Helena Klichová, oční lékař Strakonice

Helena Klichová

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 19 srpna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Dcera je v péči paní doktorky od narození, je velice svědomitá, profesionální. I práce a péče sestřičky je na výši.

• 8 září 2010

Hodnocení: Dobrý

Souhlasím s hodnocením, že občas je paní doktorka poněkud strohá, vyžaduje bezmeznou poslušnost a přílišné dotazy a zdržování jí většinou nejsou moc po chuti, ale jinak se mi jeví jako profesionál a po této stránce, což je myslím nejdůležitější, si na ní nemůžu stěžovat.

• 12 června 2010

Hodnocení: Velmi slabý

Neurvale se chová k dětem. Kdy na to nemá nervy, tak ať to nedělá.

• 19 listopadu 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Chodím k paní doktorce od svých pěti let,celkem 21 let,a nikdy jsem neměla důvod si stěžovat.Dnes už několikátým rokem chodím do její ordinace se svými dětmi.A mohu říci,že jsem spokojena jako pacient i jako rodič.

• 7 září 2009

Hodnocení: Slabý

Chodila jsem k paní doktorce od malička. Ani u mě nepoznala tupozrakost, tu mi diagnostikovala jiná paní doktorka až v mých třiceti letech.

• 4 května 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Co do odbornosti nedám na paní doktorku dopustit. Ve srovnání s "konkurencí" přes dvůr o mnoho poctivější a příjemnější, s nemocniční "péčí" nesrovnatelné.

• 16 března 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Já jsem u paní doktorky od svého narození. Nikdy mou péči nezanedbala, naopak jsem byla vždy striktně hlídána při sebemenší změně. Její přístup mi vždy přišel hodně profesionální a příjemný. Po 25ti letech se u ní cítím naprosto spokojená. Navíc i příjemný přístup sestřičky, která mi vždy vyšla vstříc.

• 27 února 2009

Hodnocení: Slabý

ani já paní doktorku nemusím.. přijde mi strohá a leckdy i dost protivná.. asi jak se zrovna vyspí.. nepůsobí na mě příjemně..

• 13 listopadu 2008

Hodnocení: Slabý

Paní doktorka působí dobrým dojmem, ale zanedbala péči u mé dcery. Přestože jsem dceru k ní vodil na kontroly od útlého věku, nepoznala tupozrakost. Poškodila jí zrak. Až když jsme se přestěhovali a změnili lékařku, vyšla skutečnost najevo. Je to otřesné!!!

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění