MUDr.

• st 25.2
  • Maxim Jurčenko

zubař, parodontolog

• KVALIDENT s.r.o., Pod Kulturním domem 1/932, Praha
    Pan doktor je velký profesionál, vše ohledně léčby zubu mi vysvětlil a perfektně zub vyléčil a zachráníl. Vyzkoušela jsem několik zubních lékařů, ale...

• Václav Manhart

zubař

• Dentální klinika Jan Stuchlík, Rohanské nábřeží 5, Praha
    Pan doktor se nám stará o naši starší dceru (necelé 3 roky) a jsem opravdu ráda, že jsme se rozhodli mu ji svěřit do péče. Jeho přístup k dětem je fan...
        • 14:00
        • 14:30

Další dostupný termín pátek, 6.2

• 14:00
            • 14:30

Přidat názor
              • velmi dobrý

Pan doktor je prostě zlatíčko..pocházím z Ukrajiny a měla jsem šílený strach ze zubařů spojený s mou úplně první návštěvou zubaře v 7 letech, kdy mi bez umrtvení, ještě na Ukrajině trhal totálně shnilý zub jeden "odborník"..měla jsem úplně napuchlou polovinu tváře a byla to šílená bolest..od té doby mě k zubaři nikdo nedostal..tohoto pana doktora mi doporučila bývalá kolegyně v práci a tak jsem se rozhodla pro úplnou opravu všech zubů v analgosedaci (jeden zub se mi částečně rozpadl, hnil, důsledkem toho mi páchlo z pusy i minutu po vyčištění zubů, pak kazíky, zubní kámen)..po zákroku jsem se sice probudila s velkou bolestí (extrakce rozpadléhu zubu spojená s šitím) a dnes je to teprvé druhý den po zákroku, bolest je veliká, taky mám teplotu a hlava se mi motá, ale pan doktor odvedl velmi dobrou práci..také si myslim, že se dnes nenajde moc zubařů, kteří vám při loučení sdělí, že v případě potíží, velké bolesti, máte okamžitě volat, ve dne, v noci..velmi si vážím přístupu pana doktora, je to skutečný odborník a má dobré srdce..

citlivý odborník

• velmi dobrý

Nadstradntně spokojený. Lékařská péče skvělá a sestra je "zlatíčko". Všem vřele doporučuji. Výborný poměr cena/kvalita služby.

• velmi dobrý

NAPROSTÁ SPOKOJENOST BEZBOLESTNÝ ZUBAŘ A TO OPRAVDU JE TO PROSTĚ PAN DOKTOR!!!!A NEJLEPŠÍ SESTRA!!

Naprostá spokojenost

• velmi dobrý

Já také mohu jen a jen doporučit,je to opravdu pan zubař!!!osmičky trhá skvělě!!!!i když to není někdy procházka růžovým sadem,odvede vždy perfektní práci!!!!doporučuji!!!!a paní sestřička moc milá!!!!

• velmi dobrý

Výborný zubař i člověk, také k němu chodí celá naše rodina již druhé desetiletí a k jinému bych už nešla.

• velmi dobrý

Super zubař! Chodím k němu několik let a vždy vše probíhalo skvěle. Trhal mi osmičku a další zuby kvůli rovnátkům, vše bezbolestně! Vždy vysvětlí co mne čeká, co zrovna dělá a tak se nebojím. Musím pochválit i sestřičku, vždy je milá a ochotná. Ordinace do které se člověk skoro těší.

• velmi dobrý

Je to pan Doktor, ze staré školy. Má skvělý přístup k lidem - vždy vás přivítá i se rozloučí úklonem a podaní ruky. Svoji profesy ovádá skvěle a všechny výkony se snaží délat bez bolestne. Když se bolístku nedá vyhnout, moc se omlouvá a včas vás upozorní. Je to ten nejlepší zubař, jakého jsem měla a všem mužu pouze doporučit.

• velmi dobrý

Pan doktor Dušek je moc milý, pečlivý a šikovný, má osobní přístup, díky němu už se návštěv u zubaře nebojím. Neexistuje u něj čekání, pokud ano (max 15 min.), tak se Vám osobně omluví on i sestra. I odstaňování osmiček u něj bylo příjemným zážitkem. Jedinou nevýhodou je, že celé prázdniny neordinuje

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Další lékaři

Lékař, ke kterému se můžete objednat online