Helena Klichová

oční lékař

Přidejte názor Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

 • Oční ordinace

  Bezděkovská 71
  38602 Strakonice, jihočeský

  32
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Napište nám

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

Názory pacientů

Přidat názor
 • velmi dobrý

  Dcera je v péči paní doktorky od narození, je velice svědomitá, profesionální. I práce a péče sestřičky je na výši.

 • dobrý

  Souhlasím s hodnocením, že občas je paní doktorka poněkud strohá, vyžaduje bezmeznou poslušnost a přílišné dotazy a zdržování jí většinou nejsou moc po chuti, ale jinak se mi jeví jako profesionál a po této stránce, což je myslím nejdůležitější, si na ní nemůžu stěžovat.

 • velmi dobrý

  Chodím k paní doktorce od svých pěti let,celkem 21 let,a nikdy jsem neměla důvod si stěžovat.Dnes už několikátým rokem chodím do její ordinace se svými dětmi.A mohu říci,že jsem spokojena jako pacient i jako rodič.

 • slabý

  Chodila jsem k paní doktorce od malička. Ani u mě nepoznala tupozrakost, tu mi diagnostikovala jiná paní doktorka až v mých třiceti letech.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi dobrý

  Co do odbornosti nedám na paní doktorku dopustit. Ve srovnání s "konkurencí" přes dvůr o mnoho poctivější a příjemnější, s nemocniční "péčí" nesrovnatelné.

 • velmi dobrý

  Já jsem u paní doktorky od svého narození. Nikdy mou péči nezanedbala, naopak jsem byla vždy striktně hlídána při sebemenší změně. Její přístup mi vždy přišel hodně profesionální a příjemný. Po 25ti letech se u ní cítím naprosto spokojená. Navíc i příjemný přístup sestřičky, která mi vždy vyšla vstříc.

 • slabý

  Paní doktorka působí dobrým dojmem, ale zanedbala péči u mé dcery. Přestože jsem dceru k ní vodil na kontroly od útlého věku, nepoznala tupozrakost. Poškodila jí zrak. Až když jsme se přestěhovali a změnili lékařku, vyšla skutečnost najevo. Je to otřesné!!!


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní