Hotovost

Běžný termín

Dálkové vysílání léčivé energie • Od 900 Kč +2 Více

Konzultace přírodní medicíny • 300 Kč

Relaxace / Meditace v pyramidě • Od 300 Kč

V alternativní medicíně pracuji od roku 1988 - nejprve jsem měl své centrum Alterna v Trenčíně ( v letech 1990 -1997),Od roku 2005 žiji a prac...

Léčené nemoci

Od 900 Kč

300 Kč

Od 300 Kč

Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Bioterapie+ biodignostika+ relaxace v pyramidě

Moje zkušenost je opět a stále pozitivní:) Pan Ing.Cvrk je nejen skvělý léčitel ale taky velice milý , empatický člověk . Už při příchodu vnímáte příjemnou energii, ve chvíli kdy začne léčení, cítím okamžitý příval energie který mi probudí tělem , pak následuje pyramida,kde čas jakoby neexistoval, nedokážu vysvětlit na jakém principu to funguje ale můj prožitek je vždy tak silný . Ležím, mám zavřené oči a dýchám, poslouchám hudbu, přemýšlím, a ani nevím jak ale , najednou se probudím a nevím zda tam ležím 5 minut nebo 2 hodiny ,najednou jsem úplně někde jinde " . ,cítím se lip , popovídáme si a odcházím , ve chvíli kdy vyjdu ven , moje smysly vnímají naprosto vše , každý pohyb ,každý zvuk , auta ,lidi , ptáky, vítr ,každý nádech , vnímám najednou tolik věcí naráz.Je to opravdu těžce popsatelné, ale výsledek je- JE MI DOBŘE :) už dříve mi pan Cvrk moc pomohl vřele doporučuji! A těším se na další návštěvu.

Ing. Vladimír Cvrk

Taková chvála nepatří mě,ale někomu jinému.To co jste Leono pocítila a vnímala je zlomek Jeho Absolutní Lásky a Absolutní Moudrosti. Absolutní Pravdy a Absolutního Dobra. Absolutní Víry a Absolutních Pozitivních Skutků.

C

Priatelu moja referencia: Cca pred tridsiatimi rokmi mi prvy krat pomohol s bolestou brucha a rapidne sa mi zlepsilo znovu som ho kontaktoval a opat pomohol a je mi lepsie, viac mi chuti jest, vcera som citil sustredenost so zamerom pomoct Dakujem

Ing. Vladimír Cvrk

Tak to je příhoda tak z roku 1989-1990 a popravdě už jsem na ni úplně zapomněl. Stopující mladý student na cestě z Bratislavy do Trenčína. A po cestě se svěřil,že ho bolí břicho. No vlastně asi si byl můj první klient ?

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Jiný

Zlaté ruce, zlaté srdce. Syn i otec.Vřelé přivítání, lidský, empatický přístup, rodinnná atmosféra. Opravdu velká péče, hýčkání, snaha pomoci, velké znalosti. Meridiánovou masáž jsem si naplno užívala,cítila jsem se jako v nebi. Zážitek umocnily z blízkého kostela při loučení zvony, nechtělo se mi ani odejít. Moc se těším na další setkání.

Ing. Vladimír Cvrk

Meridiánovou masáž provádí jednou měsíčně v našem centru syn Alexander.Jedna tato meridiánová masáž odpovídá: 10 x ruční masáž, 1 x detox lymfatických uzlin, 1 hodině čištění energetických kanálů celého těla, 3 hodinám chůze v lese, vyloučení 4 gramů jedů z vnitřních orgánů, provedení 500 kliků, 36 milionkrát pohyb buněk, ztráta tuku odpovídá běhu 6 km. Vlastně je to kombinace klasické ruční masáže,kde jsou speciální vodivé rukavice,do kterých jdou elektrické impulzy. Není to takové klasické silové hnětení,ale spíš hlazení podél páteře,takže nic násilného. Nakonec je klient namazaný speciálním rostlinným čínským sprejem a zabalený do potravinářské folie. A ta potom vyživuje a prohřívá 2 -3 hodiny energetické kanálky podél páteře.Tím se vlastně regenerují všechny vnitřní orgány,což vlastně jinak žádná jiná masáž nedokáže.

Pán Cvrk mal veľmi milý a ochotný prístup. Hneď po prvej návšteve piramidy, konkrétne v noci prostrednictvom snov som videl a veľmi intenzívne cítil určité objasnenie životnej situácie, v ktorej som sa tou dobou nachádzal. Čo mi nasledne opäť pomohlo nájsť správny smer. Ešte raz ďakujem :)

Ing. Vladimír Cvrk

Náš organismus to je tělo a duše nebo jinak energie a program, Stejně jako u počítače je hardvér a softvér.Můj základ léčení je v tom,že se snažím doplnit novou energii,ale i přeprogramovat zastaralé nebo nevhodné programy. A výsledek může být to,co popisuje pan Rado.

Umístění: Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net Jiný

Pan Cvrk je úžasný léčitel. Je mistrem ve svém oboru a skvělý léčitel. Pomohl mi a úspěšně pomáhá i mým známým. Je ochotný věci vysvětlit a probrat zdravotní problém. Má obrovskou životní zkušenost a praxi v léčení lidí. Všem ho vřele doporučuji. Má můj hluboký obdiv.
Také se snaží předávat aspoň základní léčitelské dovednosti a znalosti jiným v podobě kurzů Asyrských bezkontasktních masáží. Tyto kurzy jsou opravdu zajímavé a vpraví Vás do světa energií.

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji Jíří za milé hodnocení.Kurzy Asyrských bezkontaktních masáží máme pravidelně tak 2 - 3 x ročně od roku 2011 v našem centru v Brně Z důvodů prostorových je to jen malý kurz většinou 4 - 8 členný. Základní kurz je pro každého a pokračovací kurz už jen pro ty,kteří by se chtěli alternativnímu léčení věnovat více než v okruhu své rodiny.

K panu Ing. Cvrkovi chodím již nějaký měsíc a hned po první návštěvě jsem zaznamenala obrovské zlepšení mého ekzému. Navíc se mi při terapii vždy zjevují zajímavé věci, něco jako budoucnost řekla bych. Ať je to jak je to, pokaždé odcházím v dobré náladě a jsem moc ráda, že jsem na pana Cvrka narazila. Sama se věnuji terapiím, takže se u něj vždy zbavím všeho, co se na mě nabalilo a mám hned víc energie, se kterou můžu zase pracovat. Vřele doporučuji :)

Ing. Vladimír Cvrk

Co se týká nejnáročnějších povolání z hlediska energoinformačního, tak sem patří maséři,terapeuti,koučové psychologové,pracovníci sociálních služeb a třeba taky učitelé. Ti všichni musí mít schopnost obnovovat svoji auru - bioenergetické pole.

Pan léčitel je velice moudrý, laskavý a chápající člověk. Léčím se s dlouhodobou nemocí, kterou provází náročná a vyčerpávající léčba. Již po prvním sezení jsem pocítila úlevu a přísun energie, přičemž jsem se neubránila slzám. Při relaxaci v pyramidě následovalo uvolnění provázené zajímavými mentálními obrazy: výjev umírajícího indiánského válečníka, posezení s inuitskou léčitelkou, léčebný kruh s mudrci a léčiteli a pták letící otevřenou krajinou. V následujících dnech jsem pocítila příznaky určité vnitřní proměny, která trvá dosud. Léčbu vnímám nejen jako okamžité řešení příznaků, ale též jako impulz k vnitřnímu nasměrování na novou cestu :)

Ing. Vladimír Cvrk

Naše tělo je bio-energo-informační entita.Každé onemocnění je jakoby"porucha" programu. Tělo = hardver. Duše = softvér. Můj spůsob léčení bych asi mohl nazvat bio-energo-informační restart a přeprogramování.Problém je,že některé programy jsou do naších vrstev vědomí velmi silně "vyryty" Výchovou,prostředím,vypěstovanými závislosti na někom nebo na něčem...

Ráda bych panu Cvrkovi tímto poděkovala za léčení a terapii v pyramidě, kterou jsem u něho absolvovala v červenci letošního roku. Po terapii se cítím mnohem lépe. Po několika denní nespavosti jsem první noc spala 12 hodin a konečně jsem se velmi dobře vyspala. Několik dní mi poté tělo pracovalo, každou chvíli jsem cítila jinou část svého těla, kde jsem v minulosti měla problémy (na které jsem už i zapomněla).
Venku jsem se cítila nejistě a nemohla jsem sama chodit ven. Stále jsem měla obavu, že přijde slabost, zamotá se mi hlava a omdlím. Nemohla jsem řídit vozidlo. Po první terapii se mi doplnila energie, tělo se srovnalo, zklidnila jsem se. Přestala jsem cítit nejistotu a vrátila se mi chuť do řízení. Během několika dní jsem opět začala jezdit s potěšením a jistotou.
Na doporučení pana Cvrka užívám korálovec, který zlepšuje mou psychiku a upravuje hodnoty krevního tlaku.
Pana Cvrka mohu doporučit a sama se po využívání korálovce opět ráda objednám.

