MUDr.

• 27.2
  • Gertrúda Čápová

alergolog, imunolog, plicní lékař

• GEPAMED, Jugoslávských Partyzánů 15, Praha
    Má první návštěva naprosto naplnila očekávání, které jsem získal z pozitivních komentářů zde na stránce. Osobní a profesionální přístup, skvělá atmosf...

Přidat názor
  • dobrý

Paní doktorka je velmi milá. Vždy mi poradí, co by mi mohlo zabrat a dá mi na výběr z několika alternativ. Když jsem měla podezření, že bych mohla mít alergii na jídlo, nechala mi udělat všechny odběry, abychom zjistili, co a jak. Přesto dávám jen 4 hvězdičky, protože má velmi nepříjemnou sestru, která vám položí telefon než se stihnete nějak reagovat na její úsečné odpovědi, nebo vám zavře dveře před nosem, když zrovna nejste na řadě a chcete se jen na něco zeptat..

• velmi dobrý

Připojuji se k velmi dobrému hodnocení. K paní doktorce jsem se dostala poté, co moje alergoložka odešla do důchodu. Vyšetření, která mi paní doktorka udělala, jsem za 25 let potíží nikde neabsolvovala. Její osobní přístup k pacientům je na profesionální úrovni a velmi lidský.

• velmi slabý

Pokud jste její známý, předepíše vám prakticky cokoli, co jí jako laik poradíte. Takže máte doma zásobu antibiotik a dalších léků, které si můžete sem tam ,,zobnout" pokud cítíte, že na vás ,,něco leze" a krásně si vytvořit rezistenci na široké spektrum léků. Nemusí mít ordinaci, stačí lavička, recepty a razítko. Dělá často zbytečná vyšetření,je snem každého hypochondra.

• velmi dobrý

Lidský přístup, vyslechne pacienta, udělá příslušná vyšetření, trochu uhrkanější.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Další lékaři

Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Gertrúda Čápová

alergolog,  imunolog,  plicní lékař