Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Derma Plus s.r.o. Jiný

Doktorka Hejcmanová je velice příjemná a ochotná. I když jsem se dále léčila u infekční, stále se zajímala o můj stav. A byla ráda, když jsem jí informovala, jak to se mnou vypadá. Za to si ji velice vážím. Správný člověk na správným místě

Paní doktorka je velmi příjemná. Vyslelchla můj problém a doporučila varianty terapie.

Musim souhlasit s hosty prede mnou. Pani doktorka je ochotna, ale hlavne (podle mne) odborne zpusobila. Je jasne, ze tento obor mediciny (tak jako vsechny :-) ) je tak obsahly, ze se nemusi nekdy "trefit". S pani doktorkou jsem velmi spokojen a verim ji. Tak jako vsichni, je ale jenom clovek. Preji ji dalsi chut do prace a hlavne zdravi + jeji rodine. Dtto i jejimu manzelovi, ktery v C.B. praktikuje gastro a je velmi uznavany. Jiri M.

Velmi prijemna a odborna !!

U paní doktorky Hejcmanové jsem byla s dcerou několikrát a doporučuji ji obzvláště maminkám s malými dětmi. Je milá, pečlivě vyšetřuje, podrobně pacientovi vysvětlí onemocnění i léčbu. Při nepříjemném zákroku s dítětem mluví, chválí ho, moje normálně plačtivá dcera byla na sebe pyšná a ochotná přijít znovu. Paní doktorka má pochopení pro recidivující problémy, doporučuje různé možnosti léčby, ochotně poradí i s banalitou (např. jak poznat veš). Má delší objednací lhůty, ale pokud máte akutní problém, zkuste přijít a domluvit se se sestřičkou, objednaní pacienti někdy nepřijdou.

S léčbou u paní doktorky jsem byl velice spokojen. Oceňuji její lidský přístup k pacientovi. Každému se velmi pečlivě věnuje. Tak například měl jsem poblíž oka basalion. Obávala se, že by chirurgický zákrok mohl být riskantní, tak mi dala nějakou mastičku, kterou jsem si to asi 4 týdny mazal. To místo nejdříve zrudlo, pak se tam udělal strup, který později odpadl a já jsem nemusel na žádný zákrok. i když jsem přišel jen s problémem na tváři, prohlédla mi i dallší části těla a objevila nějaký "problém" na zádech, který mi také vyléčila. Jak jsem zjistil, dost dlouho se čeká na objednání, protože má pořád hodně pacientů. Ale asi se vyplatí si počkat.

Paní doktorka je velmi příjemná, vstřícná a profesionální, léčbu mi vždy podrobně a srozumitelně vysvětlila. Docházím k ní již delší dobu a vždy mi s mými problémy pomohla. S předchozím hodnocením nemohu absolutně souhlasit.

Paní doktorku nedoporučuji,léčí od stolu.Léčila jsem se u ní půl roku.Bez jakéhokoliv vyšetření určila diagnozu.Dle ní mykoza.Nasadila léky,když nezabíraly,nasadila další a tak to šlo celý půl rok.Až jiný odborník po první návštěvě poznal typickou lupénku nehtů.