MUDr.

Iva Veselá

Alergolog, Imunolog

3 názorů +přidat

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

• MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Antala Staška 1670/80
    140 46 Praha, pražský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna

Přidat názor
  • dobrý

Paní doktorka je velmi milá. Vždy mi poradí, co by mi mohlo zabrat a dá mi na výběr z několika alternativ. Když jsem měla podezření, že bych mohla mít alergii na jídlo, nechala mi udělat všechny odběry, abychom zjistili, co a jak. Přesto dávám jen 4 hvězdičky, protože má velmi nepříjemnou sestru, která vám položí telefon než se stihnete nějak reagovat na její úsečné odpovědi, nebo vám zavře dveře před nosem, když zrovna nejste na řadě a chcete se jen na něco zeptat..

• velmi dobrý

Připojuji se k velmi dobrému hodnocení. K paní doktorce jsem se dostala poté, co moje alergoložka odešla do důchodu. Vyšetření, která mi paní doktorka udělala, jsem za 25 let potíží nikde neabsolvovala. Její osobní přístup k pacientům je na profesionální úrovni a velmi lidský.

• velmi dobrý

Lidský přístup, vyslechne pacienta, udělá příslušná vyšetření, trochu uhrkanější.