přijímá nové pacienty

Návrh na lázeňskou péči

Očkování

Nejčastěji hledané služby

Ordinace Sedláčková

V případě, že Vám nevyhovují nabízené termíny v online kalendáři návštěv, je možnost se telefonicky domluvit na jiném termínu.

Ordin...

Léčené nemoci

• praktické lékařství pro děti a dorost

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština

Umístění: Ordinace Sedláčková úsudek o zdravotním stavu

Skvělý profesionální přístup, rychle a důkladné vyšetření. Sestřička i doktorka jsou milé a snaží se pomoct co nejlépe! Děkuji! :)

Umístění: Ordinace Sedláčková Běžný termín

Děkuji vám za všechno. Pouze dobrá doporučení. )))

Umístění: Ordinace Sedláčková Běžný termín

12 let jsem nebyla v pracovní neschopnosti. Vyřízení bylo rychlé, účelné, sestřička i paní doktorka mají to, co už dnes ve zdravotnictví velmi často chybí - empatii s pacientem.

Umístění: Ordinace Sedláčková Běžný termín

Vše proběhlo tak jak má. Žádný problém nenastal. Je zde vidět profesionalita.

Umístění: Ordinace Sedláčková celkové vyšetření

Paní doktorka i sestřička jsou obě neuvěřitelně příjemné a ochotné, vše vysvětlí, co se týče léčby, vždy mi pomohly. Jsem opravdu ráda, že chodím právě sem.

C
Umístění: Ordinace Sedláčková Běžný termín

Paní doktorka i sestra v pohodě.Prijemne obě, chodím k nim rád.Nemam s nimi žádný problém časově i lidsky v pořádku.

Umístění: Ordinace Sedláčková Běžný termín

I had a very good experience at the Ordinace Sedláčková. The clinic was clean and orderly. I was seen promptly at the time of appointment. Both Dr. Sedláčková and her assistant were easy to communicate with. Overall, I was very happy with my visit.

Umístění: Ordinace Sedláčková Běžný termín

bezvadný. Příště přijdu znovu. Paní doktorka i sestra jsou velmi příjemné. Přeju hezkou dovolenou. Fajn.

Umístění: Ordinace Sedláčková Běžný termín

Velká spokojenost. Rychlé objednání termínu. Objednani terminu online. Snaha pomoc. Krásná ordinace.

Umístění: Ordinace Sedláčková Běžný termín

K paní doktorce jsme se zaregistrovali, po pár měsících onemocněli, přišli v hodinách určených pro nemocné označené "bez objednání" a byli jsme sestrou nevybíravě vyhozeni, po 40 min čekání, ať se objednáme na zítra ráno. S 38 teplotou, bolesti krku a rýmou super. Znovu jsme tedy šli druhý den, doktorka se podívala na jednoho z nás, určila diagnózu oběma a poslala domů. Druhý zážitek byl, když jsem těhotná šla na EKG. V době koronaviru samozřejmě objednana, čekárna tedy prázdná, v ordinaci nikdo a já v 7 měsíci čekala 25 min. Proč nevím. Třetí zážitek jsou 2 neschopenkyz různého období, jedna vyplněna špatně a stornována bez náhrady, naštěstí zaměstnavatel přimhouřil oko, druhá nevyplněná vůbec a při zpětném zažádání jsme byli posláni na OSSZ, ať si to vyřídíme sami. Přístup doktorky a neochota a arogance sestry, příšerné.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám lehce bolestivé a zvětšené uzliny na krku, nicméně teplotu nemám ani mě nebolí v krku. Myslíte si, že může jít o něco vážného, třeba mononukleozu? Děkuji Vám

DOBRÝ DEN,NEDÁ SE TO JEDNOZNAČNĚ ŘÍCI,MĚL BYSTE NAVŠTÍVIT LÉKAŘE

Dobrý deň,
hľadám si praktického lekára, pracujem v ČR a som aj registrovaná vo VzP v ČR. Chcem sa spýtať či by bolo možné sa k Vám zaregistrovať (stretla som sa s problémom u viacerých lekárov, i keď si platím povinné české z.p.). Ďakujem za odpoveď.

Dobrý den
všechny informace jsou na naších webových stránkách