Praktický lékař pro děti a dorost
Kosmonautů 399, Pardubice

Kosmonautů 399, Pardubice

Praktický lékař pro děti a dorost

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem chodil už já jako malý. Vždy byla velice ochotná, se vším poradila a pomohla. Teď sem docházím se skoro dvouletým synem a neměnil bych. Této výborné empatické doktorce - a starostlivé sestřičce svěřím bez váhání synovo zdraví kdykoliv je nemocný.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem docházela já sama a teď i moje dcerka a nikdy bych neměnila. Paní doktorka je skvělá, vždycky pomůže, vysvětlí, má trpělivost a je vždy moc milá. A samozřejmě taky neopomenout krásnou milou sestřičku ;)

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Skvělá doktorka, bezvadná komunikace, empatická, k dětem citlivá. Vždy poradí a nesnaží se vše za každou cenu řešit jen "chemií" jako mnozí doktoři.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Rozhodně nedoporučuji. Paní doktorka je sice velmi milá, ale to mi dítě nevyléčí. Po porodu měla dcerka koliku a paní doktorka říkala, jak si vymýšlím a, že když má 9 hodinové hysterické výkyvy ať jí houpu a zpívám. Zajela jsem do nemocnice, kde nás musely hospitalizovat, protože měla tak silnou koliku, že to nebylo v pořádku. Poté byla malá osypaná a řekla mi, ať to ničím nemažu, že je to jen kojenecké akné, ale když má pupeny, tak to asi není normální. Tudíž v nemocnici řekli, že je to alergie a ať ji okamžitě začnu mazat a na recept mi předepsali léky.
Poté mě strašila, jak malá má zdeformovanou hlavičku na jednu stranu a když jsem s tím byla u jiné MUDr, tak říkala, že to nechápe, že má naprosto krásnou, zdravou hlavičku. To, že mi říkala ať kojím až po 3 hodinách ať si malá klidně brečí mi též stačilo. Jediný kdo mě uklidnil byla LP, která řekla ať je na prsu klidně furt, pokud mě to neobtěžuje, proto pak MUDr ihned změnila názor. Do toho čekat skoro hodinu než nás přijme (jsme objednané) a arogantní přístup sestry, kdy neumí ani píchnout očkování a malá měla modřiny mi přijde už moc. Tím pádem, rozhodně nedoporučuji.

MUDr. Helena Jandová

Dobrý den paní Vágnerová,
že jednání s Vámi nebude jednoduché jsme se sestřičkou věděly hned od začátku a možná proto se snažily Vám pomoct ještě víc než u jiných maminek, které běžné věci při péči o miminko zvládnou samy. Tady máme odměnu- děkujeme za "hezké" hodnocení. Myslím si však, že lucidní člověk si po přečtení Vašeho příspěvku udělá názor sám. Vám i Vaší holčičce přeji do života jen to dobré a vašemu pečujícímu okolí hodně trpělivosti- budou ji potřebovat.
MUDr. Helena Jandová

K paní doktorce chodí obě moje děti a jsem s ní naprosto spokojená. Taktéž i se setřičkou, kterou znám ještě z dob paní doktorky Touškové. Nikdy nebyl s ničím sebemenší problém. Obě jsou velice pečlivé a moc příjemné. Ač bydlím úplně na druhém konci města, doktorku bych nevyměnila ani za cenu pohodlí.

Jedna paní lékařka nám zemřela, druhá byla příšerná, ale paní doktorka Jandová je super! Musela jsem trochu čekat, než nás vzala, ale stálo to za to!

milá, sympatická, s úžasným přístupem k dětem i rodičům, ochotná vysvětlit, prostě nej

spokojená maminka dvou dětí, které k paní doktorce chodí

Je to nejlepší doktorka ,co znám. Znám jich i víc ,ale chodím tam jenom na prohlídky, protože ji mám doma.

Klára Jandová

Paní doktorka Jandová a sestřička jsou úžasné!Máme je moc rádi!VŚEM DOPORUČUJI!!!!!

paní doktorka Jandová je ta nejlepší,má krásný přístup k dětem i rodičům,my tam chodíme s našimi dětmi tříletým klučinou a 3měsíční holčičkou.Této lékařce a její sestřičce se nedá vytknout vůbec nic.Všem doporučuji...