Irena Smýkalová, pediatr Hranice
Pediatr MUDr.

Irena Smýkalová

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 8 února 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

nejlepší dětská doktorka v Hranicích, vždy usměvavá, umí poradit prostě spokojenost

• 2 ledna 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Skvělá lékařka, zkušená a velmi dobrá

• 14 září 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Skvělá, výborná pediatrička, 100% důvěryhodná, lidská. Takových lékařů je opravdu málo. Zdráhalová Vladimíra

• 4 srpna 2011

Njlepší dětská lékařka.

• 15 června 2011

• 23 března 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

K paní doktorce jsem chodila od malička, a i když bydlím daleko, jsem pevně rozhodnuta že ji budu navštěvovat i se svým dítětem. Dle mého názoru je to nejlepší lékařka na světě :) po tom co jsem k ní už chodit nemohla jsem se nikdy nesetkala ani zdaleka s tak příjemnou, milou, hodnou a vstřícnou lékařkou, která má navíc vedle sebe tu nejhodnější sestřičku. Oběma moc děkuji za jejich krásný přístup ke mě i ostatním pacientům. Denisa

• 7 ledna 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Vždy milá a vstřícná paní doktorka, která nikdy nepodcení ani nejmenší maličkost. Plná čekárna jen potvrzuje její profesionalitu a skvělý přístup nejen k malým pacientům, ale i k jejich rodičům. Vynikající odborník a taky člověk, který vás vždy vyslechne. Nejlepší pediatr v širokém okolí.

• 21 září 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je opravdu velice příjemná, vstřícná a myslím, že její odbornost je na hodně vysoké úrovni.

• 11 září 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Před lety jsem k MUDr. Smýkalové chodila se synem a tak vynikající lékařku jsem zatím ještě nepotkala! Je fantastická nejen po odborné stránce,ale i po lidské,a to je taky důležité. Opravdu je to PANÍ DOKTORKA a skvělý člověk zároveň. Jsem moc ráda,že léčila syna právě ona,lepší péči mít nemohl. Je prostě SUPER!!! N.F.

• 27 července 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka Smýkalová je nejlepší pediatrička. Velice příjemná, zkušená a pečlivá.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Zobrazit podobné lékaře: Vít Theimer - praktický lékař

Umístění