Ing. Vladimír Cvrk

V posledních 3 letech se objevuje velmi široká škála rozmanitých příznaků a problémů a jedním z nich je například popis těžkostí paní Heleny. Jsou to tak zvané postkovidové syndromy, Po překonaném onemocnění jsou stále v těle přítomné tak zvané skryté patogeny,které se u každého člověka projevují trochu jinak. Existují léčivé houby,které dokážou tyto "přikrčené škodliviny" v průběhu času"vychytat". Patří sem například: Korálovec ježatý, Kozinec blanitý,Choroš oříš, Outkovka pestrá nebo Šišák bajkalský. Ten nejvhodnější na konci terapie společně ve spolupráci s klientem vytestujeme a určíme užívání.

Pan Cvrk je velmi milý člověk.Po úvodní diagnostice a následném léčení jsem odcházela do pyramidy na relaxaci.Tam jsem zažila velmi zvláštní vjemy.Ocitla jsem se na velkém schodišti, které vedlo jako by do nebe.Kráčela jsem po nich nahoru.Dveře tam nebyly, ale já je tam vnímala.Byla tam velká klíčová díra z které vycházelo světlo.Když jsem se do ní chtěla podívat tak se dveře otevřely a mě toto světlo oslnilo.Po chvíli světlo začalo slábnout a já v dálce viděla bílý mrak jak se formuje do postavy.Nejdříve jsem myslela,že je to anděl.Po chvíli se ale změnila v postavu asi Ježíše s roztaženýma rukama.Obličej nebyl vidět.Pouze dlouhé vlasy a vousy.Pak se vše přerušilo díky venkovnímu hluku.Po odeznění jsem se opět vrátila tam odkud jsem byla vyrušena.Opět schodiště.Tentokráte jsem ležela dole pod schodištěm a dívala se nahoru.Postava sestupovala dolů až přišla přede mě.A pak mě překryla celou jako závojem.Jako kdyby do mě vstoupila.Potom jsem byla velmi uvolněná.Měla jsem nádherný pocit.

Ing. Vladimír Cvrk

Náš pozemský život se odehrává ve 4 dimenzích :šířka,výška,délka a čas, Největší myslitelé lidstva říkají že dimenzí je víc. 5 ,6,7 nebo i dvanáct? Naše myšlení není schopné pochopit a definovat ani tu pátou. Pyramida je jedna z možností,jak tuto vyšší dimenzi zažít.Nedá se říct,že by podobný zážitek jako paní Blažena pocítí všichni,. Každý člověk je jinak citlivý a protože před relaxací je vždy energoinformační terapie ve formě bezkontaktních Asyrských masáží,toto působení se v pyramidě při léčivé hudbě sčítá a u senzitivních klientů může být i tento vstup do vyšších dimenzí bytí. Bude pro mě zajímavé,až přijdete příště,zda bude vněm stejný,podobný a nebo úplně jiný?

Pana Cvrka vřele doporučuji.
Moje maminka, kterou léčí na dálku, trápí dlouhodobě cukrovka a s tím spojené další zdravotní komplikace. Díky léčení na dálku zaznamenala celkové zlepšení svého zdravotního stavu a dosahuje i pozitivnějších hodnot. Nedávno byla na pravidelné kontrole u oční lékařky a ta ji sdělila dobrou zprávu. Stav maminčina zraku je aktuálně stabilizovaný, nezhoršuje se, a proto není třeba podstupovat původně plánovaný operační zákrok. V dalších oblastech svého zdravotního stavu zaznamenává maminka rovněž zlepšení nebo alespoň stabilizaci nepříznivého vývoje, což se pak odráží i na její větší psychické pohodě :)
Jsme Vám moc vděční za pomoc a těšíme se na pokračování Vašeho léčebného působení.
Srdečně děkujeme! Odvádíte skvělou práci!!

Ing. Vladimír Cvrk

Děkuji za pozitivní hodnocení.

57 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,mám nějaký vodnatý výtok(hlen?) z konečníku bez zápachu.Na kolonoskopii jsem byla a jsem v pořádku.Hemeroidy nemám...Obvodní lékař říkal, že se to občas objeví a může to být po antibiotikách,ty jsem brala pře 7 měsíci.Nekouřím, nepiji alkohol,strava se myslím zdravě,samá zelenina,nic smaženého...tak prosím poraďte,děkuji.Lika

Je přípravek,který stimuluje zdravou střevní floru a stimuluje růst bifidobakterií.Najdete ho pod názvem Fohow Meigui.

Ing. Vladimír Cvrk

Dobrý den , vážený pane doktore ,mám takový zvláštní dotaz, letos mne bylo 71 let .Chci se zeptat zda v těchto letech má cenu si zakoupit produkt na podporu růstu vlasů (ne že bych jich měla málo,ale v mládí přeci jenom jich bylo více)
je možné mi odpovědět abych jenom nevyhodila zbytečně peníze ?Děkuji mockrát a s pozdravem

Určitě ano.Na tento problém se mým klientům osvědčil přípravek Schindeleho minerály.

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci