Ordinace praktického lékaře
M. Vydrové 647/6, České Budějovice

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Výborná lékařka, která nemá problém vyslechnout si vaší laickou, blábolivou self-diagnózu, zhodnotit jí a zahrnout do svýho vyhodnocení. Opravdu nic nepodcení a má snahu člověku pomoct. A její syn, který po ní přebírá praxi, je na tom stejně. Klobouk dolů, palec nahoru.

V této složité covidové době, oceňuji, že se dá domluvit návštěva lékaře a pacient nemusí dlouho čekat. Musím pochválit Mudr.Kellera, který se mnou výborně komunikuje i přes email, zavolá, zeptá se, snaží vše vyřešit a hlavně mi vysvětlí, čemu nerozumím.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Udělá crp, nečeká na to, než se nemoc rozjede. Když se jí něco nezdá, nebojí se člověka poslat na vyšetření, které si u pojišťovny obhájí. To jsou její plusy. Dlouhá čekací lhůta tu je, ale u zubaře čekám taky dlouho. Ale chápu, že když je člověk nemocný a není mu dobře, čekání je hrozné a už chce být doma.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Nemoc

Vzdy vyslechne. Nikdy nema problem vystavit zadanku, naopak sama si vse ohlida,pripomina kam je potreba zajit na kontrolu.
At jsem za cca 4 roky přišla do ordinace s čímkoliv, vzdy jsem odchazels s vyresenim, nebo odeslanim k odbornikum.

Vysoká čekací doba i přesto, že v čekárně je malo lidí. Když se to stává pokaždé, tak to člověka dost otráví. Na druhou stranu nic nezanedbá

Nedoporučuju. Čekací doba 1h 30 a více. Bere 3 pacienty naráz a pak její manžel (nemá zdravotní sestru) běhá sem a tam a postupně všechny připravuje k doktorce. Velmi chaotický systém. Normálně se stává, že zavírá i o hodinu dříve než má ordinační hodiny.

Vyborná paní doktorka, která má o své pacienty zájem a především nic nezanedbá. Vyslechne, pečlivě vyšetří i poradí. Jedině doporučuji!

Jen jedna návštěva a nikdy více.Půl ordinační doby peskuje sestru, před pacienty, volá jiným lékařům co má dělat (např. při vstupní prohlídce!!), neprofesionální,neschopná, sama potřebuje lékaře,bohužel.

Výborná lékařka s chaotickým systémem. Ale je fakt, že opravdu nic nezanedbá.