Iva Veselá, alergolog Praha
AlergologImunolog MUDr.

Iva Veselá

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 20 června 2013

Hodnocení: Dobrý

Paní doktorka je velmi milá. Vždy mi poradí, co by mi mohlo zabrat a dá mi na výběr z několika alternativ. Když jsem měla podezření, že bych mohla mít alergii na jídlo, nechala mi udělat všechny odběry, abychom zjistili, co a jak. Přesto dávám jen 4 hvězdičky, protože má velmi nepříjemnou sestru, která vám položí telefon než se stihnete nějak reagovat na její úsečné odpovědi, nebo vám zavře dveře před nosem, když zrovna nejste na řadě a chcete se jen na něco zeptat..

• 23 dubna 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Připojuji se k velmi dobrému hodnocení. K paní doktorce jsem se dostala poté, co moje alergoložka odešla do důchodu. Vyšetření, která mi paní doktorka udělala, jsem za 25 let potíží nikde neabsolvovala. Její osobní přístup k pacientům je na profesionální úrovni a velmi lidský.

• 19 července 2011

Hodnocení: Velmi slabý

Pokud jste její známý, předepíše vám prakticky cokoli, co jí jako laik poradíte. Takže máte doma zásobu antibiotik a dalších léků, které si můžete sem tam ,,zobnout" pokud cítíte, že na vás ,,něco leze" a krásně si vytvořit rezistenci na široké spektrum léků. Nemusí mít ordinaci, stačí lavička, recepty a razítko. Dělá často zbytečná vyšetření,je snem každého hypochondra.

• 12 června 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Lidský přístup, vyslechne pacienta, udělá příslušná vyšetření, trochu uhrkanější.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.

Umístění