Jste zde:
Hlavní Stránka
Kožní Lékař Opava

Kožní Lékař Opava

Nenašli jste profil lékaře?
Vytvořit ho nyní

Dotazy od pacientů

• Tuková bulka na hlavě

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je možné si u Vás nechat odstranit již celkem velkou tukovou bulku přímo na hlavě, případně velkou pihu na zádech?
    Mám opravdu velkou panickou hrůzu z jehel (i z opichu lokální anstezie), proto bych chtěla volit mírnější variantu než… Více

Iva Špaňárová

Dobrý den. Zastavte se po, stř nebo čtvr od 7:45-11hod, podíváme se na Váš problém a domluvíme se na dalším postupu.Hezký den sestra Váchová

• Dobré ráno, pane doktore,
    poslední dobou, cca 14 dní, se mi na obličeji vyskytují červené zarudlé flíčky. Mají tendenci velmi svědit, na dotek jsou tvrdší, občas vypadají jako puchýřky. Nevím, jak se jich zbavit - pracuji s lidmi a tak bych ráda měla pleť "v pořádku".
    Děkuji…

Milan Junášek

Podle Vašeho popisu by se mohlo jednat o růžovku, ale přes email nedokážu lépe diagnostikovat.
    Pomáhá Vitella Ictamo pasta na noc, na den speciální kosmetika pro růžovku (Rosacea) - např.… Více

• Dobré ráno, paní doktorko,
    Děkuji…

Iva Špaňárová

Dobrý den. Můžete se zastavit po, stř nebo čtvrt od 7:45-11hod. Termín na objednání máme na březen. S pozdravem sestra Váchová

• Dobrý den,paní doktorko,
    syn má na noze 3 bradavice.Začali jsme je mazat verrumalem (zatím je to jen týden)
    Z jedné bradavice včera vytekla hnědá tekutina..asi hnis.. bylo to dost bolestivé.
    stává se to nebo se máme objednat na kožní?
    Berete nové pacienty? :)
    Ještě… Více

Iva Špaňárová

Dobrý den. Byla by vhodnější osobní návštěva. Děti u nás léčbu snáší docela dobře, i když ošetření provádíme tek N2. Návštěva se opakuje po 14 dnech do vymizení bradavice. Můžete přijít po, stř… Více

• Dobré dopoledne paní Doktorko,

nosím (bohaté) strniště a před cca. 2-3 měsíci se mi vytvořilo kolečko (cca. průměr dvacetikorunu) a tam mi nerostou vousy!
    Chtěl bych s Vám objednat na brzkou ranní hodinu, kdykoliv v průběhu února a mohlo by se to spojit s kontrolu znamének,… Více

Iva Špaňárová

Dobrý den. Odběry zatím dělat nebudeme. Pravděpodobně se jedná o alopecii, kterou řešíme tek N2. Navrhuji pátek 19.2. v 7:50hod. Hezký den sestra Váchová

Pokud do pole vyhledávání zadáte přesnější znění fráze, můžete snadněji najít i výsledky pro města: Nové Sedlice, Štítina, Mokré Lazce, Písečná, Raduň, Velké Hoštice, Kravaře, Vršovice, Hrabyně, Chvalíkovice, Pustá Polom, Budišovice, Opava, Chlebičov, Hlubočec, Štěpánkovice, Branka u Opavy, Háj ve Slezsku, Dolní Benešov, Otice