Odborná oční lékařka
Komenského 616, Kyjov

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Odborná oční lékařka Jiný

Chci se telefonicky objednat a za celá den se tam není možné vůbec dovolat!

Umístění: Odborná oční lékařka Jiný

Mudr. Krejzlíková je vynikající lékařka. Profesionální, vstřícná, poradí. Kolektiv je tam moc fajn. Jen je často těžké dovolat se na recepci.

Umístění: Odborná oční lékařka kontrola očí u syna

Pani doktorka je opravdu profi a sestra velmi milá a ochotná ????. Výtky: špatná organizace objednaných pacientů ☹️ (byli jsme objednaní na 7,30h, vzali nás až po 9.h.), když si voláte na recepci, nikdy mi to nikdo nezvedá, asistentka na recepci je velmi nepříjemná, nehodí se do tohoto kolektivu

Taky doporučuji. Jak sestra, tak p.doktorka jsou šikovné a ochotné.

Jak paní doktorka tak i sestřička jsou velmi příjemné, rádi pomohou, poradí. Lépe jsem si vybrat nemohla. Vřele všem doporučuji.

Vynikající lékařka. Profesionální přístup, příjemná, vše vysvětlí. Mohu vřele doporučit.

Příjemná paní doktorka i setřička. Jen mě štve dlouhé čekání v ordinaci (v 9hod jsem objednaná a na řadu přijdu až v 11hod - toť jediné negativum)

Vysoce profesionální, velmi příjemná a pečlivá paní doktorka. Opravdu super.

Dal jsem na radu a objenal jsem se k paní doktorce.Vyšetření bylo perfektní,jsem moc spokojený.Paní doktorka je super.Všem mohu doporučit.

Velmi příjemná, pečlivá, starostlivá... umí to s malými dětmi a s důchodci má velikou trpělivost, sestřička je také ochotná...