Urologická ambulance
Opatovská 1763, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urologická ambulance Jiný

MUDr. Mílek je podle mne vynikající odborník, empatický a i nepříjemné vyšetření prostaty provádí způsobem, který není bolestivý a ponižující. Dokáže uklidnit vystresovaného pacienta, včetně hypochodra, jakým jsem já a srozumitelně mu vysvětlit, v čem spočívají jeho potíže. Jeho jedinou nevýhodou je, že je až moc dobrý, takže zavalený pacienty, ale ordinuje ze všech sil, aby čekací doba nebyla příliš dlouhá. Mohu ho jen doporučit+jeho vlídnou sestru.

Umístění: Urologická ambulance

Naprostá spokojenost, pečlivé vyšetření a následná pravidelná péče včetně rad jak předejít opakování problémů. Jedině že občas dochází ke značnému skluzu oproti objednanému času a pak člověk třeba i hodinu čeká.

velice dobrý lékař touto cestou chci poděkovat . Děkuji pane doktore za Váš péči o mně.
Petr Nýdrle

Myslím, že v oblasti hrazené péče se jedná o velmi dobrého a pečlivého doktora (urologa). Jsem s ním spokojen.

nedoporučuji

Souhlasím s tvrzením, že MUDr Igor Mílek je velmi dobrý a pečlivý lékař. Naprostá spokojenost.

Velmi dobrý lékař a pečlivý lékař

Naprosto spokojeny - velmi dobry pristup.

Byl jsem u pana doktora jen jednou. Ovšem i v jeho skromné ordinaci rozpoznal ledvinové kameny, popsal další postup, velmi citlivě vysvětlil všechny možná rizika a byl velmi pečlivý.

zbrklý, nemožné čekací doby