Všeobecné a tělovýchovné lékařství
Vrchlického 57, Jihlava

Paní doktorka je vždy pečlivá, určuje správnou diagnozu a vždy mi pomohla. Sice její tempo je pomalejší, ale vynahradí to 100 % uzdravením a péčí. A určitě bude škoda, když půjde do důchodu. Bude o jednu výbornou doktorku méně.

Paní doktorka je vždy dobře naladěná, pečlivá, doporučí vždy to nejlepší. Možná by si měla užívat důchodu, ale já jsem ráda, že to nedělá. Nevím, jak budu hledat nového doktora, až paní doktorka opravdu do důchodu půjde!

Paní doktorka , by si již měla užívat zaslouženého důchodu, možná je dobrá v určení diagnózy, ale její tempo je vražedně pomalé a získat od ní doporučení k lékaři specialistovi je téměř nemožné. Pomalá a nedochvilná.

100% péče

K paní doktorce chodím devátým rokem,je vždy pečlivá,ochotná vám pomoci,100%DOPORUČUJI!

Vždy pečlivá při vyšetřeních, výborná komunikace a diagnóza. Mohu jenom doporučit.