Praktické zubní lékařství
Brněnská 361, Říčany

Přesně tak, paní doktorka je člověk na svém místě a nejlepší dentistka s jakou jsem se kdy setkal. Chodím k ní už min. 15 let a vzhledem a už mockrát my pomohla a zachránila chrup...

Souhlasím s ostatníma, odcházet z ordinace a smát se ještě další hodinu, je fakt v dnešní době velmi netypické. Ale hlavně, je to profík na svém místě. Lékařka mi zachránila moje zuby, což v ordinaci o jedno vedle opravdu nezvládly, byla to docela spoušť co musela napravovat.

Nebojím se zubaře!!!

Paní doktorka je příjemná, velice ochotná, vstřícná a citlivě přistupuje k pacientům. Díky ní i sestřičce neznáme strach z ošetření a máme s manželem vlastní zuby v "provozuschopném" stavu i v důchodovém věku. Děkujeme za odbornou péči, kterou nám s úsměvem věnuje.

Jsem velmi rád, že mohu být pacientem u této lékařky. Podle mého názoru (a dle stavu mého chrupu) je to vynikající odbornice, která má navíc i lidský přístup a dobré komunikativní schopnosti, což bohužel nemohu říci o všech lékařích, které znám. Myslím si, že není až tak běžné odcházet z ordinace s vyvrtaným zubem a zároveň s dobrou náladou, k níž přispívá i sestřička.

Nejlepší a nejkvalitnější lékařka s citlivým přístupem a velkou ochotou pomoci lidem. Při jejím ošetření zapomenete i na bolest.

Skvělá lékařka, výborný chirurg!!!Zachránila mi zuby a její absolutně pozitivní přístup nejen k práci, ale i k pacientům oceňuju! Fakt neznám lepší zubařku, je prostě božská!