Fakultní nemocnice v Motole, Gynekologicko-porodnická klinika
V Úvalu 1/84, Praha

Pani doktorka je velmi lidská a pohodová. Svým profesionálním přístupem mě vždy dokázala uklidnit a následně vyřešit potíže. Rozhodně doporučuji!

Zřejmě kapacita ve svém oboru, ale lidský přístup nulový. Paní doktorka je velice náladová, záleží v jaké náladě ji potkáte. Nesetkala jsem se s takovýmto přístupem, arogancí a netoleranci. Bohužel pro laika jsou její výrazy nic neříkající. Ne moc veselou diagnozu mi sdělila nevybíravým způsobem a navrhovanou léčbu ani neodůvodnila, nic nevysvětlila. Co se týče termínu operace byla vstřícná, ale to je tak jediné.

Paní doktorka Součková na mě udělala velmi dobrý dojem, bylo to sice mé první setkání s ní, ale hned od počátku byl velmi zřetelný rozdíl mezi ní a mým stávajícím gynekologem. Profesionálním, přesto velmi lidským způsobem mi vysvětlila vše co bylo potřeba vědět, vyšetření proběhlo hladce a zcela bez rozpaků, přestože k nim byl z mé strany důvod. Dohoda o termínu zákroku také proběhla velmi rozumně, žádný diktát, spíš doporučení. Ochota v rámci stávajících možností termín přizpůsobit mým pracovním povinnostem mě pak doslova zaskočila. A sestřička byla také moc fajn. Kéž by to takhle bylo všude.