Klinika ústní, čelistní a obličejové chirurgie VFN a 1. LF UK
U Nemocnice 2, Praha

Umístění: Klinika ústní, čelistní a obličejové chirurgie VFN a 1. LF UK Jiný

Pana doktora mohu jen doporučit, vše vysvětlí při výkonu říká co bude dělat. Byly jsme se synem s panem doktorem moc spokojeni.

Pan doktor je nejvíc super! Celý zákrok předem vysvětlí a dá vám přesné instrukce. Ochotně se s vámi pobaví, pokud máte ze zákroku nějaké obavy. Během zákroku informuje o tom, co právě dělá, jak to může působit (tlak, zvuky), každou chvíli se ptá, jak se cítíte a jestli je vše v pořádku. Upozorní i na možné rizikové body zákroku a vysvětlí možné scénáře, co by kdyby. A taky je super šikovný - lupe ty osmičky ven jako nic a bez komplikací. Moje PZL se bála, že vytržení mých osmiček bude vyžadovat komplikovaný zákrok na specializovaném oddělení, ale pan doktor si s nima poradil úplně hladce. Pokud se víte, že extrakci potřebujete, ale máte ze zákroku obavy, vyberte si pana doktora Linetskiy.
Já jsem byla u pana doktora na klinice Stomatologie Budějovická (InnovaStoma).

Umístění: Klinika ústní, čelistní a obličejové chirurgie VFN a 1. LF UK Jiný

Pana doktora Linetskiye mohu jen doporučit! Pan doktor je velice profesionální, milý a vše srozumitelně vysvětlí. Z trhání osmiček jsem měla ohromný strach, ale díky jeho trpělivosti a empatii to byla příjemná zkušenost!

Velmi profesionální, vstřícný doktor. Všechno podrobné vysvětlil, a trhaní osmičky proběhlo rychle a bezbolestně.

Empatický milý člověk, s perfektní sestřičkou. Umí zpříjemnit i takovou věc, jako je trhání osmiček!

Pan doktor Linetskiy v ambulanci Inova Stoma na Budějovické mi zvládnul vytrhnout stoličku snad během 30 vteřin:). Celkově - moc příjemné prostředí, i jeho milá paní sestřička. Pan doktor je klidný a je vidět že práci dělá rutinně. Doporučuji!

Stomatochirurg pan doktor Igor Linetskiy je vynikající profesionál, budu-li muset, půjdu zase jedině k němu a už se nebudu tolik bát. Vše podrobně s pacientem probere, pracuje ohleduplně, s citem, s humorem, žádný spěch, že má za dveřmi další pacienty, počká, když potřebujete, vyslechne Vás... kdyby tak jenom pracovali všichni zubní i ostatní lékaři, to by bylo skvělé! Doporučuji! 11 hvězdiček z deseti!

Pan doktor je se sestrou skvěle sehraný, svými vtipnými poznámkami oba dokonale odvrátí pozornost vystrašeného pacienta tak, že najednou zapomenete, že jste u čelistního chirurga :) Perfektní péče, vše důsledně vysvětleno, bez jakéhokoliv stresu, bolesti. Zkušenosti ze dvou návštěv v Innova Stoma Budějovická jen pozitivní. Opravdu doporučuji!

Umístění: Klinika ústní, čelistní a obličejové chirurgie VFN a 1. LF UK Jiný

Skvělý přístup, pan doktor a sestra se snažili můj problém co nejlépe vyřešit. Trhání, spíš dobývání osmičky trvalo přes hodinu. Přesto nebyl pan doktor nervózní a plně se mi věnoval. Doporučuji. Byla jsem na klinice Innova Stoma, prostředí příjemné. Wir

Návštěvy dentistů nepovažuji zrovna za radostný zážitek, nicméně k panu zubaři Linetskiyemu se budu vracet velice ráda a bez zbytečného strachu.
Krásné prostředí, velice příjemný i vtipný rozhovor s panem zubařem i milou paní sestřičkou. Každý úkon mi byl vysvětlen a jsem velice překvapená bezbolestností celého zákroku.
Rozhodně všem doporučuji a mnohokrát děkuji skvělému týmu!