloupit není možné.

Josef Chodím k panu doktorovi již od te doby co je ve Žďáře.Jsem velmi spokojen. Vždy je milý a ochotný a ve všem mi poradí i pomuže. Sestřička rovněž vynikající.

Možná je hodný a vstřícný, ale pozor. Důchodcům napíše léky, o které si sami řeknou a už ho nezajímá, jestli ho potřebují nebo ne a jak ho berou. Vzhledem k tomu, že spousta léku se navzájem ovlivňují, mají pak doma zabijácký koktejl z léků, který berou hlava nehlava, takže to není lékař, ale šarlatán! Pozor na něj, pokud k němu chodí nějaký Váš staroušek, choďte raději s ním a pohlídejte si to. Při osobní návštěvě u nemocného nepozná vážný stav. Máme s ním jen špatné zkušenosti, bohužel.

Výborný lékař.Musím jen chválit.Vždy ochotný a trpělivý. Vše vysvětlí a dobře poradí.

Chodím k panu doktorovi již 15 let.Jsem stále velmi spokojená. Vždy milý a ochotný.Sestřička rovněž vynikající.