Praktická lékařka
Běloruská 2, Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Paní doktorka Hrůzová si již od dubna 2012 užívá důchodu. Od svých 18 let jsem k ní chodil i celá naše rodina. Je pravdou, če čekací doby v čekárně byly velmi dlouhé (v některé dny a čase) , ale vždy se mi v ordinaci dostalo příjemného přístupu a ochoty.
Místo ní, nyní Ordinuje Mudr.Tomáš Jedelička. Zatím se mi zdá jako velmi schopný, přívětivý, trpělivý, starostlivý, pacienta vyslechne a poradí. Zdá se mi, že má velmi dobré znalosti a přehled o lécích i jejich nežádoucích účincích.

Pečlivá,hodná, vstřícná, věnuje se velmi pacientům se zaujetím pro jejich problémy.

Jak uz uvedli nekteri predemnou - pani doktorka ma opravdu dlouhe cekaci doby, ale kdykoli clovek odchazi, tak rozhodne s pocitem, ze se mu venovala. Opravdu se snazi maximalne vyjit vstric, diagnostikovat problem a resit ho ci odeslat ke specialistum. Pokud jde nekomu o to usporit cas na ukor sveho zdravi, tak se opravdu doporucit neda.

Pani doktorka je velice svedomita, je vyborna diagnosticka, cenim si jejiho klidneho pristupu. Nikdy jsem nemela jinou obvodni/praktickou lekarku a doufam, ze jeste dlouho s nami vydrzi.

Pani doktorka přistupuje k pacientům velmi odpovědně i když často na úkor času. Chce to v čekárně skutečnou trpělivost. K jejímu způsobu léčení nemám připomínek a to se u ní léčím skutečně dlouho.

Paní doktorka je velice hodná a profesionální.Chodím k ní 15 let a jsem velice spokojená.
Markéta Glazunovová.

Paní doktorka Helena Hrůzová je mou lékařkou už po mnoho let, je lékařkou i mé dcery, je tedy prakticky rodinnou lékařkou se znalostí individuálních problémů, a to nejen naší rodiny. Je považována za výbornou diagnostičku, což vím ze zkušenosti nejen vlastní, ale bylo mi řečeno např. při interním vyšetření ve FN v Bohunicích i jinými lékaři. - Jinak řečeno - pokud jako praktický lékař nemůže pomoci sama - posílá k těm správným specialistům. - Není tedy korektní posílat ji na penzi, jak tady někdo napsal; delší čekací doby měla - právě vzhledem k své pečlivosti a individuálnímu přístupu - odjakživa. Všem pacientům se vždy věnovala a stále věnuje stejně pečlivě a přistupuje k nim citlivě. Chci jí touto cestou poděkovat za všechny, kterým pomohla, přesnou diagnózou jistě i zachránila život.

Mohu srovnávat více praktických lékařů a mezi nimi mi MUDr. Hrůzová vychází velmi dobře. Potvrzuji názory, že návštěva u ní trvá dlouho, zvláště to čekání, ale rozhodně se to vyplatí. Je velmi vstřícná a má velmi dobrou komunikaci s pacienty (někdy na úkor času, ale řada lidí, zejména staarších právě to oceňuje). Pacientům, mimo těch uspěchaných ji doporučuji

Naštěstí není paní doktorka mou stálou obvodní lékařkou, ale bohoužel ji jednou zastupovala. Nebyla schopna mě ani napsat neshopenku. Na konec jsem skončila na pohotovosti s hnisavou angýnou. Na co takový zástup?

svědomitá