Praktická lékařka pro děti a dorost
Zahradní 973, Zlín

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Doktorka mne velmi zklamala. Raději pošle dítě s horečkou do nemocnice na hospitalizaci když nemá covid a je jenom nemocné. Než aby stanovila svoji diagnózu v ordinaci raději Vás pošle zpět do čekárny, aby si mohla své hovory vyřídit.
Dříve jsem byla spokojena, jak byl syn miminko. Ale teď to říci už nemohu. S covidovou situaci se doktorka změnila a pokud nezmění přístup budu si hledat jinou doktorku.

Paní doktorku bych neměnila,k dětem milá anic nepodcenit.Ochotna i na soukromém čísle poradí.mohu jen a jen doporučit !!! A sestřička je zlatá,mila užasna ženská.!!!:-)

Nejsem s pani doktorkou spokojena. Podcenuje zdravotni problemy deti, v predchozich hodnoceni ctu, ze zvazuje nasazeni atb. To ano, jenze v nasem pripade, byly nasazeny vzdy velice pozde nebo vubec. Korunu tomu dala, kdyz dceri na hnisavou anginu, poradila vincentku a paralen. Na pohotovosti mi tyz den nechteli ani verit, ze jsem u pediatra byla, ihned prepsany atb a dcera byla ok. Dale odmita delat odbery na zjisteni crp! Coz me docela stve. A celkove problemy zlehcuje. A sestricka mi moc taky nesedi, je az moc vlezla.

Výborná lékařka,chodím k ní už spoustu let s dětmi,vždy mi dobře poradila a nikdy mně neodbyla,byť nejednou se stalo,že jsme potřebovali poradit a volali na soukromé číslo.Je velmi pečlivá a moc hodná,děti se k ní těší :-)

Velmi kvalitní a příjemná paní doktorka, mám s ni zkušenosti sama jako dítě, tak i teď se svými 2 dětmi. Vždy je ochotná poradit, jak už bylo uvedeno neřeší vše atb a jsem za to moc ráda. S paní sestřičkou jsou skvělý tým, děti je mají rady a já jsem ráda za to, že je ochotna vše vysvětlit, navrhnout alternativy a v případě nouze poradit kdykoliv i po telefonu. Určitě bych neměnila.

Maximální spokojenost jak s paní doktorkou tak i se sestřičkou. Paní doktorka je milá obětavá, usměvavá... prostě super. Ochotně poradí i po telefonu. Jednou jsem zažila zástup a už nikdy více (Mému 10týdennímu miminku nadala,že se počuralo a že křičelo při očkování...).

Paní doktorku mohu jen doporučit. Byla mou lékařkou a dnes k ní chodím se svou dcerou. Neměnila bych. V dnešní době, kdy se i na obyčejné nachlazení předepisují bez uvážení antibiotika, přistupuje k léčbě zodpovědně. Je milý profesionál a souhlasím, že se sestřičkou jsou laskavé k pacientům a vstřícné k rodičům.

vynikající lékařka a bezva sestřička

Fantastická!Milá i profesionální zároveň, což je ideální, ale ne vzácné.Děti se jí nebojí a zároveň nevynechá i to co je jim nepříjemné.Neměnil bych neboť by to lépe zřejmně dělat nešlo.

Perfektní čekárna, úžasná sestřička a fantastická doktorka...jsem velmi spokojená.