Odborný lékař kožní
Sladovnická 1995/4, Bruntál

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Odborný lékař kožní Jiný

Jsem u paní doktorky od malička, ale poslední návštěvy probíhaly z mého pohledu velice neprofesionálně. Bylo mi sděleno, že ekzém je můj a mám si sama zjistit, co mi ho zhoršuje. Nenabídla mi žádnou jinou léčbu než mazání kortikoidy, a to i přesto, že provádí epikutánní testy, které mi v Opavě odhalily alergii na parfémové směsi.

Pani doktorka je velmi privetiva.jezdim na vyplnovani vrasek a vzdy je mila,profik.Ordinace na spickove urovni.Hlavne je videt ze se pani doktorka porad nove a noveji vzdelava.
Hodnotim>Tip top

Paní doktorka je opravdu profesionálka včetně obou sestřiček. Navíc krásné a moderní prostředí je pro pacienty velice příjemné. V Bruntále patří opravdu jenom mezi špičky jak v odbornosti tak v pěkném chování.
Pacienti by měli být vděčni za takovou lékařku a ošetření na vysoké úrovni.
děkuji paní doktorce i oběma sestřičkám
Božena Doušková

W

dobrý večer, na paní doktorku slyším samé skvělé reference a proto jsem se rozhodla zavolat do ordinace a objednat dceru,která má bolestivou bradavici na zádech. Bylo ihned v úvodu telefonického rozhovoru její sestrou sděleno,že pokud jsem z Krnova tak paní doktorka žádné pacienty z Krnova nepřibírá ! Jakým způsobem sdělila sestra informaci bych každému přála vyslechnou, úplná katastrofa arogance.Nenechala jsem se odradit a v rychlosti se zeptala,že bych tedy chtěla objednat já sama osobně na kosmetickou úpravu - botox do čela. Opět mě bylo sděleno,že ani v tomto případě nelze, to jsem chtěla vysvětlit, jak je možné ,když si tuto službu platím sama a né pojištovna tak proč ani v tomto případě, opět tak arogantní sdělení sestry,že prostě NE a že si mám zajet do Opavy. Celý den jsem přemýšlela jak je možné,že taková skvělá lékařka zaměstnává arogantní sestru ,která se chová jako by byla víc než paní doktorka.

S paní doktorkou jsem spokojená, dá se říct, že kdykoliv jsem měla nějaký problém, pomohla mi, taktéž mojí mamince, která k ní také chodí. Bohužel sestřička se tak vstřícně nechová - byla jsem několikrát svědkem, že přišel někdo s akutním problémem a ona ho objednala třeba až za 2 měsíce, že nemají místo. Ať mi neříká, že si nemůže vyhradit pár volných míst pro akutní případy - co má potom dělat člověk, který má akutní velké potíže a 2 měsíce prostě čekat nemůže? Jednomu řekla, že má jet na kožní jinam, ale kam? To má člověk, kterému je přes 70 let a je i jinak nemocný hledat lékaře někde v Opavě nebo v Olomouci, když se tam třeba ani nemá jak dostat? Myslím, že by někdy stačilo jenom o trošku víc lidského pochopení a ochoty a pak by to bylo super.

Dostatečně komunikativní a v případě zásahu profesionální lékař. Doporučuju, sám se domnívám, že v okolí není lepší profesionál.

Příjemné, přímé a seriózní jednání, stanovení léčby i její průběh je individuální, bere přímý ohled na společenský problém jedince v konkrétní situaci, na malém městě poskytuje služby srovnatelné se službami velkých estetických ambulancí (nikoli však cenou). Je to člověk na svém místě.

~: Pokud Vám lékař nevyhovuje, nejjednodušší řešení je jeho změna, volba lékaře je Vaše svobodné, ústavně garantované právo.

Lukáš Kristek.

Paní MUDr. Bernatíková je nejlepší kožní lékařka se kterou jsem se setkala. Má skvělý přístup k dětem jak malým tak větším, dobře dokáže vysvětlit daný problém a má vstřícný přístup i k rodičům. Vůbec mi nevadí za ní dojíždět ze vzdálenějšího města. Určitě bych ji doporučila svým známým.
Jitka Cimburková
Jeseník

Dnes jsem navštívila ordinaci Mudr.Bernatíkové a jsem VELMI spokojena,vše mi podrobně,odborně a ochotně vysvětlila.Sestřička milá a celkově hezké prostředí.Ve srovnání s ostatními ....jsem velmi ráda že jsem se dostala do této péče a všem vřele doporučuji.Chromková

Výborný přístup k pacientovi, odborník.