Komenského 22, Olomouc

Doktorka je neempaticka, skoro nepozdravi, chová se arogantně a odmerene, když jsem ji volala, řekla ze mám syna přivést, ale po příchodu jej vubec neprohledla. Připadalo nám (s manželem), ze jsme se ocitli v hluboké totalitě. Doktorka děla předčasné závěry, jede si neustále svou. Celkove jsme s ní velmi nespokojení, budeme hledat nového pediatra. Neměli jsme pocit, ze by nám měla lékařka zájem pomoci, jen nás pakovala z ordinace (stejnou zkusenost máme jiz před 3mi lety, kdy jsme u lékařky byli, od te doby jsme ji nepotřebovali, až dnes. Přístup byl stejný).

"Předepíšu vám atb a příští týden kontrola... Ale víte co, je pátek, já vám napíšu hospitalizaci ve FN..." - FN po třech hodinách, RTG, atd. : "Co tu dělá tom nachlazené dítě s 36,6, vysmáté ? Ani ATB netřeba, stačí sirup na kašel..." dítě spokojeně, rodič odvolává nervové zhroucení

na paní Losertovou jsem se obrátila se synem (1,5) jako na zastupujícího lékaře naší peditričky. prvotní diagnóza ´chřipka´. při kontorle, kdy ustoupily teploty a přetrval kašel, po pouhém poslechu ta paní (jakože doktorka) předepsala antibiotika (500; dávka pro dospělého 625). Na mé upozornění, že syn kvůli prokázanému koku v krku měl antibiotika před 1,5 měsícem se na mě pouze obořila, že ona s tím nic neudělá.
okamžitě jsem si sama zařídila vyšetření CRP (zabralo to 5 min), které neprokázalo bakterii, takže předepsaná antibiotika by na virózu malého neměla žádný vliv a jen by jeho organismus zatížila!
ani se nedivím, že paní doktorka příjímá nové pacienty. spíš je s podivem, že s jejím přístupem ještě může ordinovat, a navíc jako dětský lékař!!! možná má vztah k dětem, ale odpovědnost vůči jejich zdraví ta paní zcela postrádá!!!
veškeré výše uvedené mám podložené lékařskou zprávou paní losertové i výsledky testů, které jsem si musela zařídit sama, jelikož ta paní to nepovažovala za nutné.

Včera jsem musela k paní doktorce Losertové, jelikož paní doktorka Procházková tam nebyla. Už dřív, když si mě sestřička aniž bych chtěla, vzala na odběr k sobě a píchala mi to na dvakrát, protože jí to nešlo, potom mi zůstala na ruce modřina, na riflích krev. A včera, vyšla paní s malou holčičkou a zavřela. Tak jsem šla a zaklepala jsem, jelikož jsem myslela, že zavřely třeba omylem. Vylezla sestřička a ta mi ještě celkem slušně řekla ať počkám až si paní doktorka něco dopíše. A paní doktorka bez pozdravu po mě začala pomalu ječet jestli bych příště laskavě mohla počkat a podobně. Tak jsem tam tu chvilku přetrpěla a šla jsem. Bratrovi nenapsala žádné prášky a ten po týdnu skončil s přechozenou chřipkou u paní doktorky Procházkové na antibiotikách. Nedoporučuji !!

Velmi dobrá a zkušená lékařka, vyslechne vás, v klidu vyšetří, vysvětli vše a je příjemná. Sestřička je velmi ochotná a šikovná. Má skvělý vztah k dětem.

výborná doktorka, velmi příjemná, jsem spokojená i se sestřičkou, mohu jen doporučit :)