MUDr.

Iva Veselá

Alergolog, Imunolog

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Objednat se

Další lékaři

Názory pacientů

Přidat názor
 • dobrý

  Paní doktorka je velmi milá. Vždy mi poradí, co by mi mohlo zabrat a dá mi na výběr z několika alternativ. Když jsem měla podezření, že bych mohla mít alergii na jídlo, nechala mi udělat všechny odběry, abychom zjistili, co a jak. Přesto dávám jen 4 hvězdičky, protože má velmi nepříjemnou sestru, která vám položí telefon než se stihnete nějak reagovat na její úsečné odpovědi, nebo vám zavře dveře před nosem, když zrovna nejste na řadě a chcete se jen na něco zeptat..

 • velmi dobrý

  Připojuji se k velmi dobrému hodnocení. K paní doktorce jsem se dostala poté, co moje alergoložka odešla do důchodu. Vyšetření, která mi paní doktorka udělala, jsem za 25 let potíží nikde neabsolvovala. Její osobní přístup k pacientům je na profesionální úrovni a velmi lidský.

 • velmi slabý

  Pokud jste její známý, předepíše vám prakticky cokoli, co jí jako laik poradíte. Takže máte doma zásobu antibiotik a dalších léků, které si můžete sem tam ,,zobnout" pokud cítíte, že na vás ,,něco leze" a krásně si vytvořit rezistenci na široké spektrum léků. Nemusí mít ordinaci, stačí lavička, recepty a razítko. Dělá často zbytečná vyšetření,je snem každého hypochondra.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi dobrý

  Lidský přístup, vyslechne pacienta, udělá příslušná vyšetření, trochu uhrkanější.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Zobrazit podobné lékaře: Václava Kredbová - alergolog, Pavlína Hrdá - alergolog, Karolína Doležalová - alergolog, Lenka Sedláčková - alergolog, Martina Dukátová - alergolog, Helena Kadlasová - alergolog, Darina Šedivá - alergolog, Martina Černá - alergolog, Radka Galanská - alergolog, Kateřina Kopecká - alergolog, Edita Paulasová - alergolog, Marcela Vorlíčková - alergolog, Zuzana Humlová - alergolog, Zuzana Lapková - alergolog, Lenka Záhlavová - alergolog, Jitka Škovránková - alergolog, Karin Malíčková - alergolog, Iva Pončáková - alergolog