Psychiatrická ordinace
Sudkova 686/2a, Chrášťany

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

S paní doktorkou jsem byla velmi spokojena, chodily jsme sem s maminkou s demencí a počínající alzheimerovou chorobou, Vše bylo jasně a i pro laika srozumitelně vysvětleno, upravena medikace, která celý nástup nemoci zmírnila a umožnila mamince další roky normálnějšího života. Paní doktorka se snaží pomoci i v osobních a sociálních záležitostech, velmi vstřícné jednání, mohu jen poděkovat a doporučit. Děkuji.

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

NEDOPORUČUJI!!! Škoda, že si recenze čtu až zpětně, mohla jsem si ušetřit jednu zbytečnou cestu. Byla jsem u ní poprvé v životě (a naposledy) a strávila jsem tam 10-15 min max včetně vyplnění formuláře! První pohled na ni ve mě vzbuzoval strach, a ten se mě držel až po zbytek celého dne!!! Téměř se na mě nepodívala, natož aby se usmála. První a možná i poslední oční kontakt byl iniciován dotazem, zdali jsou ta antidepresiva, co mi právě předepsala, slabá, neboť jsem hodně citlivá. Vrhla na mě tvrdý arogantní pohled a odvětila: "Sílu léků neřešte, ve vašem věku už si na ně musíte začít zvykat!" (Je mi lehce přes čtyřicet.) Po zbytek dne jsem se nacházela ve stavu šoku, a několik dní se dávala dohromady; bylo mi po její návštěvě tak, jak mi nebylo snad nikdy!!!!!!! A (špatně) mluvící skřehotající papoušek v ordinaci u psychiatra, když ho ani nemáte v zorném poli, takže ty nekoherentní výkřiky nečekáte? To je trochu na pováženou, ne?

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Vždy jsem si myslela, že návštěva psychiatra má člověka minimálně uklidnit, že vše zvládne, v případě mého tatínka(77) to bylo bohužel naopak.
Paní doktorka dorazila pozdě, bez jakékoli omluvy, nepříjemným hlasem pozvala tatínka dál. Vystajlovaná jak na ples, ho ani pořádně nevyslechla, jen útržkovitě, zeptala se, jestli nechce spáchat sebevraždu(to samozřejmě nechce), že to je deprese, na otázku, či se jeho náplasti na tlumení bolesti nebudou křížit s případnými novými léky mu odpověděla, jak to má vědět, že to si musí zjistit u mudr který to předepsal.
Předepsala mu tedy antidepresiva, řekla jak je má užívat a že za měsíc nashle.
Tatínek se vrátil úplně rozhozený, že se chovala, jako kdyby jí obtěžoval, nebyl tam ani 30min při první návštěvě.
Už 3dny ho dávám dohromady, snažím se mu vysvětlit ať na tu návštěvu nemyslí, zobe neurol a jeho problémy, kvůli kterým tam šel se ještě zhoršily.
Tuto doktorku nedoporučujeme.
Tituly před i za jménem bohužel empatický přístup nezaručují.

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Pokud hledáte lékařku, kde to bude vše raz dva hotové, i první návštěva za 5 minut: vyplníte formulář a napíše Vám léky (nejlépe když je máte už vymyšlené) - pak jste zde správně. Jde to tak šupem, že si paní doktorka na stejný čas objedná i tři pacienty najednou. Nesmíte ale čekat žádnou empatii a zájem, že se Vás snad zeptá jak se cítíte a už vůbec ne, že si snad o vašich problémech bude chvíli povídat. Je to rychlé, ale nepříjemné, necitelné a k ničemu.

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Dobrý den. Měl jsem dojem, že svého papouška si všímala více než mě a byla na něj hodnější.Kyž jsem začal vyprávět své problémy ani jsem si nevšiml,že už má vše napsané,Potom mi dala lékařskou správu na stůl a přihodila tři krabičky antidepresiv.Já jsem se jen s ostychem odvážil zeptat, že bych chtěl zkusit psyhcoterapii a ona rázným hlasem řekla moje jméno ,pane vy ty prášky budete brát do konce života a to už jsem se nezmohl než na odchod.Dnes již prášky neberu a je to pár let.Mějte se všichni hezky.

Umístění: Psychiatrická ordinace

já mohu paní doktorku velmi doporučit.
Je naprosto profesionální. Byla mi doporučena jako lékař, který se vyzná v medikaci, což mohu dle vlastní zkušenosti potvrdit.
Vždy posuzuje celkový zdravotní stav, řeší možné nežádoucí účinky. Pokud je potřeba, pošle na další odborné vyšetření.
Pokud jste ve stavu nouze, vezme vás i pokud nejste objednaní.
Alena Češková

Umístění: Psychiatrická ordinace

Chodím k p.Doktorce uz skoro rok a vzdý mi moc pomohla jsme rad že kni chodím mam sní jen pozitivní pocity. Torač

Umístění: Psychiatrická ordinace

Chodím k paní doktorce několik let. Jsem s léčbou velmi spokojená, vyhovuje mi její profesionální přístup. Současně docházím k psycholožce PhDr. Krchové (také mohu jen chválit). A tato kombinace je z mého pohledu dokonalá.

Umístění: Psychiatrická ordinace Nervový kolaps

Už přes rok paní doktorce docházím kvůli panické atace, kvůli které jsem byla hospitalizována na psychiatrickém oddělení na Karlově náměstí. Jediné, co paní doktorka za celou dobu léčení dokázala je, že mi jen předepisuje léky, které mi vůbec nepomáhají. Pokaždé se tváří, jakože ji strašně otravuji a podle toho se mnou i jedná. Když ji vylíčím veškeré své pocity a trápení, dokáže mi akorát říct, že je to normální a co mi na to má jako říct. Předevčírem jsem byla na preventivní prohlídce u svého zubařky. Poté, co mi zubařka dala do pusy nástroje se kterými chrup prohlíží, jsem ze strachu z bolesti začala nekontrolovaně křičet a brečet. Nedokázala jsem se ovládnout a jediné štěstí bylo, že tam se mnou byla má přítelkyně a pohotově mi podala lék na uklidnění. Jen co jsem se trošičku zmátořila, utekla jsem z ordinace a ještě hodinu jsem se klepala než zabral prášek. Druhý den jsem paní Doktorku navštívila s naléhavým dotazem jak bych toto měla řešit dál, protože tohle se mi nikdy nestalo a děsím se, že se to stane znovu. S úsměvem na rtech mi jen řekla, že se před další návštěvou mám něčím nadopovat a že nejde o nic zvláštního, doslova "Co Vám mám na to říct". Tuto větu zopakovala několikrát a odešla jsem ještě víc zdeptaná. Hledám si jinou doktorku, protože toto jsem si mohla poslechnout od kohokoliv před hospodou a bez titulu MBA. Tuto "lékařku" rozhodně NEDOPORUČUJI!

Umístění: Psychiatrická ordinace tíživá životní situace

K paní doktorce chodím několik let, na doporučení praktického lékaře. Vždy odcházím spokojená, s pocitem, že všechno zvládnu. A s úsměvem. Jsem velmi ráda, že paní doktorka patří k "mým" ošetřujícím lékařům.
Kuželková