Dlouhá 4215, Zlín

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Mladý erudovaný lékař, empatický se snahou pacientovi pomoci. Vyšetření jsou komplexní, na základě těchto vyšetření stanovuje léčbu. Mít k lékaři důvěru je základ positivní léčby a já jsem ji na pracovišti MUDr. Honiga získal.
Dík
Ing. František Štěbra v.r.

Pana doktora jsme navštívili po doporučení, musím říci, že jsem velmi ráda, že právě tohoto doktora nám doporučili. Je to opravdu člověk na pravém místě,specializovaný, příjemný s odborným a hlavně lidským přístupem.Mohu jen a jen doporučit.

Znám pana doktora od roku 2004,kdy pracoval v nemocnici na IPU a kde byl ošetřujícím lékařem manžela po CMP,byl velmi ochotný a vztřícný mi cokoliv vysvětlit a kdykoliv podat informace o manželově stavu.Po otevření vlastní praxe jsme k němu manžela přehlásila a mohu Všem jen doporučit.Děkuji Lamborovi

Pana doktora jsem poznal,když začala dcera chodit do školy. Jelikož jsem po vážné pracovní autonehodě,tak potřebuji pravidelně navštěvovat různé lékaře,i neurologa. Protože jsem změnil bydlení tak došlo i k některým změnám lékařů. Doktora znám osobně,i jeho ženu a jsem s ním spokojen,chová se a je jako profesionál. Jsem s ním velmi spokojen!

Jsem pacientem pana MUDr. Igora Höniga od roku 2008. Je vidět, že pan doktor je velmi fundovaný, přátelský, iniciativní a své profesi velmi rozumí. Vždy jsem se u něj a jeho sestřičky setkal z největší ochotou, profesionálním a osobním zájmem. Touto cestou mu i jeho sestřičce můžu jenom poděkovat, což s radostí dělám. DĚKUJI !
Bc. Jan Jakubů.

Setkala jsem se s panem doktorem v nemocnici na JIP kde měl službu a bohužel musím konstatovat absolutní neochotu podat jakoukoliv informaci ( rodinnemu prislusnikovi jako je dcera )navíc minimum informaci které zodpověděl velmi arogantnim stylem. Mozna ze v privatni praxi je vstřícnější ale dle mé osobni zkušenosti s tímto doktorem bych se mu určitě vyhnula .

vadilo mi,že sem tam nemohl skoro dojit,v ordinaci,kde neni vytah,a je to určene pro pacienty s neurologickym postižením,je to vada,vozičkaři nemaji narok,ani jinak postiženi,pan doktor se mi zda povrchni

Velmi dobrý zkušený neurolog

Lidský přístup, trpělivost, přešla jsem od lékařky z polikliniky a mohu doporučit, krátká objednací doba, ochota, už v čekárně,která je sice malá, mě překvapilo spoustu informací na nástěnce,které jsem jinde neviděla.Lékař mi pomohl, sestra bych hodnotila také velmi kladně,pan doktro mi vše vysvětlil co se týká mého stavu a možností, sestra zase vysvětlila všechna vyšetření, což jsem u jiné paní doktorky nezažila.

Lékař s pochopením, pečlivě vyšetří, přešel jsem odjiného neurologa ve Zlíně a rozdíl je velký. Léčba mi pomohla, vyšetření sestra ihned objednala a vše vysvětlila. Oba jsou v porovnání s jiným lékařem ochotní a pomohli mi.