MUDr.

Irena Smýkalová

Pediatr

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

• Praktický lékař pro děti a dorost

Masarykovo náměstí 35
    75301, Hranice, olomoucký

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Objednat kalendář návštěv

Tento lékař neumožňuje rezervovat návštěvy online

Přidat názor
  • velmi dobrý

nejlepší dětská doktorka v Hranicích, vždy usměvavá, umí poradit prostě spokojenost

• velmi dobrý

Skvělá lékařka, zkušená a velmi dobrá

• velmi dobrý

Skvělá, výborná pediatrička, 100% důvěryhodná, lidská. Takových lékařů je opravdu málo. Zdráhalová Vladimíra

Njlepší dětská lékařka.

• velmi dobrý

K paní doktorce jsem chodila od malička, a i když bydlím daleko, jsem pevně rozhodnuta že ji budu navštěvovat i se svým dítětem. Dle mého názoru je to nejlepší lékařka na světě :) po tom co jsem k ní už chodit nemohla jsem se nikdy nesetkala ani zdaleka s tak příjemnou, milou, hodnou a vstřícnou lékařkou, která má navíc vedle sebe tu nejhodnější sestřičku. Oběma moc děkuji za jejich krásný přístup ke mě i ostatním pacientům. Denisa

• velmi dobrý

Vždy milá a vstřícná paní doktorka, která nikdy nepodcení ani nejmenší maličkost. Plná čekárna jen potvrzuje její profesionalitu a skvělý přístup nejen k malým pacientům, ale i k jejich rodičům. Vynikající odborník a taky člověk, který vás vždy vyslechne. Nejlepší pediatr v širokém okolí.

• velmi dobrý

Paní doktorka je opravdu velice příjemná, vstřícná a myslím, že její odbornost je na hodně vysoké úrovni.

• velmi dobrý

Před lety jsem k MUDr. Smýkalové chodila se synem a tak vynikající lékařku jsem zatím ještě nepotkala! Je fantastická nejen po odborné stránce,ale i po lidské,a to je taky důležité. Opravdu je to PANÍ DOKTORKA a skvělý člověk zároveň. Jsem moc ráda,že léčila syna právě ona,lepší péči mít nemohl. Je prostě SUPER!!! N.F.

• velmi dobrý

Paní doktorka Smýkalová je nejlepší pediatrička. Velice příjemná, zkušená a pečlivá.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.